Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fruttis999

Prezent na ślub

Polecane posty

Za niedługo wybieram się wraz z moim facetem na wesele do naszych wspólnych znajomych. I zastanawiamy się nad prezentem a dokladnie nad tym czy dobrze wybraliśmy to co chcemy im kupić. Nasza decyzja padła na serwis z porcelany. Chcemy skompletować im ładny serwis, a to z pewnością będzie im przydatne. Chciałabym się zapytać Was, drodzy forumowicze, czy będąc na ich miejscu byli zadowoleni z tego prezentu: http:/ /fabrykaform.pl/porcelana_stolowa_newwave_premium-k382_1_537.html Proszę o radę. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1000 PLN W KOPERCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedawno
odjechali od nas Mlodzi,slub dopiero w styczniu ,ale juz prosza na wesele bo do 15 grudnia chca miec potwierdzenia. Przy okazji ich wizyty juz wiem co kupic na prezent,kuzynka zainteresowala sie HALOWEN-OWEN,ktory stoi w mojej kuchni,bardzo jej sie spodobalo ile posiada zalet,i tak oto wyszlo samo,co kupic na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porcelana to bardzo fajny, przede wszystkim ładny prezent. Ja chyba wolałabym jednak dostać jakiś sprzęt AGD... No, ale to indywidualna sprawa, może Wasi młodzi już mają wyposażone mieszkanie. O, takim parowarem zelmera na przykład - ze względu na nieustającą dietę bym nie pogardziła :D Wyczaiłam bardzo fajny w sklepie moderni, ale cholera, funduszy jak na razie mi brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×