Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kika3

Superpharm

Polecane posty

ostatnio zauważyłam, ze w tym sklepie mają super promocje na kosmetyki, czy ktoś z was robi tam zakupy? zastanawiam się nad perfumami, są naprawdę niedrogie i do tego oryginalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoł jakie fascynujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam i zachęcam. ja zawsze jak ma chandre to uderzam do S-Pharm po cos pachnącego. Ostatnio nabyłam już perspektywicznie w ramach prezentu świątecznego dla mojego kochania wode Armaniego w baaardzo atrakcyjnej cenie. Jak nie macie pomyslu i za duzo kaski radze udac sie wlasnie do tej apteko-drogerii:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubikowa2
Tak , to prawda ,maja tam dosyc tanie perfumy ,ale jednak na tanio.pl te same perfumy sa jeszcze tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubikowa2
Tak , to prawda ,maja tam dosyc tanie perfumy ,ale jednak na tanio.pl te same perfumy sa jeszcze tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujka 21
Tak, ale na w necie musisz jeszcze doliczyć koszty przesyłki i możliwosc otrzymania podróbek ( niestety ) Warto czekac w Super pharm na promocje, które co tydzien sie zmieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś byłam w Superpharmie i już wiem, że prezenty na święta mam raczej z głowy :D Co prawda kupiłam tam dopiero kosmetyki dla mamy, ale dla mężulka też coś na pewno wybiorę. Mogłabym może coś znaleźć na allegro taniej, ale chyba nie będę ryzykować, tu i tak jest tanio i nikt nie wcisnie mi podroby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z mama tez w zeszlym roku kupilam na prezenty perfumy w SP. teraz sie zaczelam dopiero rozgladac za ofertami i zapachami. raczej boje sie ryzykowac z kupowaniem przez internet. tak ide na zakupy, powacham sobie i czerpie przyjemnosc z kupowania na promocjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×