Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pragnaca dziecka

Pierwsze objawy ciązy ?

Polecane posty

Gość już kilka dni przed
terminem @: -wszystko mi śmierdziało -jedzenie przestało mieć smak -odbjało mi się nawet po wypiciu wody -byłam bardzo senna wczesnym wieczorem, ale gdy zasnełam tak wcześnie, to budziłam się po 1 w nocy i nei mogłam spać do rana:O -straszny głód:O i nawet ssanie w żołądku nocą:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już kilka dni przed
aha, i jeśli czujesz się jakby rozkladało Cię jakieś choróbsko, to całkiem możliwe, że się udało;) ja tak się czułam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam teraz straszny ból sutków stały sie az bordowe, nawet stanik mi przeszkadza ;/;/;/ i czasem kłuja mnie jajniki ;/;/ i mam dziwny posmak w ustach.. ale to chyba nie mozliwe zebym była w ciązy poniewaz miesiaczke powinnam dostac za 11 dni... wydaje mi sie ze na objawy to troche za wczesnie a wy co o tym myslicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serdecznie ci gratuluje :) no własnie tez uwazam ze to za wczesnie od stosunku mineło dopier 11 dni... nie dosyc ze mnie bola sutki to na dodatek piersi mnie strasznie ciagna ale to tak od góry ;/;/ nie mam pojecia co to moze byc wiem jedno ze na pewno jestm po owulacji a do @ jeszcze długo nie mam pojecia co sie ze mna dzieje ;/;/ no bo to chyba nie ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrob test...podobno wychodzi nawet tydzien po zaplodnieniu. Ja robilam w dniu spodziewanej miesiaczki z wieczornego moczu i wyszly dwie mocne kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz szczescie :) a w jakim cyklu sie starałaś i przy jakich cyklach jesli mozna wiedziec... wydaje mi sie ze na test to troche za wczesnie poczekam do przyszłego tyg.. oj mam nadzieje ze beda 2 kreseczki mmmm marzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gatulacje bo mi sie chyba cos poprzestawiało kochałam sie 8 dnia cyklu przy cyklach 28 dniowych i to jest niby nie mozliwe zebym zaszła w ciaze.. okres miała niecałe 4 dni ale ja sie kochałam 8 dnia i bolał mnie wtetdu duł brzucha 9 dnia pojawił sie śluz i zaczoł mnie bolec brzuch 10 dnia tez miałam śluz noi 11 i juz koniec... moze jest jakas szansa na ciaze chciasz to niby mało prawdopodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci ze bardzo bardzo zadroszcze i rzycze zeby towoja dzidzia była zdrowa :) kurcze marze zeby mi sie udało cały czas zyje w stresie i przez to moze mi sie @ przesunac ale nie wazne jaki miałam stes @ miałam jak w zegarku mniejmy nadzieje ze mam w sobie małe ziarenko :) ja to padne zanim doczekam do tej spodziewanej miesiaczki to dopiero 9 list. masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pranaca dziecko
najgorsze jest to jak tak bardzo sie cie chce bobasa tu sie czlowiek nastawi i pojawia sie @ :(:( to jest nagorsze co moze być :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragnaca bobasa
no własnie miałam bardzo skąpy i trwał 3 dni a ten @ co miałam trwał niecałe 4 dni.. no mozna powiedzioec ze 4 dnia miałam wkładke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama malego Danielka
Dokladnie tydzien przed spodziewana miesiaczka zaczelam jesc ogromne ilosci miesa i wedlin :D Doslownie WSZYSTKIE miesa mi smakowaly, a wczesniej bylam raczej zwolenniczka serow, dzemow, salatek...Az maz sie dziwil co ze mnie takie miesozerny zwierzak sie zrobil :) Kolejnym objawem, kory wystapil dokladnie 5 dni przed miesiaczka (pamietam to wszystko jakby to bylo dzis) to okropne mdlosci od zapachu tluszczu i smazonych frytek. Wtedy prawie doprowadzil mnie do wymiotow na srodku miasta. Bylismy wtedy ze znajomymi i oni wszyscy, lacznie z moim mezem zajadali sie frytami, a ja myslalam, ze bede im tam haftowac pod nogi :p U mnie to tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie zjadam ogorki marynowane pieczarki i patisony :) kurcze moja ciocia przez 5 miesiecy ciazy miala okres...duzo ludzi mowi ze to nie mozliwe...ale moja kuzynka ma dzis 14 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragnaca dziecko
ja to mam ostatnio ochote na ryby chociasz nigdy ich nie lubiłam :):) dzisiaj na objad sobie zrobiłam pange i tak sie nia najadłam ze az oddychac nie moge hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragnaca bobasa
moze :):) ale ja z dnia na dzien trace nadzieje:( mam nadzieje ze bedziesz miała lekki poród i zdrowiutka dzidzie :):) u mnie to chyba znowu sa nikłe szanse :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragnaca bobasa
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie miałam żadnych, dolegliwości jedynie kłucie w lewym jajniku ok 4dni po przytulankach, aż do teraz się martwie bo jestem w 6stym tygodniu i - zupełnie nic, mdłości, zachcianek, wymiotów, piersi tylko troche podrosły...Zwłaszcza myślę o tym, że zadnych wymiotów nie mam a wszystkie znajome ciężarówki miały juz od 4-5 tyg, u mnie się 6sty skonczył i nic:( Może jakas przyszła mamusia tez tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ragnaca bobasa
kochanie nie martw sie moja kumpela przez cała ciaze nie miała zadnych wymiotów nudnosci nic zadnych objawów a niunia urodziła sie zdrowa :) bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×