Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość marowaniemarka

Czy warto kupować markowe ciuchy???

Polecane posty

Gość marowaniemarka
to zalezy...moje niemarkowe dzinsy nie wyglądają jakbym zrobiłak**e ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buty z baty to jeden sezon a cena powalająca....to samo prima moda nie wiem za co taka kasa, do biednych nie należę ale czasem nie znajduję uzasadnienia takiej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oby do przodu
Polecam Esprita (ale nie najtańsze koszulki bo bawełna się rozłazi), dżinsy tej marki są świetne, nie przecierają się (albo przecierają się b.dłuuugo), kurtki zimowe również polecam, nie do zdarcia. Podobnie Jackpot - ceny zawrotne więc lepiej kupować na wyprzedażach. Te marki moim zdaniem warte są zainwestowania. Odradzam natomiast dżinsy wranglera - przynajmniej te produkowane na polski rynek. Markę top secret i reserved - chyba, że ktoś lubi często wymieniać garderobę. Ja nie lubię, przywiązuje się do ubrań, więc zależy mi na tym aby służyły jak najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marowaniemarka
a w jakiej cenie te dzinsy Esprita ?? a co sądzicie o Mango?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby do przodu---> a masz moze kurtke esprit z puchem? Ja mam dwie i zastanawiam sie czy je wyprac w pralce czy dac do czyszczenia. Na metce jest napisane, ze niby w pralce z tymi piłeczkami mam wyprać. Spodnie z Esprit rzeczywiscie są dobre. Moja kumpela z Niemiec ma ich pełno. Jak ktos mieszka blisko granicy niemieckiej i ma blsiko w okolice Stuttgartu a dalej do Metzingen to polecam tamtejsze outlety. Esprit jest tak ogromny jak nasze hipermarkety. Koszulki, spodnice, spodnie za male pieniadze. I wcale nie są to zadne koncowki kolekcji. Jest tam jeszcze S. Oliver, Tommy, Lacoste, Boss, Puma, Timberland itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldoona
Sklep --- www.markowe-ciuchy.pl zajmuje się sprzedażą nowej, oryginalnej markowej odzieży typu OUTLET znanych i lubianych marek zachodnich takich jak Zara, Vero Moda, Jennyfer, Avanti, G&C, Amisu, Bershka, H&M, Fishbone, Next, Adidas, Nike, Reebok, Nike, Puma i wiele innych. Swoją ofertę kierujemy do osób ceniących wysoką jakość i wyjątkowy styl odzieży. Odzież damska, męska, młodzieżowa i dziecięca na każdą kieszeń! Atrakcyjne ceny! W naszym sklepie czeka na Państwa w 100% oryginalny i sprawdzony towar oraz profesjonalna obsługa. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji oraz atrakcyjne rabaty dla stałych klientów! www.markowe-ciuchy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesto te markowe
to gorsze szmaty od zwyklych ciuchów. poki co rzadko trafilam na cos ladnego i zarazem porządnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitka358
ja wolę markowe, chociaż z ciuchami to faktycznie różnie bywa, przede wszystkim należy sprawdzić jakość tkaniny i jakość szycia, a to sztuka. Z butami jest nieco łatwiej, wydaje mi się, że producenci markowego obuwia mimo wszystko trzymają się wysokiej jakości i nie pozwalają sobie na poważniejsze zaniedbania. W każdym razie nie zdarzyło mi się jeszcze rozczarować markowymi butami. Zazwyczaj wytrzymują co najmniej kilka sezonów (a niektóre nawet kilkanaście vide: http://butydamskie.org.pl/2011/01/04/markowe-czy-no-name-jakie-buty-wybierasz/). Z ekonomicznego punktu widzenia zakup markowych butów jest wg mnie bardzo opłacalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że warto mieć w szafie chociaż kilka ubrań, butów itd. od bardziej znanych i droższych firm czy projektantów - u niektórych podnosi to bardzo poczucie włansej wartości ale nie należy z tym przesadzać zwłaszcza, że nie jest to tani wydatek - no chyba, że jest się zapisanym np. do klubu zakupowego jak stilago i ma się dzieki temu możliwość uzyskania zniżek na ubrania i akcesoria europejskich marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceny na targu są nie raz większe od tych markowych i na pewno ładniejsze wystarczy się przejść po galerii same szare worki;) wolę targ bądź jakieś butiki:) i co z tego tu za bluzkę zapłacę 80zł i tu więc wolę tę która mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaasssssiiiiieeeekkkkkk
A co to znaczy dla Was "markowe"?? Czy sieciówki typu zara, bershka, h&m itp. to wg Was markowe ubrania?? Bo jak dla mnie to ewentualnie zara i to jeszcze tylko zara basic, broń boże TRF... Co nie zanczy że nie kupuję w bersce np., bo kupuję, ale markowe ubrania to dla mnie nie są, jak kupuję to dlatego, że mi się podobają po prostu. Osobiście nie kupuję na bazarach, targach czy giełdach z prostego powodu - wcale nie jest taniej (przynajmniej u mnie), zwłaszcza jak są wyprzedaże, to t-shirty w zarze można kupić za 20 zł. A jak widzę cekiny, ćwieki na butach paskach torebkach to dostaję zawału... Poza tym, to jest jeszcze jedna dla mnie ważna rzecz - przymierzyć coś na bazarze to masakra, no i zwykle w sieciówkach można oddać towar, nie ma z tym problemu, no i również ewentualna reklamacja, podejrzewam że mało kro reklamuje coś na bazarze, w sieciówkach zawsze można, nie ma problemu, że Pani od kurtki już nie ma, albo jest na urlopie, albo miejsce zmieniła itp. Osobiście lubię jeszcze Mango, a z butów to Venezia i Kazar, czy są to markowe rzeczy?? Hmmm dla kogoś kto kupuje na bazarze to na pewno, ale dla koleżanki, która ubiera się w ciuchach od liu jo to markowe rzeczy raczej nie są ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fgggvff
Dla mnie nie ma znczenia czy ciuch jet markowy czy z bazaru , pod warunkiem ,ze wyglądam w nim swietnie i leży jak od krawca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćendrju
polecam decathlon ciuchy na kazda kieszen i dobrej jakosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto, ja kupuje ciuchy w Answera.com. Osttanio sciagnelam apke i zyskalam 40% znizki na zakup ciuchow. Swietnie, bo aplikacja bezplatna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszajka
co za aplikację ściągnęłaś, dzięki której masz 40% zniżki na ciuchy w answear.com?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem. sama kupuję ciuchy różne - raz markowe, raz zagraniczne, raz polskie. zalezy co mi wpadnie w oko. bardzo lubię sklep fly or die, który ma wyjątkową odzież w dobrych cenach. na ciuchach raczej nei oszczędzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm, temat ciekawy bo w sumie ciężko teraz o coś dobrego jakościowo. U mnie niezmiennie od ponad roku na pierwszym miejscu jeśli chodzi o sklepy odzieżowe jest www.ankarfashion.pl, gdzie kupuję od czasu do czasu odzież ekskluzywną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gani663
Ja kupuję dobre jakościowo ubrania. Ostatnio moim ulubionym sklepem jest https://mg-shohlari.pl/ . Mają fajne wzory i jakość ubrań jest bardzo wysoka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka Werka
Dobra marka to też często dobra jakość więc myślę że warto kupować takie ciuchy. I lepiej mieć kilka tych markowych i dobrej jakości niż dużo byle jakich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka Pieron
też wolę jednak jakieś markowe ubrania. Bez sensu kupować pełno ciuchów które po kilku praniach wyglądają beznadziejnie. Za takie spodnie luisa cerano np. mało się nie płaci http://louloustore.pl/spodnie/325-1601-luisa-cerano.html ale widać jednak jak są dobrze uszyte i że są z fajnych materiałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka Perełka
Takie ciuchy dłużej dobrze wyglądają po prostu więc nawet jak się płaci więcej to to się opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Fajnie
Ja tam kupuje markowe, ale używane bo to dużo taniej. https://thetags.com ten sklep jest Ok i naprawdę fajne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowanie bardziej cenie sobie jakość od marki i lubię dobrze uszyte ubrania z dobrego materiału. Zamawiam ubrania tutaj https://naia.com.pl/marynarki-zakiety i bardzo sobie chwalę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ale ja na przykład kupuję tylko przecenione markowe ubrania. Outlet jakikolwiek jest dla mnie jedynym zbawieniem. Ostatnio na przykład kupiłam sobie kurtkę na lato tutaj https://pitbulloutlet.com Ogólnie nie sądziłam, że takie dobre rzeczy znajdę u producenta odzieży sportowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam markowe ciuchy, ważne żeby nie były podróbkami. Przykładowo - mnie zachwyca marka Guess, która jest świetna jakościowo. Znalazłam sklep, który sprzedaje produkty Guessa w dużo niższych cenach <3 https://ubierzsie.com/guess

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co kupować drogie cichy!?!!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikitka19
Ja nie kupuję żadnych niemarkowych rzeczy niewiadomego pochodzenia... Stawiam na jakość, markę, ale... nie lubię przepłacać. Jeśli ktoś zna jakieś fajne sklepy z ciuchami dla kobiet z klasą dajcie znać, przyda mi się coś nowego na zimę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio szukam ubrań z metką Calvin Klein. Sklep online, a najlepiej to już w ogóle outlet, to dla mnie jedyny ratunek w tej kwestii. Moim zdaniem warto kupować markowe ubrania, ale bez przesady - co za dużo to nie zdrowo. Polecam szukać markowych, ale w miarę tanich rzeczy. Tutaj http://ubierzsie.com/calvin-klein sprzedają końcówki kolekcji Kleina. Moim zdaniem okazja jakich mało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×