Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sprzatajaca

jak czesto wycieracie kurze u siebie w domu?

Polecane posty

Gość nie mam w domu
kury niestety ... więc jej nie wycieram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja kura sama sobie wyciera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzatajaca
a ja mam kure i dlatego pytam,bo nie wiem czy tylko mi sie tak kurzy,ze musze co drugi dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frubinka
co sobote. a ławe i tv czesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
codziennie, mam hopla na tym punkcie i codziennie podłogi myję, wannę , kibel domestuję, piorę co dwa dni, :_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mam czasu latać ze scierka co 2 dni :P Ale z przyczyyn zdrowotnych muszę :O Poza tym juz tak sie do tego przyzwyczaiłam, ze dla mnie to nie problem i uwielbiam mieć czysto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wycieram codziennie ale czasem mam dosc :( to samo jest z podloga mysie i odkurzanie obowiazkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak często jak mnie baba wkurz
y bo to nia wycieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona_nesca
z jasnych mebli raz na tydz. , z ciemnych mebli co 3 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz na kilka tygodni
to samo mycie podlogi, tylko grubsze smiecie, włosy zmiatam miotłą raz na kilka dni, mam panele i kafle na podłodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zalezy gdzie.Bo jak mieszkalam w polsc eto musialam to robic co trzy dni gora.Mieszkalismy na poddaszu i ciagle kurz fruwal w powietrzu wkurzajace maksymalnie!Teraz mieszkam w nowym budownictwie i musze powiedziec,ze juz sie tak nie kurzy.Do tego nie mam duzo mebli,bo jestem na emigracji:P no telewizor musze scierac co dwa dni,bo na szklanej polce na ktorej stoi ciagle jest kurz:/ a tak wszystko inne to raz w tygodniu:) no i jka mnie najdzie ekstra ochota w tygodniu na sprzatanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kremowa wykładzina to nic. ja mam czarno-granatowy dywan. każdy paproszek na nim widać, ale dywan cudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracujecie zawodowo na cały etat i codziennie wycieracie kurze w całym mieszkaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frubinka
O porządek trzeba dbać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makupiczu
codziennie scieram kurze i zmywam podlogi Przemywam tez kibelek i wanne codziennie Pracuje zawodowo,mam male dziecko,psa i krolika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurze w salonie wycieram codziennie😠 Meble są czarne,każdy syf na nich widać a to mnie wkurza wiec wycieram ;) W sypialni i w pokoju dziecka w sobotę... Piorę aż się nazbiera pełna pralka - poco tracić proszek,wodę i energię skoro są na półce czyste ciuchy :P Odkurzanie i mycie podłóg robiłam to kiedyś codziennie :P Ale pomyślałam sobie i tak lud brudzi więc odkurzam co 2 dzień.W kuchni i w łazience myje podłogi codziennie bo zawsze coś kapnie na podłogę i jest brudno.A resztę raz w tygodniu,czasami dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co drugi dzień
"z grubsza" - czyli nie przestawiam wszystkich bibelotów (dużo nie mam, ale zawsze), głównie tam, "gdzie widać". Raz w tygodniu bardzo dokładnie i wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurze z mebli raz w tygodniu
podłogi odkurzam co 2-3 dni i dzięki temu nie kurzy mi się przesadnie na meble, więc mogę je odkurzać raz w tygodniu. Raz w tygodniu też myję podłogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×