Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malinowwaa

jaki polecacie podkład matujący ?????

Polecane posty

Gość Malinowwaa

zawsze uzywalam podklad z firmy kolastyna ale teraz nie moge go juz nigdzie kupic wiec przezucilam sie na AA ale jednak nie jest efektywny , wogole nie matuje ;/ mogłybyscie polecic mi jakis efektywny i w miare nie drogi podklad?? z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie dobry jest lirene czy jak to tam sie pisze :) ale mam normalna cere i w sumie kazdy podklad mi jest dobry. ale matuje dobrze :) i rimela dobry tez jest wg mnie i sie sa one drogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowwaa
ja ogolnie mam sucha cere ale na twarzy akurat nie ;/ szukam takiego nie za gestego ale dobrze matujacego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfraser
astor mattitude, koło 45 zł, bardzo sobrze matuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowwaa
a z jakis tanszych ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowwaa
nikt juz nic nie poleci ??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mialam tego
z kolastyne ale chyba juz calkowicie wycofali bo tez nie moge go juz nigdzie dostac ... teraz uzywam musu z avonu jak dla mnie jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowwaa
te z meybelline sa za rzadkie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dream satin liqid
wiesz zalezy jaki, ja mam teraz dream satin liqid i naprawde cudowny, twarz wyglada naturalnie a matuje rewelacyjnie, z rimel i astoruzywalam wczesniej ale ten najlepszy, no i wydajny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowwaa
a w jakiej jest cenie ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem to nowosc
ale u mnie 8,99 euro :D musisz zobaczyc, ale naprawde jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowwaa
to cos z 40zl bedzie kosztowac... troche za duzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale uwierz warto
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowwaa
odświezam, moze jeszcze ktos doradzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taapeta
Ja polecam podkład ViCHY dermablend - jest niesamowity. Tak samo z resztą Estee Lauder - doublewear - nie są to tanie produkty, aczkolwiek, godne swej ceny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowwaa
na samym poczatku napisalam zebyscie polecili jakis fajny ale NIE DROGI podklad a wy mi polecacie same najdroższe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taapeta
Malinowwaa - zastanów się w takim razie na czym ci zależy?! na tanim podkładzie, czy na dobrym podkładzie?!? Skoro chcesz zaoszczędzić, to używaj obojętnie jakiego podkładu, a kup sobie po prostu bibułki matujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowwaa
ten z vichy mialam od kuzynki i byl beznadziejny na maxa! co z tego ze drogi jak beznadziejny, uzywalam z kolastyny ktory kosztowal jakies 15zl a byl sto razy lepszy od tego vichy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kiedys uzywalam
tego podkladu z vichy i tez mi sie nie spodobal, straszny efekt maski, teraz uzywam z euphora jest tanszy i lepszy ale w malo ktorej drogeri jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taapeta
Wszystko uzależnione jest od cery. Więc pisząc jakie polecacie podkłady - ja mówię o swoich doświadczeniach. Bo w przypadku mojej buzi inne firmy - tańsze czy droższe nie były tak zadowalające jak wymienione wcześniej. Najlepiej, jak zamówisz sobie trochę próbek na allegro np. popróbujesz różnych i później sama zdecydujesz, co u ciebie będzie się sprawdzać najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po jaka cholere
zamawiac probki na allegro i placic za to skoro mozna isc do drogeri i wyprobowac tam za darmo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insignia928
Wymienię i opiszę tutaj podkłady (od najlepszego których używałam: 1. Lancome Maggie Matt, ok.30 gr, o konsystencji musu ok. 110-150 zł, -rewelacja warto do kwadratu:) 2. Estee Lauder Double Matt, ok. 30gr. ok.130-`140zł. Świetny.100% warto. 3. Max Factor "Miracle Touch", 0k.55 zł. Na silikonowej bazie. Jeden mankament:opakowanie 11.5 gr. Szybko się kończy. Ale i tak warto. 4. Max Factor (taki w opakowaniu z dozatorem) ok.30gr, ok.45zł. Też na bazie silikonowej. Warto. 5. Bourjois "10h sleep effect", płynny, ok. 30gr., ok. 45zł. W porządku. 6. L'oreal "True Match", ok. 50zł 30gr. w porządku. 7. Vichy "Aira Teint", ok.60zł, lekki, ale niezbyt dobrze matujacy. Podkłady które u mnie nie sprawdziły się jako matujące: Estee Lauder Futurist (raczej do suchej cery) L'oreal "Inffilible" (nie matował) Rimmel "Recover" (z drobinkami, nieprzyjemne uczucie na twarzy) Wg mnie najlepsze podkłady to: 1. Na bazie silikonowej (oil free) 2. O konsystencji musu Wciąż szukam, może i wy chcecie podzielić się swoimi doświadczeniami i opiszecie podkłady, których nie wymieniłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również szukam jakiegoś dobrego podkładu matującego. Sporo czytałam i zachwalany jest podkład Lirene City Matt. Kosztuje ok 20.00 zł. Myslę, że się na niego skuszę:) A może któraś z Was go używała i może coś o nim napisać?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgffgfgf
Ja od dłuższego czasu stosuję Maybelline Matte Muss. Nie lubię podkładów w płynie, zawsze mi się świeci po nich buzia (mimo, że nie mam do tego skłonności), a Matte Muss jest w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiux
POLECAM firmy FLOS LEK. jest rewelacyjny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×