Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość czy nosicie body

czy nosicie body???

Polecane posty

Gość czy nosicie body

znalazłam na allegro body vero mody licytacja jest od 15 zł napisane,zest,ze w stanie idealnym i tak też wygląda Tylko zastanawim się jak to sie noci Hmmm może mi ktos napisać czy taka koszula body jest fajna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam taką koszulkę
ma ona długie rękawy i jest taka bardziej elegancka, jest super bo nic nigdy nie wychodzi ze spodni, zawsze noszę ją do obcisłych jeansow, fajne są body

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie że body jest fajne
bo: 1. nie trzeba nosić majtek 2. nic nie wyłazi ze spodni czy spódnicy ale: trzeba uważać, bo ja np. mam dość długi tułów - i większość body mi się wrzyna w...... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy nosicie body
nigdy nie miałam i tak sie zastanawiam jakie sa tego plusy na bak po nerkach nie wieje a to w zime duzy plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy nosicie body
chyba wezme udział w licytacji a co za 15 ziko to jak cos to nie majatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Body używane? Pofiło Cię? NIgdy nie zakładaj cudzej bielizny, bo możesz się czymś zarazić. Pranie nie wszystko zabija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy nosicie body
ale jak pisza,ze jest w stanie idealnym ??? mysle,ze nikt nie wystawi body znoszonego jak gaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy nosicie body
tak dla przykładu to w sumie jak idziesz do sklepu np. vero moda z kad jest ta koszula body wystawiona na allegro to przeciez kazdy moze to ubrać i wsadzic tam dupsko... na paragonie h&m napisane jest,ze nie mozna oddac bielizny rajstop a ostatnio stałam w kolejce i babka oddawala gacie bo za małe kupiła ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poganiacz klawiszy
sexsownie to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytryna--mk
Tak się nazywam --------------- > ale masz mordę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tak się nazywam
Tak się nazywam ------> wyglądasz jak baba jaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramzeska29
Nie lepiej kupić sobie coś nowego? Jak szukasz czegoś typowo seksownego to zerknij tutaj http://ekskluzywna.pl/sexy-body ja jakoś nie przepadam za kupowaniem używanej bielizny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno kupiłam tutaj http://skleperotyczny.eu/ kilka seksownych komplecików, w tym ultraseksowne body :) Nie kupuję używanych rzeczy, nawet jeśli są w stanie idealnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noszę body erotyczne z http://sexshop112.pl/85-body-gorsety-erotyczne Jak tylko wychodzi nowa kolekcja bielizny Lolitta, od razu kupuję coś dla siebie. Chłopak jest także pod wielkim wrażenie :) O to mi przecież głównie chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się wydaje, że ono może faktycznie tyle kosztować, ja bym się jednak bardziej o materiał martwiła, bo jakościowo za 15 zł to nie wiem czy coś sensownego można znaleźć... no chyba, że to przecena jakaś :) Ja polecam na pewno ten sklep https://mewa24.pl/562-body bo mają szybką dostawę.. no i same zobaczcie jaki jest skład tego body :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×