Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aawwiizzoo

gdzie można kupić, ładny elegancki zegarek?

Polecane posty

Gość aawwiizzoo

Naszła mnie ochota, żeby kupić sobie ładny elegancki zegarek :) Próbowałam się coś rozejrzeć, ale nie wiem nawet gdzie ;) Byłam w aparcie, ale nic mi nie przypadło do gustu... Ktoś mi podrzuci pomysł, gdzie warto zajrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo duży wybór zegarków (praktycznie wszystkie znane marki) mają w sklepie internetowym Zegarki.com.pl. Ja ostatnio kupiłam tam zegarek w "męskim" stylu DZ5126 DIESEL (bo elegancki już mam), który od dawna za mną "chodził", ale wcześniej nie miałam na to funduszy. W końcu się udało, z czego się bardzo cieszę. Jestem pewna, że i Ty znajdziesz tam coś odpowiedniego dla siebie. Jak Ci się uda, to pochwal się nowym zakupem:))) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cube
nie wiem jakiego dokładnie zegarka szukasz i ile masz na to pieniędzy, ale jeżeli chcesz elegancki i taki, który posłuży Ci dłuższy czas to możesz zajrzeć na http://www.diamondscenter.net/ moja mama kupiła sobie prześliczny zegarek..wygląda genialnie i jest po prostu wart swojej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minuta.pl - ostatnio kupowałam tam Diesla dla mojego chłopaka, a sama się rozglądałam za czymś dla siebie. Mają duży wybór zegarków damskich, wszystkie znane marki i ciekawe modele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie oferta zegarki.com.pl jest bardzo bogata. Warto zajrzeć na ich stronę, jeśli szukamy eleganckiego czasomierza. Każdemu oczywiście podobają się inne zegarki i marki (mnie osobiście bardzo podoba się fossil), ale wszystkim zależy na tym, by kupić coś dobrego i w sprawdzonym sklepie. A z tego co wiem, to u nich warto robić zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalikratia
do kruka idź, może coś wybierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga, który model kupiłaś? Mnie w minucie przede wszystkim Locman przypadł do gustu, ale nad zakupem jeszcze nie myślę, liczę, że od Świętego Mikołaja dostanę jakieś takie cudeńko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, wszyscy chyba teraz licza na Św. Mikołaja :D Przyznam z lekkim zawstydzeniem, że ja również. Nawet dodałam do swojej wishlisty prezentowej zegarek speedo z zegarki.com.pl. Może jakaś dobra duszyczka będzie tak dobra i mi go podaruje :P oczywiście nie pozostanę dłużna i odwdzięczę się czekoladowym kalendarzem z choinką i reniferami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klassi
Ja też ostatnio chodzę z zamiarem kupienia sobie ładnego stylowego zegarka. I ku mojemu zdziwieniu just cavalli ma ładne damskie modele. Jak patrzyłam dzisiaj na stilago.pl to są one teraz tam na przecenie. Za takie pieniądze już można pomyśleć na gadżetem/biżuterią tej klasy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ban_ka
bardzo eleganckie i gustowne zegarki oferuje firma ADRIATICA, możesz go kupić np w internetowym sklepie z zegarkami http://www.zegarek.net/zegarki/adriatica/index.html - zegarki te charakteryzują się oryginalnym wzornictwem i bardzo dobrą jakością wykonania. W tym sklepie znajdziesz bardzo wiele modeli, a przesyłki realizowane są przeważnie w ciągu 24 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamama5
ja zawsze kupuję w Time Trend, albo w salonie albo w ich sklepie internetowym http://www.timetrend.pl/. Maja piekne eleganckie zegarki w znanych marek w dobrej cenie - mi się najbardziej podobaja małe złote zegarki Guess, Atlantic i Lorus. Obsluga jest bardzo mila i fachowa, co sie neistety rzadko zdarza w polskich sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam ostatnio sobie i męzowi w sklepei http://ewatch.com.pl/ ogromny wybór i bardzo sensowne ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posprawdzaj sobie w porównywarkach internetowych jak ceneo, www.conrad.pl, allegro itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Jeżeli chcesz kupić dobry zegarek w niskiej cenie to www.techtime.pl , jak najbardziej się sprawdzi. Mają bardzo dobre filtry wyszukiwania i faktycznie asortyment gotowy do wysyłki natychmiast. Kurier kosztuje zaledwie 10 zł, a paczka przychodzi następnego dnia roboczego. W promocjach możesz trafić nawet perełki Xonixa za niecałe 60 zł (warte przynajmniej 110/120 w zwykłych galeriach handlowych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Twoim miejscu zamówiłabym zegarek na stronie srebropol.pl jest tam bardzo dużo wybór każdy znajdzie tam coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inebka
Oczywiście w sieci. Sama już od jakiegoś czasu nie kupuję zegarków oraz biżuterii w sklepach stacjonarnych ponieważ jest o wiele drożej. Jak porównamy sobie ceny poszczególnych modeli to tego co jest obecnie w sieci to widać jaką marżę narzucają sobie sprzedawcy. Warto jest skorzystać również z porównywarki cenowej. Tutaj na przykład mamy zestawienie cen zegarków: http://najtaniej.co/szukaj/zegarki-meskie męskich W odpowiedniej zakładce są damskie zegarki. Kupiłam na przykład ostatnio za 150 zł świetny zegarek marki Casio dla narzeczonego z okazji gwiazdki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ostatnio kupiłam fajny zegarek dla mojej kolezanki w sklepie interetowym www.aliexpress24.pl przesyłka przychodzi bardzo szybko bez zadnych problemów. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śliczne zegraki mozna kupic w sklepie internetowym www.aliespress24.pl przesyłka przychodzi bardzo szybko bez zadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak w ogóle zegarka się nie kupuje na prezent bo odlicza czas rychłego końca znajomości. Taki przesąd. Sprawdza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kocham zegarki i mam już ich z 30 :) , znalazłam stronę gdzie można tanio i fajnie kupić zegarek na allinside.pl i jestem bardzo z nich zadowolona, są śliczne, nigdzie nie ma podobnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo duży wybór zegarków, w tym takich eleganckich, w dobrych markach, które naprawdę pełnią rolę fajnej biżuterii, można znaleźć np. w sklepie: www.minuta.pl. Warto zainwestować w coś porządnego, wiem z autopsji, że porządny zegarek to zakup na lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zajrzeć na allinside.pl. Mają tam bardzo duży wybór zegarków. Mam bardzo ładnych złoty taki delikatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×