Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aawwiizzoo

gdzie można kupić, ładny elegancki zegarek?

Polecane posty

Gość gość
szukałem i znalazłem modne24.pl sklep z bardzo niskimi cenami zegarków - ogromny wybór , sprawdzone polecem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednak zapłacić raz a porządnie, a nie być zmuszoną do wyrzucania zegarka pod dwóch miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brawurka555
Mi bardzo podobają się Espirit. Swój kupiłam przypadkiem. Zamawiałam książki na inbook.pl i zobaczyłam, że mają też zegarki. I zakochałam się w takim przecudnym złotym :) Musiałam go mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DagaTy
Piękne męskie zegarki można kupić w Time Trend w Jankach :) mi najbardziej podobają się klasyczne wzory, np. ze skórzanym paskiem i złotą obręczą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pabi
Witam,mam do sprzedania nowy męski zegarek na rękę Gino Rossi.Zdjęcia prześlę na E-mail.Mogę wysłać pocztą za pobraniem.Cena 120zł. Łomża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablio
Mam do sprzedania nowy męski zegarek na rękę .Gino Rossi.Kwarcowy.Pasek skórzany.Datownik.Zdjęcia zegarka prześlę na E-mail.Kontakt do mnie: pab-ang@wp.pl Mogę wysłać zegarek pocztą za pobraniem. Cena 120zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marciela
No, zegarki z Lorusa są naprawdę fajne. Ja akurat nie mam, ale zamawiałam dla swojego chłopaka i jest mega zadowolony. Zobacz sobie na e-zegarki.pl, tam mają duży wybór i nie tylko Lorusa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia798
spróbuj w jubitomie, ja tam swój kupowałam a mieli duży wybór:) rozważ jeszcze smartwatcha, w sferisie widziałam, że mieli też takie eleganckie bo ja trochę żałauję, wydałam kupę kasy na "zwykły" zegarek a mogłam połączyć wygląd z kilkoma przydatnymi funkcjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz na Gloriuss.pl gdzie teraz widziałam nową,elegancką kolekcję damskich zegarków w niższej cenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka900
Jak chcesz kupić ładny i elegancki zegarek to zobacz na e-zegarki. Mają tam naprawdę duży wybór, np. Lacoste, Tommy Hilfiger albo Lorus. Na pewno znajdziesz coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam świetny sklep, w którym mają fajny wybór bardzo eleganckich zegarków - https://poljot.com.pl/ . Sam tam kupowałem i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orgapka
ja sobie wypatrzyłam w sferisie smartwatcha na srebrnej bransolecie, jest dość elegancki i ma do tego kilka fajnych funkcji:) ale jeszcze 2 tygodnie muszę poczekać bo zażyczyłam go sobie na urodziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eleganckie zegarki w Aparcie oglądałam, jest z czego wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co byście powiedzieli na łądny smartwach który wygląda jak zwykły zegarek tylko posaida dodatkowe funkcje ?? jest sporo takich możesz zajrzeć na strone np sferisu i napewno coś znajdziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaLina
Jeśli mogę podpowiedzieć, to ogromny wybór zegarków, najbardziej znanych marek jest na stronie https://e-zegarek.pl/ no i oczywiście Smartwatchy. Ciągle są jakieś promocje, tak więc najdroższe światowe marki możesz kupić w nieprzyzwoicie niskiej cenie. Dostajesz możliwość zwrotu lub wymiany w ciągu 14 dni i dożywotnią gwarancje! :) Ja np. kupiłam sobie Armaniego za niecały tysiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też ostatnimi czasy zaczełam się rozglądać za czymś ciekawym i niestety przez internet troche się obawiam podróbek. Co znajdę jakis ciekawy i ładnie wyglądający zegarek i sprawdzam jego cenie w necie i w sklepie stacjonarym różnica jest prawie 50%. Pytanie jak sprawdzic czy sa to podrobki oraz czy jezeli się one nimi okaza przysluguje mi jakis zwrot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×