Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aawwiizzoo

gdzie można kupić, ładny elegancki zegarek?

Polecane posty

Gość gość
Warto zajrzeć na http://wipp.pl mają całkiem bogatą ofertę zegarków mało znanych marek, za 50-80zł można kupić już całkiem fajny zegarek męski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo jest sklepów które repliki sprzedają tylko spora ich część twierdzi że ma oryginały. I to mnie wkurza. Bo repliki potrafią być dobrze wykonane, ale trzeba wiedzieć gdzie ich szukać. Na pewno sklep na www.dobre-repliki.pl daje radę. Zwłaszcza okulary i zegarki mają w świetnym standardzie, naprawdę przy Calvinie Kleinie to nie ma szans rozpoznać że jest to replika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamrol1
Jeżeli szukacie naprawdę eleganckich zegarków (ze średniej lub wyższej półki) to ja wam polecam sprawdzić ofertę sklepu e-zegarek.pl dlaczego? A no dlatego, ze mają wiele bardzo dobrych jakościowo zegarków, znanych marek i nigdy nie ma problemu z wysyłką. Teraz przed świętami dodatkowo promocje... nic tylko zamawiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keorn
Znacie https://e-zegarek.pl/ ? jeden z największych sklepów internetowych z zegarkami. Więc radziłbym tam szukać eleganckich zegarków, cenowo dobrze wypadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulka31
Poszukajcie w e-zegarek.pl , wybór tam macie ogromny. Ja zawsze stamtąd zamawiam zegarki. Na te święta dla narzeczonego kupiłam właśnie zegarek - marki Daniel Wellington.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eskel32
https://e-zegarek.pl/ zdecydowanie, w stosunku jakość-cena to rewelacja. Mam dwa modele zegarków Citizen, moja ulubiona marka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A patrzyliście na zegarki Miugo ? są mega fajne, a do tego teraz dają je w takim fajnym zestawie z upominkami i jest sale - 30 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maneiedynka2
Zawsze możesz popytać w firmach które pośredniczą w sprzedaży na przykład pollabo pl tam może coś znajdziesz fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosia92
Ja zawsze kupuję na www.otozegarki.pl (zawsze, bo mam bzika :D już mam pięć :D - michael kors, fossil, cluse, casio i jeden porządny, Atlantic). Zawsze wszystko świetnie i bardzo szybko, raz nawet doba nie minęła i już był u mnie. Mój chłopak też tam zamawia, fajnie bo można u nich negocjować cene, a wszystko jest oryginalne i z gwarancją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzejw40
W swojej firmie mam zwyczaj, że na święta moi pracownicy (wszyscy mężczyźni) dostają bon prezentowy i prezent, taki z myślą o nich. W tym roku stwierdziłem, że będą to zegarki. Zgłosiłem się do Bip-time, gdzie sam kupiłem swój obecny. Firma ma siedzibę pod Łodzią, ale podskoczyłem na Legionów i odebrałem 5 zegarków, które są a) funkcjonalne, b)eleganckie, c) w dobrej cenie d) wspaniałym prezentem. Dzięki i do zobaczenia! bip-time.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam oferty z www.mofree.pl portal jest ogólnopolski, ogłoszenia darmowe. Polecam też opcję kupię. Aktualnie promocja na promowanie i reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko też zależy od tego jakim budżetem dysponujesz i co Ci się podoba 🙂 Mój chłopak ma za miesiąc urodziny i zamówiłam mu na stronie zibi kultowy model gshocka, bardzo fajny sportowy styl i nie ma przede wszystkim problemu z jego oryginalnością. Już mi się kiedyś zdarzyło zamówić zegarek. Po pewnym czasie sie zepsuł, oddałam do serwisu, a pan mi mówi, że to jakaś marna podróbka i już raczej działać nie będzie. Aż tak się nie znam na zegarkach, ale cieszę się, że akurat kupowałam wtedy dla siebie, bo jakbym dała komuś taki "prezent" to spaliłabym się ze wstydu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość watches fan

Też bym tu postawił na Zibi. Ale to dlatego, że u nich kupno zegarka nie kończy się na kupnie zegarka, jakkolwiek to brzmi. U nich klient w każdym momencie może zgłosić się do serwisu (który moim zdaniem jeśli chodzi o zegarki mają najlepszy i najszybszy) i nie ma żadnych problemów. Dla mnie wygrywają pod wieloma względami. Podejście do klienta i wiedza na bardzo wysokim poziomie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zegi

Time Trend to solidna marka. Każdy miłośnik zegarków o tym wie, szczególnie jeśli na pierwszym miejscu stawia sobie jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

W Time Trend sprawdzałaś? Ja ostatnio upolowałam tam piękny zegarek z Q&Q 😊Mają naprawdę szeroki wybór i można dobrać coś dla siebie w każdej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

W Time Trend sprawdzałaś? Ja ostatnio upolowałam tam piękny zegarek z Q&Q 😊Mają naprawdę szeroki wybór i można dobrać coś dla siebie w każdej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Time Trend to mój faworyt, bo sprzedawcy tam doradzają, a nie bezczelnie wciskają towar. Jedyny salon w którym nie jestem przytłoczony i mogę w spokoju poprzymierzać sobie to, co mnie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Popieram, też ostatnio tam byłam. Potrzebowałam nowego zegarka i jak zwykle wyszłam stamtąd ze złamanym sercem, bo zakochałam się w kolejnych trzech 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusia

polecam zegarki z Otien, piękne i eleganckie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka

Ładny i elegancki można kupić wszędzie, lepiej zadać pytanie gdzie kupić dobrze działający. Otóż polecam Time Trend, zegarki są i ładne ale też i sprawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek

Ja po wielu salonach chodziłem, jednak najlepszym jest Time Trend, to prawda, ceny nie są złe, a jak coś drogie to naprawdę bardzo solidne. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feet

W niemal każdej galerii handlowej jest punkt z zegarkami. Ja w takim zaopatrzyłam się w zegarek firmy Jordan Kerr - niedrogi a naprawdę piękny! dostaję bardzo duzo komplementów na jego temat 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×