Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lolo62067

aparat na zęby

Polecane posty

Gość lolo62067

Chciałabym aparat na zęby tylko ile kosztuje aparat na zęby? czy stały czy ruchomy ? Mam 20lat- gdy miałam 12lat to miałam ruchomy ale nie podobało mi się noszenie i n ie wstydziłam się a teraz.....STRASZNIE ŻAŁUJE:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajaaaaaaaaaaa
CHYBA OK500ZŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Myślę, że ceny aparatów zależą od tego w jakiej części Polski mieszkach i ile kosztują tam dentyści. Ja akurat jestem ze Szczecina i mam stały aparat na zębach (mam 18 lat) i myślę, że ortodonta Tobie także poleci stały (ze względu na wiek) a później ruchomy dla podtrzymania efektu. To raz, a dwa - aparat mnie kosztował 1400zł, ale to tylko jeden łuk, na dole ząbki mam proste więc nie potrzebowałam. Moja siostra ma górę i dół - analogicznie 2800zł. Raz w miesiącu mam wizytę 50 zł, przy wymiana łuku 100zł (to odbywa się 2 razy w ciągu całego leczenia na gore i dwa na dół). Poza tym tak się przyzwyczaiłam do niego i mój chłopak też, że szkoda mi będzie go ściągać. Dzisiejsze aparaty stałe są bardzo estetyczne i szybciej korygują wadę niż ruchome, więc nie zastanawiaj się, tylko wybierz się do polecanego ortodonty i on Ci wszystko doradzi :) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolo62067
A gdybym wzięła do niego ten aparat co nosiłam gdy miałam 12lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×