Gość kup za darmo Napisano Listopad 2, 2009 Zawsze pracowałam na starym office. Teraz dostałam edycję 2007 i nie mogę się przestawić. Proszę powiedźcie jak zrobić linie poziomą? szukam i znaleźć nie mogę. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach