Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama maleństwa

39 tydzień ciąży a maleńka waży tylko 1750 gram ...

Polecane posty

Gość mama maleństwa
swoja droga bylo kilka przykladow maluchow podobnych do mojej w odpowiedzi na post, ale zadna mama malucha sie nie trafila badz ciezarna z podobnym "probleme", nie jest to chyba czeste zjawisko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważą byle jak
wiesz... mój mały nie podrósł ale miałam przepływy "trafione"; faktycznie przypadek taki jak Twój nie jest moim lustrzanym; potrafię jedynie zrozumieć co czujesz, bo ja od 26 tc wciąż drżałam o to, żeby młody nie przestal sie rozwijać :-) myślę, że młoda pokazała Ci, że to silna kobitka; popalić da Ci później więc oszczędzaj nerwy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama maleństwa
fakt maly twardziel z niej :D mialam rozwarcie niewielkie od 7 miesiaca i momo, ze nie lezalam "plackiem" spokojnie dotrwalysmy do konca ( a oczywiscie juz mi chcial gin pessar zakladac za 400 zl), jakos bylam spokojna, ze nic zlego sie nie stanie...a teraz im blizej tym bardziej lapia mnie nerwy....oj chcialabym by juz mi dawala popalic, plakala jak szalona, robila milion kupek i juz byla po prostu w moich ramionach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważą byle jak
myślę, że przed porodem hormony tak wariuja, że nerwy zżerają wszystkie; czy ma powód czy go nie ma :-) więc trudno się dziwić Tobie :-) jak to mówił mój gin (sewgo czasu) "dla pani nawet brak problemu jest problemem" :-P plusem Twojej sytuacji jest to, że to juz na prawdę niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie stresuj sie tak moja kolezanka urodzila corcie 2 tg temu w terminie mala wazyla 2kg wyszly po 3 dniach ze szpitala wszystko bylo ok tylko tyle ze mala jest malenka a ja urodzilam wczesniaka w 31 tyg ciazy moja corka wazyla2090g a po porodzie spadla do 1870 g bylo troszke strachu ale teraz jest tez ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama maleństwa
tala dzięki, dokłądam sobie te pocieszające prognozy do szufladki w mózgu i właściwie to działa :) jakoś lżej się robi, na szczęście paranoiczką nie jestem i wierzę, że moja mała daje radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammma mia
kochana, ja urodziwszy się ważyłam kilo osiemdziesiąt. mój brat też niewiele - 2,5. jestem niewysoka - 160 cm - ale poza tym wszystko ze mną w porządku :) bywają takie maluszki - nie martw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli lekarz mowi ze jest ok to tak jest!:)moze taka uroda malenstwa ze jest drobne:) moja byla mala i dluga chora a teraz z niej panna :)nie doluj sie bo tylko denerwujesz siebie i dzidziusia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie na zapas,z tym usg to roznie bywa.Moj lekarz prowadzacy w 38tygodniu mowil ze dziecko wazy 4kg,na drugi dzien trafilam do szpitala i inny lekarz robiac mi usg powiedzial,zebym sie nie martila bo dziecko wcale nie jest duze i wazy okolo3kg.Bylam w szoku i sie balam,ze cos nie tak,a po ygodniu moje dziecko urodzilo sie z waga 4.570kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj bedzie dobrze
moja mama urodziła mnie jak wazylam 1700! w 5 miesiacu ciazy brala slub a sladu brzucha nie widac na zdjeciach- wogole a szczupla byla. i urodzilam sie zdrowa. fakt ze najpierw musieli sie mna odpowiednio zajac ale bylo dobrze za to moj brat wazyl 2 razy tyle co ja a chory sie urodzil. Ale bedziesz miec zdrowiego dzidziusia. :) Ai mowila ze mialam nogi jak jej kciuk. :) jestem zdrowa i mam juz 24 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2090
tyle ważyła przy urodzeniu moja córeczka. Wychodząc ze szpitala miała 1990 i straszyli że będzie chorowita. A guzik. Do pójścia do przedszkola wcale nie chorowała. Urodziła się przez cesarkę, nie narzekam. Nie ma żadnych wad, należy do jednych z wyższych dzieciaków w swojej grupie - ma 6 lat i jest bardzo bystra. Będzie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj bedzie dobrze
chcialam jeszcze dodac ze wysoka nie jestm 158 cm :) ale jak wczesniej ktos pisal tez ze mna ok poz a tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba_baba
nie no dziewczyny....ja rozumiem ,że pocieszyć trzeba ale nie wmawiajcie jej ,że to całkiem normalne taka waga w 39 tyg ciąży bo przecież tak nie jest. To, że teraz nie znaleziono widocznej przyczyny nie znaczy ,że się jej nie dopatrzą po porodzie. Jakiś powód takiej niskiej wagi musi być, miejmy tylko nadzieję, że to z gatunków tych które nie powodują trwałych zmian u dziecka, że wystarczy maleństwo dotuczyć po porodzie i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie lepiej Ci wybrać Pomorzany? To klinika i maja tam najlepszy sprzęt dla dzieci jak ja leżałam, to dziewczyna urodziła maleństwo troszkę ponad kilogram z nieznacznie tylko niedonoszonej ciąży z tego co wiem dobrze się miało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gggrrreeetttaaa
ja mam 3 córeczki.1 urodziła się w 41tc waga 2300.2 41tc waga 2500.3 40tc 2780 prawdopodobnie dlatego ze to 3 dziecko.a kolejne ponoć są wieksze.Każda ciąża była hymotofia płodu(niska masa płodu).dziewczynki są zdrowe i urodziły się zdrowe 10 pk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda polozna ci powie ze usg sie myli przewaznie o pol kilo w ta stone lub w druga ale w twoim przypadku mysle ze mala ma min pol wiecej.zalwaz ze takie mierzenie nie da ci nigdy dokladej wagi bo np glowka bedzie odpowiadac wymiara z 39 tyg a obwod brzuszka z 37 itd .nie przejmuj sie tym mysle ze bedzie dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ty jestes pewna tego terminu? Nie wiem czy dobrze pamietam ale łożysko ma chyba 3 stopnie dojrzałości, przed porodem powinnas miec 3 chyba? Moze sie pomylili o miesiac i stąd taka mała waga... I na wszelki wypadek wybralabym szpital gdzie sie dobrze wczesniakami zajmą.... Trzymam kciuki i napisz jak urodzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba juz urodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko jak dzieciatko Twoje
napisz jak znajdziesz te 5 minutek wolnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój skarb też
urodził sie mały..2180g w38 tc hipotrofia płodu, nadciśnienie tętnicze i konflikt serologiczny...wszystko to wpłynęło na tak mała mase urodzeniowa i konieczna była cesarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×