Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

myszsza

Zyrtec, lek na wszystko? co sądzicie?

Polecane posty

dzis bylam u pediatry z katarem syna, ma katar schodzacy do gardla, chcialam zapobiec zapaleniu oskrzeli, gardla itd.. dostalam zyrtec, rok temu lzawily mi oczy - lekarz dal mi zyrtec, moj tata mial wysypke na plecach - dostal zyrtec, mojej kolezanki dzieci sa alergikami-jedza codziennie zyrtec :/ czy ten lek wogole jest lekiem? no i na pzreziebienie zyrtec? to pomaga???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas tak samo zyrtec i odpowi
edniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyrtec to na uczulenie
a ze uczulenie alergia moze sie objawiac zarówno wysypką jak i katarem, kaszlem , łzawieniem itd to pomaga. To nie ejst lek na przeziębienie tylko na katar alergiczny a raczej nie na sam katar tylko lekko odczulający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez mi sie zdawalo ze to na uczulenia, a my dzis dostalismy jzu kolejny raz (rok temu tez) na zwykly katar z kaszlem :/ poraz kolejny pediatra udowodnila swoja glupote, rok temu dala malemu antybiotyk pzreznaczony na stany zapalne uszu a maly mial zapalenie tchawicy, juz nie wspomne o bactrimie przez 3mce mam wrazenie ze lekarze pzrepisuja mechanicznie to za co dostaja kase od pzredstawicieli med dzis dostalam na ten katar chyba z 10 specyfikow typu apap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i dowiedzialam sie jeszcze ze jestem zacofana bo uzywam gruszki do sciagania kataru a to jest juz pzrestarzaly sposob i niezdrowy mam sobie kupic fride (ktora mam ale maly nie da sie mi z tym zblizyc ) za fride pewnei tez pani doktor dostala wycieczke zeby wmawiac ludziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak moje dzieci mają katar
i nie ma przy nim goraczki a katar jest cieknący a nie zielone gile to też dostają zyrtec bo to znaczy ze to katar alergiczny. w domu się grzeje i jest suche powietrze pełne kurzu i roztoczy i dzieciaki od razu dostają kataru. w leci jak pyla rosliny to tak samo. Wtedy podaję zyrtec i calcium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nara by E.S. Posthumus
Z tą gruszką, to lekarz ma rację :o\ Nie wiem czy ktoś jeszcze tego używa, tym bardziej przy nieco starszych dzieciach. Taka gruszka uszkadza sluzowke noska :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko ma flegmy tyle ze wymiotuje od tego wiec to nie jest alergiczny katar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak gruszek już nie używamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nara by E.S. Posthumus
Jeszcze chciałam dodać, że u nas przy takim katarku działa flegamina plus woda morska plus masc majerankowa. W zyciu bym na dziecku gruchy nie uzyla. Raz sama sobie sprobowalam i nie jest to nic przyjemnego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak lekarz nie wie co dziecku jest, to zwala wszystko na alergię. Bo po co się męczyć i sprawdzać, badać, diagnozować?Zmienić lekarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×