Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3pietruszka3

Somalijski narzeczony chce mnie obrzezać.

Polecane posty

Gość york123
to musi byc prowokacja, niewirze ze w polsce znalazla by sie taka kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekst jest prowokacyjny
dla nas szokujący, ale przypomina o tym ,że grudniu odbywają się tradycyjnie obrzezania dziewcząt. W Indonezji, czy w innych krajach tysiące dziewcząt, staje się podobno dojrzałą kobietą, co bardzo wątpliwe. Autorka podaje Belgię, gdzie dokona zabiegu, w państwach Beneluksu, ze względu na wielką liczbę emigrantów, i duże koszty leczenia, ofiar obrzezania, oraz prężnego działania feministek, zabieg okaleczający, jest przestępstwem ściganym przez państwo. Ginekolg po stwierdzeniu, dokonanego zabiegu musi ten fakt zgłosić odpowiednim władzom i sprawca ścigany jest bezwględnie. Chodzi o to aby skończyły się wakacyjne wyprawy do Afryki w celu dokanania zabiegu okaleczającego narządy płciowe. W ubiegłym roku głośna była sprawa somalijczyka, który obrzezał swoje córki , nożem do steków w USA. Odsiaduję karę 10 lat pozbawienia wolności. Trzeba nadmienić, że w związku z dużą emigracją z krajów afrykańskich, podatnicy takich państw jak Włochy, Niemcy, czy Francja, ponoszą duże koszty na leczenie kobiet obrzezanych, szcególnie po porodach, gdyż każdy niesie duże powikłania, tak że jakieś plemienne przesądy prymitywnych ludzi, odczuwamy w sposób bardzo namacalny i wymierny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korfanty
Jezeli to nie sciema to kolejna glupia polka ktora dala sie nabrac na egzotyke, za 5 lat zdaj nam relacje jak tylko bedzie ci to jeszcze dane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bandzior nielada
jak to czytam, to pytam sie czy ty masz wogole mozg??? Jak mozna sie wdac w taki uklad z zacofanym bambusem z buszu? teraz chce ciebie obrzezac a potem twoja corke. kaz mu wacka obciac jako dowod milosci, moze w belgii mu to zrobia w sterylnych warunkach. Nie jestescie w Somalii, wiec dlaczego mialabys godzic sie na ich absurdalne obrzedy. Kopnij bambusa w dupsko i znajdz sobie normalnego faceta z ktorym przezyjesz zycie pelne uniesien sexualnych, one to sa wlasnie motorem zycia. A ty co, bedziesz obrzezana a potem on kopnie cie w dupe bo nie bedziesz miec ochoty na sex. Kurde jak mozna byc takim glupcem!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazygirls
nie zgodz sie jak cie kocha niech cie zaakceptuje taka jak jestes nie okaleczaj sie!! moze nmilosc przeminie skonczy sie bedzie zle ja bym nie zrobila nigdy tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czas płynie...
...płynie, płynie. Już 4 lata upłynęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwon80
A jak ci kaze uciac sobie nogi to tez to zrobisz z milosci. A jak cie rzuci dla innej to co wtedy?. Nie wiedzialem ze takie tepoty jak ty sa na tym swiecie. Zrob przysluge Polsce i zrzeknij sie obywatelstwa, obrzezaj i wyjedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanthia
Przeczytałam Twoje wypociny droga Natalio i zastanawiam się, czy Ty aby na pewno masz mózg, rozum?? Mam 26 lat i jestem zdruzgotana Twoim myśleniem... Ty go kochasz, czy to może zauroczenie egzotycznością, marzeniami o zwiedzeniu Afryki itd itd?? Chcesz zrobić sobie krzywdę : 1. masakrując swe ciało 2. nie mieć swojego życia, tylko być podporządkowaną jemu 3. narażać swe zdrowie, które mogą powstać w wyniku usunięcia pisi. 4. narażać się na ból i cierpienie nie tylko zewnętrzne, ale wewnętrzne i fizyczne. 5. ryzykować tym, że gdy urodzisz dzieci, bez pozwolenia męża nie będziesz mogła z nimi sama opuścić kraju nawet na wakacje? 6. Być nikim... Czasem zastanawiam się, gdzie kobiety, które wychodzą za mąż za muzułmanów, albo innych facetów, którzy pochodzą z krajów o dziwnych i nieludzkich obyczajach... A potem płacz!!! Mamo, Tato pomóżcie!!! Ja nie chcę już tak żyć!!! To ja się wtedy pytam, gdzieś miała MÓZG???!!! Wychodzi wtedy na to, że to nie tyle bezmyślność działa, ale snobizm i chęć zaimponowania znajomym... A zresztą Twoje życie, Twoja sprawa. Najwyżej będzie kolejna ofiara. Tylko ja nie mam zamiaru płacić podatków ani pomagać takim idiotkom, które na własne życzenie i świadomie pakują się w piekło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno, Ty się okaleczysz, a on wyjedzie, zmusi Ciebie, a tam będzie jeszcze miał z 5 innych żon... DAJ SOBIE SPOKÓJ! A jakby Ci powiedział, że masz obciąć rękę, żebyś nie została złodziejką, to też się zgodzisz? Albo jak Ci każe oczy wydłubać, żebyś się za innymi nie oglądała? Miej swój rozum, swoje zdanie. Jemu seks może SPRAWIAĆ RADOŚĆ, a Tobie NIE? Jest XXI wiek! Niektóre kobiety chorują i cierpią z powodu tego, że mają woś wycięte z narządów, a Ty chcesz to zrobić dobrowolnie? ZASTANÓW SIĘ NAD SOBĄ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemin z warszawy
powiedz mu, że obrzezasz się zaraz po tym, jak on w imię miłości do ciebie odetnie sobie wory :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie koty
Chyba każdy, kto wpisał się w tym temacie nie ma mózgu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest prowokacja. Dajecie sie nabrac. Autorka puscila smrod a teraz penie leje ze smiechu. Co nie zmiena faktu ze jakas durna Polka pewnie by dokonala tego obrzadku na sobie w imie milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są tacy zapaleńcy, co zrobią takie rzeczy... A potem w Rozmowach w Tłoku albo innych Trudnych sprawach konczą... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczony, który nie chce oprawiać seksu, jest nienormalny. Somalijczyk który tak czyni jest zawsze PSYCHICZNY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym Twój psychiczny murzyn, łże jak pies! W UE powiesiliby go za jaja za jakąkolwiek próbę okaleczania, nawet sterylna i nawet na żądanie. Ah wy głupie baby! Walczyłem u wybrzeży Somalii. Ci ludzie sa z innego p********o świata przemocy. Bierz nogi za pas i nie pytaj o radę, bo ona może być tylko jedna: CHODUUUUUUUUUUU!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 30 lat. Mój narzeczony chciał abym włożyła mu język do odbytu. Krocze boli go do dzisiaj... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
islamista? chcesz się związać z podczłowiekiem??????? tylko studentka kulturoznawstwa mogła wpaść na coś takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jebnieta O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K***a kobieto opanuj sie. Mam 15 lat a i tak jestem madrzejsza od cb! Sama jestem muzulmanka i pierwszr slysze ze muzulmanie musza sie obrzezac. W Koranie jest zakazane samookaleczanie jak np: nie mozna miec kolczykow w pepku itd tylko w uszach a co dopiro obrzezanie. Jak o tym pomysle to wszystko mnie na dole boli. Ten twoj narzyczony jest chory na głowe zerwij z nim zanim ci kaze jeszcze sutki sb poucinac. I pomysl troche dobrze ci radze. Jak ci kaze noge czy tam reke obciac tez obetniesz. Jestem muzulmanka i od 5 lat mieszkam w polsce i mozesz wierzyc mi na slowo ze czegos takiego u nas w religi nie ma tylko w afryce zazwyczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moim zdaniem ta historia jest zmyślona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chaberek1990
moja przyjaciółka Nigeryjka została obrzezana jako dziecko, cierpiała strasznie, broniła sie tak że ma blizny na nogach bo dostała kilka razy skalpelem kiedy się wyrywała. Mam nadzieję że to prowo, bo po prostu NIE WIERZĘ że mogłabyś to zrobić. Poza tym, to w JEGO kraju tak jest czemu Ty masz się przystosować a nie on? Dwa - chcesz mieszkać w Somalii? I co będziesz tam robiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha chcialas pirata z Somali to teraz masz :P zal mi cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pirato ma drutach grać :D:D głupia Polska K***wka 🖐️ cycki tez ci obzezaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga Natato olio nawet nie wiesz co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michałłłłł
koniecznie zgódź się, w przeciwnym razie, to byłby rasizm i mogłabyś pójść do więźnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro go kochasz to to zrob :) co ci z tych orgazmow jak w glowie milosci nie ma. co ci z normalnym zyciem jak jej nie ma. co z normalnym urodzeniem dziecka jak milosci nie ma. moze twoj woli male dziurki to mu najpierw dziurke od nosa zaproponuj. po co jechac za granice? jakis tasaczek na pewno w kuchni sie znajdzie i tableteczki na znieczulenie nawet. Zrobcie sobie nawzajem dobrze, tylko nie zapomnij zeby ci urżnął wszystko, tu mu potem też, to mu żadna dziurka juz potrzebna nie bedzie:) podobno nozem potem rozcinaja kobiety przy 1wszym razie ty mu wtedy tez cos rozetnij jak zostanie,np. jadra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieto nie masz mozgu wiec lechtaczki tez mozesz nie miec, jestem muzulmanka moj maz tez ale nie jestesmy zacofani ... nie wycinamy sie ..... jestes zakochana? nie wiesz co to milosc zapewniam cie ze z somalijczykiem jej nie zaznasz tego ci zycze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhaha ale prowokacja. Jesli nie to zal mi ciebie. Do czego to doszlo zeby biale kobiety ponizaly sie dla kolorowego badziewia. Jedne w szmaty ninji wskakuja inne okaleczaja sie dla czarnej parowy. Troche szacunku kobieto. Teraz nie dziwie sie dlaczego polki maja taka opinie w swiecie . Naogladalo sie to reklamy bounty i marzy o egzotycznym pajacu. Zrob tak jak on chce a pozniej niech bambus cie zostawi dla nastepnej naiwnej ale moze wtym jest Cel.wtedy zrozumiesz co zrobilas ale bedzie juz zapozno. Pomysl jeszcze nad tym czy on obcial by p czarna kaszane jesli tego wymagalaby twoja religia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×