Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3pietruszka3

Somalijski narzeczony chce mnie obrzezać.

Polecane posty

Gość gość
to jemu powiedz nich poderznie sobie jajca,jak tak cie kocha to bedzie dowod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Dawid
Masakra czy kobiety które wydaja sie za Muzułmanina straciły rozum? Tyle sie pisze i czyta o wynaturzeniach i praktykach sredniowiecznych. Na jaka cholere się tam cisniecie . Naprawde mi was nie żal bo głupie plewo zginie samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni mają takie wielkie pauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten kotlet jest z 2009 roku, pisanie do autorki raczej nie ma sensu :) I jestem przekonana, że łechtaczka jest tam, gdzie była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak byłem właśnie ciekaw czy ktoś zwróci uwagę, jak dawno został napisany post ( i autorka (autor??) wypowiedziała się tylko raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie masz 5 z j,polskiego:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz mu żeby c***a sobie wyciął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezależnie czy to prowo czy nie to ważny temat dla pań wiążących sie z Arabami i cala resztą . Dlaczego ? Was może nie obrzeza ale już wasze córki -jak najbardziej ! Tak że jeżeli chcecie piekła dla swoich dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Opowiedział mi, że w jego ojczyźnie kobiety się obrzezuje, żeby nie miały pociągu seksualnego ani orgazmu, i że w tym kraju tylko prostytutki nie przechodzą tego rytuału. Żeby kobieta była tam szanowana i mogła wyjść za mąż, musi mieć obciętą łechtaczkę i wargi sromowe." Sprawa jest prosta: W tych kulturach chodzi o to by żona nie była konkurencją dla prostytutek. Masowym obrzezaniom dziewczynek w wioskach zawsze towarzyszą orgie z prostytutkami które tłumnie podążają za wędrownymi obrzezaczkami. One dosłownie we własnym interesie pilnują by dziewczynkom przeznaczonym do zamążpójścia wycięto wszystko co dla prostytutki byłoby konkurencją. Mąż z żoną ma stosunek rzadko, tylko żeby mieć dzieci, natomiast nie musi w niczym ograniczać się w korzystaniu z powszechnej w tych kulturach prostytucji. Prostytutkom nie wycina się niczego a żonie chirurgicznie uniemożliwia się jakąkolwiek konkurencję. I to jest też przyczyną powszechności AIDS w tych społeczeństwach. Prostytutek, z nietkniętymi łechtaczkami, jest niewiele, tylko kilka % dziewczyn nimi zostaje, za to obsługują one całą tamtejszą męską populację. Więc wirus rozprzestrzenia się wręcz z pomocą tamtejszej kultury i obyczajów. Więc jeśli Ci to Natalio nie przeszkadza, że będziesz stanowiła mniej niż promil życia seksualnego Twojego męża, a prawie całe, i codzienne, Jego życie seksualne to będzie prostytucja, stosunki seksualne ale nie z Tobą Natalio, ani nawet nie z pozostałymi żonami jeśli je ma, tylko z prostytutkami, to śmiało daj się obrzezać do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takim jak on teraz beda w Polsce łby obcinać za to co robią na zachodzie! i jak przyjadą tu uchodzcy to lepiej niech Twoj chlopak ucieka. Zostaw go, jesli Cie kocha to niech przyjmie Twoją kulturę i religię. Wywiezie Cie z Polski i nie bedziesz miala ZADNYCH praw! Nie musze Ci mowic skoro jestes na kulturoznawstwie. Nie rob glupot, teraz go kochasz, ale no, chyba jestes dorosła i zdajesz sobie sprawe, ze minie troche czasu i na noowo bedziesz mogla ulozyc sobie zycie z kims innym. sory, ale może jeden zwiazek na milion, doslownie, moze sie udac z obco kulturowo facetem, ktory nie chce zmienic swoich przekonń. jesli jednak on przeszedłby na Twoją kulture macie szanse na powodzenie. ALE za nic w swiecie nie wyjezdzaj do Somalii, do zadnej rodziny bo to moze byc pułapka i juz stamtad nie wrocisz! a polski wywiad po Ciebie nie przyjedzie. Takie są realia. nie bądz naiwna. on w swoim kraju moze miec kilka żon. Jesli Cie kocha najbardziej na swiecie to zostawi to wszystko, ale Ty nigdzie nie jedz. Arabowie i Ciemnoskorzy szukaja Polek! kazdy to wie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiczek
Współczuję ci bo jesteś tylko wredną suką i nią już zostaniesz .Pieprzyłaś się z trzema gnojami i jeszcze zachciało cisie stukać z zasranym muzułmaninem.to tak jakby wleźć do banku z wyciągniętym karabinem i uświadamiać ochronę ,że nie zamierzasz go w żaden sposób użyć.To oczywiste ,że muzułmańscy faceci to śmierdzące brudasy posuwające co się rusza ,jednak od swoich kobiet wymagają żeby były "czyste" połączenie twoją przeszłością to mieszanina piorunująca,ale swoją głupotą zapracowałaś sobie na taki los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bykuzbali
Wycinaj, nie ma co się zastanawiać nawet. Prawdziwa miłość wymaga poświęceń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech ją ....., ale sobie wybrała "narzeczonego" ...., który lubi kopulować z posłuszna kłodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka się nie odezwała od tylu lat to albo ciapaty ją obrzezał i wywiózł na pustynie gdzie ona mieszka w koziej zagrodzie a mężulek dmucha kozę albo tatuś delikwentki kapnął się co zmajstrował i zamknął wytłuka w psychiatryku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak juz jej nie ma 7 lat, tzn lechtaczki chyba nie a 3pietruszka3 chyba jest ale nie ma dostepu do internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiecie o czym piszecie, stereotypy i prostackie uwagi. Obrzezanie praktykowane było już w starożytności, na długo przed Islamem, a dziewczęta w większości tego pragną, bo po tym zabiegu ich intymne części ciała wyglądają lepiej. Dziewczęta z tropików mają te miejsca silnie przebarwione, najczęściej mają przerośnięte wargi wewnętrzne, z nazwy "małe" ale zazwyczaj duże, więc obrzezanie poprawia estetykę i wcale nie osłabia odczuć. Usuwa się tylko zewnętrzną , wystającą część łechtaczki, o wiele więcej pozostaje głębiej i odczucia podczas pieszczot są o wiele silniejsze. Robią to matki swoim córkom, bo wiedzą jak będą dziewczyny wyglądać w nieco starszym wieku bez obrzezania, a mężczyźni nie mają wiele do gadania. Poznałam Egipcjankę polskiego pochodzenia po infibulacji i wcale nie była nieszczęśliwa i nago wyglądała pięknie. Wcale się nas nie wstydziła, była tak jak my sportsmenką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiecie o czym piszecie, stereotypy i prostackie uwagi. Obrzezanie praktykowane było już w starożytności, na długo przed Islamem, a dziewczęta w większości tego pragną, bo po tym zabiegu ich intymne części ciała wyglądają lepiej. Dziewczęta z tropików mają te miejsca silnie przebarwione, najczęściej mają przerośnięte wargi wewnętrzne, z nazwy "małe" ale zazwyczaj duże, więc obrzezanie poprawia estetykę i wcale nie osłabia odczuć. Usuwa się tylko zewnętrzną , wystającą część łechtaczki, o wiele więcej pozostaje głębiej i odczucia podczas pieszczot są o wiele silniejsze. Robią to matki swoim córkom, bo wiedzą jak będą dziewczyny wyglądać w nieco starszym wieku bez obrzezania, a mężczyźni nie mają wiele do gadania. Poznałam Egipcjankę polskiego pochodzenia po infibulacji i wcale nie była nieszczęśliwa i nago wyglądała pięknie. Wcale się nas nie wstydziła, była tak jak my sportsmenką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo dobrze jak polacy są brzydcy i nie dobrzy to tak się to kończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bambo wielka Pała
Pewnie ze PROWO Haha co za p******a historia widać ze mnóstwo tu nudnych bezrobotnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda z ciołkiem dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natka, widziałaś film o modelce Waris Dirie "Kwiat Pustyni"? Koniecznie zobacz. Mam córkę w wieku niemal 3 lat i jak wyobraziłam sobie jak by ją na coś takiego narazić, no nie do opisania. Twój ukochany żąda od Ciebie czegoś takiego, a pomyśl sobie, że córce 3 letniej też to będzie chciał zrobić i nie będzie pytać ciebie o zdanie. Spotykałam się kiedyś z Egipcjaninem i wiem, że to była najgorsza porażka życiowa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fejk. Leciał taki film na jedynce kilka h temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×