Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

depeche15

Komu sie nie chce spac?

Polecane posty

Gość depreche 15
bezsenność to oznaka depresji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minierka
ile platkow kosmetycznych uzywacie do zmycia makijazu?? Ja ok 7-8. I niestety skonczyly mi sie, postanowilam uzyc siostry ta to zauwazyla i mnie opieprza, ze tyle jej platkow zmarnowalam bo ona zmywa makijaz 3 platkami!! Zrobilam wielkie oczy a ona na to ze mam jej oddac 2 zlote jak taka rozrzutna jestem. A jak jest u was z tymi platkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minierka- zdaje sie ze zdrowie i uroda na innym dziale :) 4-5h- no, to tak jak ja mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minierka
Wieeem, ale tam mi nikt nie odpowiada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okay, ja uzywam zwyklych platkow i zmywam makijaz kremem nivea. metoda latwa, skuteczna, tania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i faktycznie to zalezy od makijazu. ja zazwyczaj miewam dosc duzy (ciemnozielonycien plus maskara) , ale wbrew pozorom jest bardzo latwy do usuniecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minierka
Depeche dzieki, ale ile tych platkow uzywasz, bo jak siora powiedziala mi o 3 to sie zastanawialam jak ona to robi, a nie odpowiedziala mi bo mnie lekcewazy i kaze oddac jeszcze 2 zlote, za rozrzutnosc bo jej podkradlam 7 platkow :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po to, zeby wypić z Ciebie krew :classic_cool: żartuję:P chciałam Cię poznać:D wydajesz się miły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło mi to usłyszeć...może coś w tym jest? Bo już ktoś mi to wcześniej napisał ^^ No to witam,jestem Łukasz i jestem od Ciebie 2 lata młodszy :) Gosiu...dobrze wydedukowałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze dobrze;) Jestem se Gosia, lat 20 jeszcze:P miło mi bardzo:) Jakoś tak przypadłeś mi do gustu, nie tylko dlatego, ze masz ładne imię;) i czuję do niego sentyment:D, ale ogólnie takich jak Ty na kafe się nie znajdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to nie jak tak
eeee nie bujaj depesze a kto pójdzie jutro za ciebie do pracusi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to nie jak tak
Goś89 (ilość postów: 64)--------> co ty nowa albo pod innym nickiem,hę?:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoRn1985
A ja wstaje z rana a pije...energetyczny napój po to aby obejrzeć retransmisje mecz AC Milan - Real Madryt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko,ale mi komplementy sypiesz,aż się herbatką zachłysnąłem :D Ale moja teoria się potwierdza...kobiety mają 6 zmysł,tylko one potrafią poznać osobę po tym jak pisze :) PS.Co ja mam czego nie maja inni? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano nowa pod tym nickiem:D istniałam dobre 4 lata pod innym:P ale zapomniało mi się hasło:D łukasz bo jeszcze się udusisz, a uwierz mi, ze ja do śmierci nie chcę nikogo poprowadzić za łapę:P co do 6stego zmysłu, sprzedałam na allegro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×