Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sylwia 170

czy jakaś kobieta brała luteinę 50 na poronienie?

Polecane posty

test wykazał ze jestem w ciąży. gin powiedział ze jest bardzo mała...powiedziałam ze chcem ją przerwać i przepisał mi luteinę 50 podjęzykową...mam ją brać przez 5 dni po 2 tabletki 3 razy dziennie. Czy to pomoże poronić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrecz przeciwnie
luteina podtrzymuje ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko pytanko
co znaczy że gin powiedział że jest mała????? ile ty masz lat dziecino?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko pytanko
trzeba ponieść konsekwencje swoich czynów chciało się brykać to teraz myśl czemu nie piszesz?? boisz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcem urodzić z powodów osobistych...każda na moim miejscu by tego nie chciała...i nie boje się pisac, poprostu nie było mnie w domu...ginekolog powiedział że te tabletki pomogą przerwać ciąze...pewnie wielu napisze mi że powinnam zmienić lekarza tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecina ma 19 lat...owszem przyznaje się do popełnionego błędu ale to nie powód żeby mnie potępiać...poprosiłam tylko o odpowiedz na moje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie umiem myśleć
ja brałam na podtrzymanie ciąży :) dlaczego piszesz " chcem", a nie "chcę " ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała ciąża? nie słyszałam o czymś takim... raczej zagrożona ciąża a luteina jest raczej na podtrzymanie ciąży ... co ty myślisz, że od razu ci przepisał poronne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu nie chcesz urodzić? Dziecko juz zawsze bedzie Cię kochało-a luteina nie pomoże poronić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak fora to głupota...każy ma swoje poglądy na poszczegulne tematy. Chyba się nie zrozumiemy...dzięki za ''wylewne'' wypowiedzi...nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahaahahhhhhaaaaaaaaaaa
luteinę brałam, owszem, ale na podtrzymanie ciąży, tak jak pozostałe panie. Widać gin. zauważył twój wrodzony brak inteligencji i dziecku chciał pomóc ta luteiną na wszelki wypadek gdybyś zaczęła coś wyczyniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uff nareszcie
no w końcu, bo już mnie zaczęły drażnić te błędy ortograficzne zresztą do luteiny jest dołączona ulotka.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mncsnxkljnfgsgn
Luteina jest na podtrzymanie ciąży, jak sie jest w ciąży, a jak sie nie jest to wywołuje okres jak sie nie ma okres z róznych innych powodów prócz ciąży.Poczytaj ulotke, poczytaj ksiązki z biologii co to jest progesteron i na co działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc tralalla
co wy za bzdety piszecie oczywiscie ze luteina jest wczesno poronna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luteinę dostałam na podtrzymanie ciąży, brałam do końca 18 tygodnia :) a autorka to najwyraźniej dziecko, które jak poszło do lekarza to ten niewiele myśląc dał na podtrzymanie < sumienie mu nie pozwoliło > i bardzo dobrze, do łóżka się pchają a jak ciąża to od razu usunąć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhdsakfoe
Temat stary, ale pewnie inne kobiety tu jeszcze zaglądają:). Więc tak- mi również lekarz przepisał luteine 50. Jestem w pierwszym miesiącu ciąży, z tym, że mam 2 wady serca i stąd decyzja, zabezpieczenie zawiodło, więc nie oceniajcie kogoś z góry. Wracając do tematu, luteina podtrzymuje ciąże, ale chodzi o przedawkowanie. Moje dawkowanie to 5 razy dziennie, po 3 tabletki przez 3 dni. Jak będą efekty to dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marna prowokacja.
Luteina jest na podtrzymanie jeśli jest się już w ciąży. Przy braku miesiączki stosowana jest na jej wywołanie. "Chcem"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhdsakfoe
No i na trzeci dzień kuracji luteinowej poroniłam, ale tu kobiety i tak będą się spierały, podważając kompetencje lekarzy... "Każdy ponad każdym, wszyscy najmądrzejsi". Z mojej strony to tyle. Pozdrawiam i życzę powodzenia:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja-@@@@@
Widocznie nie byłaś w ciąży Zaden lekarz nie dalby ci lekow abys poronila Jexeli nie jest sie w ciąży i sa zaburzenia miesiaczkowe to luteina wywoluje okres Jesli jestes w ciąży na 100% to ja podtrzyma i uratuje chyba ze plod bedzie mial talie wady ze i tak obumrze Ja dzieki luteinie uratowalam ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gghhghg
jestem w 24 tc i nadal biorę luteinę 50 mg (mam nadzieję, ze ostatnie opakowanie już) i jest ona na podtrzymanie ciąży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asterikki
Luteiną da sie wywołać poronienie ! :) owszem jest ona na podtrzymanie ciąży ale we wczesnum stadium brana bardzo często czyli co np 4 godziny wywola sztucznie okres i dojdzie do poronienia bo jak przeczytacie na ulotce bierze sie ją nie tylko na podtrzymanie ciązy ale też na wywolanie miesiączki u kobiet u ktorych np bardzo sie spoznia lub zanika - Ps. musi byc to luteina brana pod język i brana kilka razy na dobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sylwia nie chcem urodzić z powodów osobistych...każda na moim miejscu by tego nie chciała...i nie boje się pisac, poprostu nie było mnie w domu...ginekolog powiedział że te tabletki pomogą przerwać ciąze...pewnie wielu napisze mi że powinnam zmienić lekarza tak? Nie natywaj checi aborcji poronieniem bo obrazasz kobiety ktore stracily ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnullkaa
kolejna prowokacja !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie wiem czy tu jeszcze zagladacie ale ja szukalam takiej informacji i mi rowniez lekaz przepisal luteine by poronic przedawkowanie ma takie wlasciwosci . .. Duze dawki luteiny 50 pod jezyk moze wywolac poronienie i nie potepiajcie mnie , poniewaz przerwanie ciazy wynika z problemow zdrowotnych ktore wykryto mi w raz z ciaza i zagraza to mojemu jak i dziecku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez dostalam luteine 50. dzis biore pierwszy dzien jakie dawkowanie stosowalas i czy skutecznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le co za k***y nie ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×