Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boli mnie brzuch

Czy to może być RAK....???

Polecane posty

Gość boli mnie brzuch

Juz 2gi raz miałam w nocy atak po prawej stronie w nadbrzuszu w okolicy zeber.Taki atak trwa ok 2 minuty i rpzechodzi.Wybudza mnie ze snu. Jest tak silny ze nie moge sie poruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boli mnie brzuch
usg mam dopiero za 2 tyg i bardzo sie denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śledziona cię boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarellaa
wyluzuj... bardziej prawdopodobne sa kamienie w woreczku żółciowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuch mnie boli
barabella chcialabym zeby to bylo wszytsko byle by nie nowotwor:( mialas moze podobne objawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarellaa
nie, ale ze trzy razy w życiu już wkręcałam sobie raka... a potem zawsze okazywało się, że to co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prawej to wątroba, woreczek znaczy, kamienie w woreczku, pasują. Nowotwór nie "dźga " bólem, tylko boli w sposób ciągły, trochę pulsujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boli mnie brzuch
Waszka troche mnie uspokoiłaś... dziwne jest to za za kazdym razem dzieje sie to w srodku nocy i wtedy sie budze z tego bolu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarellaa
ja miewam na przykład takie nagłe, przeszywające bóle po lewej stronie podbrzusza, zawsze rankiem....po badaniach okazało się, że to jajnik - bynajmniej nie rakowy, tak mi umila zycie ;) Przebadaj się, ale ze spokojem, nie ma co się stresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuch mnie boli
barabella u mnie z pewnoscia nie jajnik bo ten bol jest w okolicy zeber... powinnam sie wyluzowac wiem o tym ale mimo wszystko sie denerwuje troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAFFFFFFF
Kamienie woreczka żółciowego- na pewno.Nie powinnas jeść smmażonego, słodyczy,oraz ciężkostrawnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarellaa
toteż mówię , że u ciebie to raczej woreczek żółciowy: Objawy kamicy Charakterystycznym objawem kamicy żółciowej jest kolka żółciowa. Natomiast między napadami kolki chory może nie mieć żadnych dolegliwości lub niewielkie pobolewania brzucha. Atak kolki występuje nagle, najczęściej w nocy lub nad ranem, kiedy to pojawia się bardzo silny ból w okolicy prawego łuku żebrowego lub powyżej pępka. Ból może promieniować do tyłu lub pod prawą łopatkę. Towarzyszą mu nudności i wymioty nie dające ulgi oraz wzdęcia brzucha. Chory jest cierpiący, niespokojny i stale zmienia swoje ułożenie, ponieważ żadna pozycja nie łagodzi bólu. tu masz artykuł http://www.grabieniec.pl/pokaz_artykul.php?id_artykulu=341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam zara rak, mnie tak tez bolało i przeszło....moze to zwykła kolka , a nie żaden rak.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×