Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gazia

wszy?

Polecane posty

Po wczorajszej wizycie u fryzjera strasznie swedzi mnie głowa, a na skórze głowy porobiły sie twarde krosty.Czy to wszy? Wyczesywałam , ale wszów nie zauwazyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat, myje włosy codziennie, a po fryzjerze piecze mnie cała skóra na głowie.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łu[iez? A to ciekawe, ujawnił sie po wizycie u fryzjera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie zlapalas z niewydezynfekowanego przez fryzjerke grzebienia tzw liszaj fryzjerski. Idz do dermatologa, przepisze Ci cos na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczesniej była fryzowana kobita z długimi kudłami, moze ona miała siedlisko , nie wiem. Juz 3 razy myłam łeb i nic , krost przybywa.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liszaj? A wewnetrzny cos przepisze na to? Bo do dermatologa to kolejki na listopada p. roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babaruda dzięki, poszperam w internecie na ten liszaj moze cos wykopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. w poniedziałek pojde , to jeszcze hurtem załatwie inne dolegliwosci. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ściełam sie tak jak zwykle , krótko, na rekruta, a tu taki dodatek, wsciec sie idzie tak mnie łupie w tej głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co , widziałam na obrazku w internecie wesz, ona ma taki bombelkowy jak by szklany kubrak, a przy wyczesywaniu nie było nic takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy nikt nigdy ni emiał problemów z wyjsciem od fryzjera? Czy mój problem jest odosobniony? A moze nikt sie nie strzyże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja mama miala, wlasciwie po kazdej wizycie u tej samej fryzjerki problem sie odnawia. Szkoda, ze masz fryzure na rekruta, bo pewnie to widac, ale z drugiej strony- latwiej bedzie Ci nakladac masci, lepiej zadzialaja. Szybciej wyleczysz. Pewnie przepisze Ci masci na sterydach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz odliczam godziny do poniedziałku, czuję sie jak bym piekący preparat wylała se na głowe. na dodatek astma mnie sie doczepiła i daje we znaki. Koszmarny piatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój temat plasuje sie na 3 pozycji od góry , dopisujcie cos o tych wszach lub liszajach jak by cuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój temat ląduje coraz niżej trudno, widocznie ten liszaj lub wszy to rzadka przypadłośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetrzej amolu i po bólu
póżniej zmyj głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rada okazała sie skuteczna wychlastałam skóre głowy amolem i pomogło. Tenksju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem o którym była tutaj mowa lata temu - teraz dotknął i mnie. Proszę pomóżcie mi bo już nie mam siły. Dzieciaki od kilku miesięcy przynoszą te pasożyty, raz przedszkolak, a raz szkolniak. Tak na zmianę. A ja się tylko dowiaduję - proszę uważać wszawica - następnego dnia już jest u nas... Jak to zwalczyć powiedzcie mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję problemu. WIem przez co przechodzisz. U nas problem zwalczony i od kilku miesięcy cisza. Mam nadzieję, że nie przed burzą ;) Póki co u nas zdały egzamin preparaty Sora Forte http://wszawica-sora.pl/ - najpierw szampon na wszy potem preparat który zapobiega nawrotom. Powodzenia! Mocno trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
się, bo wróciła i nie znaleźliśmy żadnych wszy. Na pewno sam sposób jest o tyle wygodny że nie trzeba dodatkowo o niczym pamiętać i pilnować, poza tym żeby spiąć włosy a córka tak czy siak to robi na co dzień. Żona kupowałam dla córki Cichowsza jak małolata jechała pierwszy raz na kolonię. Sprawdziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak prewencyjnie na wszy to polecę CichoWsza. Bardzo fajna wygodna opcja – nie męcząca dziecka, ani z drugiej strony nie wystawiająca na jakieś publiczne odrzucenie...bo gumki są normalnie upięte we włosy i nie rzucają się nikomu w oczy. A różnie by mogłoby być jakby koleżanki i koledzy z klasy wiedzieli że córka ma coś „na wszy”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renmm
Dnia 24.10.2018 o 17:18, Gość gość napisał:

Tak prewencyjnie na wszy to polecę CichoWsza. Bardzo fajna wygodna opcja – nie męcząca dziecka, ani z drugiej strony nie wystawiająca na jakieś publiczne odrzucenie...bo gumki są normalnie upięte we włosy i nie rzucają się nikomu w oczy. A różnie by mogłoby być jakby koleżanki i koledzy z klasy wiedzieli że córka ma coś „na wszy”.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×