Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bóg warzywniaka

zadowolone kobiety nie żalą się na kafeterii

Polecane posty

udało mi się stamtąd przepędzić wiekszość pedauf, tylko debilek nowy czasem próbuje na mnie poszczekiwać, ale łazi za mna po różnych tematach jak widać, więc chyba ma na moim punkcie jakąś obsesję :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma to jak ludziska
zaczynają się tłumaczyć i to z tego co lubią robić, słuchać, czytać, oglądać i to z powodu jakiegoś bardziej oświeconego przegrańca, któremu to się nie podoba. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też miałem problemy z paznokci
jak grałem w Izolatorze Boguchwała. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy akurat na twoim
tu chyba za bardzo sobie schlebiasz. ja jestem zawsze tam gdzie coś się dzieje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bóg jest sędzią sprawiedliwym, który za dobre wynagradza a za złe karze :P tak przynajmniej twierdzą przeciwnicy pana Richard Dawkins-a. Ten samotny chłopiec, równie dobrze założyłby strój Batmana, tu dzież Supermena i chociaż nie wierzy że można chodzić po wodzie to skutecznie pokazuje że stanie na rzęsach to nic trudnego. A wszystko tylko po to by jego niemy krzyk został zauważony przez szarą masę ludzi krzątających się bez celu w poszukiwaniu boskości. :D To są bogowie naszych czasów. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"brum".... kaganek oświaty, kronikarz ( to się odmienia na damską formę ? kronikarka :P) Nie ważne :D mam własną "korektorkę" :P :D Od tego się nie umiera, ale ... warto dbać co polskie jeszcze jest, więc brum bądź czujna i naprawiaj to co złe, niepoprawne raczej :P :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srgtyrwh
zglaszasz do usuniecia moje posty kalafiorku????? Przyznaj ze nie kazdy chce z toba gadac a i tematy zakladasz malo ciekawe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy to jeszcze podbijacie? :D :D p.s. nigdy nie zgłosiłem tu choćby jednego posta :classic_cool: 🖐️ Być może to któryś z konfidentów, a jest ich tu kilku.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×