Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zła_królowa

JAK ZMNIEJSZYC APETYT?

Polecane posty

jot 23 ... poczytaj troche o metabolizmie ... przeciez energie czerpiesz z "krwi", w ktorej jest roznoszona. Magazyny energii znajduja sie w watrobie, miesniach, zatem to, czy masz zapelniony zoladek, czy tez nie, nie ma wielkiego znaczenia. 3800kcal wynosi wowczas, gdy wstaje o 6 rano a ide spac o 22, 16-o godzinny "dzien" wymaga sporej ilosci energii. Poza tym cwicze :) A waze 73kg, przy 182 cm, i dzieki odpowiedniej wiedzy na tematy zywieniowe posiadam nikla ilosc tkanki tluszczowej, przy ciekawej ilosci tkanki miesniowej, co prezentuje sie bardzo okazale. No i nie gloduje ... teraz mozesz przyblizyc swoja sylwetke ... chyba, ze sie wstydzisz, to nie nalegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jot 23
Borsuk ! "Magazyny energii znajduja sie w watrobie, miesniach, zatem to, czy masz zapelniony zoladek, czy tez nie, nie ma wielkiego znaczenia...." czyli twoim zdaniem ta zmagazynowana energia (w Twoim przypdku konkretnie 3800 kal ) bierze sie z powietrza !!!!!! Twoja wiedza w tematyce zywieniowej jawi sie byc tak okazala jak ta twoja "ciekawa ilosc tkanki miesniowej" u mezczyzny o wzroscie 182cm i wadze 73kg :D Moja waga 58kg przy 160cm i wieku 55 dzieki zdrowemu odzywianiu jakie propaguje Weight Watchers ksztaltuje moje BMI na poziomie 23 wiec wstydzic sie nie mam czego wrecz przeciwnie zycze ci abys w moim wieku byl w takiej formie jaka ciesze sie ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła_królowa
borsuk,w takim razie co mam uwzglednic w swoim jadlospisie? jak maja wygladac proporcje kcal w poszczegolnych posilkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jot 23 wybacz, ale zakoncze z Toba dyskutowac :) Skoro masz "swoja" wiedze i Tobie z nia dobrze ... to gratuluje. zła_królowa ... jedz wszystko :) Kazdy posilek niech bedzie bialkowo - weglowodanowo - tluszczowy, tylko dostosuj odpowiednie proporcje w zwiazku z przewidywana aktywnoscia. Jesli planujesz jakies cwiczenia, spora aktywnosc to smialo mozesz zjesc przed nimi nawet weglowodany proste. Zawsze jednak pamietaj o umiarze. To, jak maja wygladac proporcje, zalezy glownie od Twojego dnia - pod katem aktywnosci fizycznej. Zawsze mozesz jesc najwiecej przed, i po, duzym wysilku. Przed, bo spalisz, po - bo magazyny sa puste. Sprobuj przez tydzien wcinac 2000kcal i zobaczysz jak sie bedziesz czula. Z dobrych tluszczy moge polecic wszelkiego rodzaju orzechy (wloskie - 1 ma 25kcal; fistaszki, pistacje - 1 ma 5kcal), pestki dyni, ziarna slonecznika, oliwa z oliwek, ryby. Oczywiscie smialo mozesz konsumowac mieso, moze byc tluste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła_królowa
Borsuk,chetnie bym "poeksperymentowała" z dietą 2000kcal ale jest zbyt duze ryzyko przytycia w moim przypadku. Teraz i tak mam troche lepszy metabolizm bo jeszcze kiedys potrafilam tyc na diecie 1200kcal :( paranoja. Na poczatek zwieksze swoje sniadania -o polowe i bede jadla wiecej na obiad. Aha,napewno zmienie tez to,zeby na podwieczorek nie jesc tylko jablka,bo potem na wieczor dopada mnie mega glod. Po prostu nie dopuszcze do tego,zeby dokuczal mi glod bo predzej czy pozniej rzuce sie na jedzenie i zjem za duzo. Tylko,zebym schudla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam świetną diete na pobudzenie metabolizmu ;] w 9 dni schudłam 3kg a wcale sie nie głodziłam i nie ćwiczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła_królowa
kolejna dieta cud ?:) dzieki takim dietom wpadlam w bledne kolo i teraz mam o wiele wiecej do zrzucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zla krolowo po pierwsze nie dieta, a zdrowe odzywianie. Zainwestuj w parowar bo dania na parze sa przepyszne, jedz 5 posilkow dziennie, pieczywo pelnoziarniste, duzo warzyw i troszeczke owocow! Cwicz to co lubisz bo nie ma sensu sie katowac cwiczeniami podczas diety bo jesli po niej przestaniesz cwiczyc to i tak przytyjesz wiec jesli nie lubisz sie zbytnio ruszac to proponuje spacery z dziecmi, znajomymi itp. Nie jedz 3 godziny przed snem i kolacja koniecznie bialkowa, im wczesniej tym wiecej weglowodanow a im pozniejsza pora tym wiecej bialka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośnica ... kompletnie pominelas, jakze wazne, tluszcze. Z punktu widzenia efektow - to wlasnie weglowodany sa zbedne podczas diety (bo blokuja spalanie sie tkanki tluszczowej). Aczkolwiek nie nalezy popadac w skrajnosci. A jesc mozna nawet 5 minut przed snem, bo liczy sie bilans calego dnia (oraz dostosowanie dawki kcal w posilku do przewidywanej aktywnosci), tylko trzeba wiedziec co. Oczywiscie tej aktywnosci podczas spania nie ma zadnej, dlatego 5 minut przed snem to max. 100-200kcal. Jak wspomnialas - najlepiej bialko, ale z dodatkiem tluszczy, bo one powoduja, ze bialko wolniej sie wchlania (dzieki czemu starcza na dluzej). zła_królowa ... jesli Twoje zapotrzebowanie wynosi 2600kcal to mozesz tyle jesc i, ani nie przytyjesz, ani nie schudniesz. W takim celu wylicza sie to zapotrzebowanie, zeby wiedziec ile mozna jesc (pomijam tutaj odpowiednie dawkowanie kcal). Oczywiscie jesli stosowalas diety cud to metabolizm jest spowolniony, ale da sie go szybko rozruszac ... zatem pamietaj - nie przeginaj z ucinaniem kalorii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła_królowa
a co zrobic z niepohamowaną checia na slodycze? mam problem z niskim poziomem cukru we krwi wiec przynajmniej raz na dzien dopada mnie mega ochota na slodkie,ktorej zazwyczaj ulegam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gym_nic
Witam, mam do sprzedania meridie 15 -60 kapsułek . Cena za 30 kaps.- 120 zł plus koszt wysyłki. Sprzedaje zapas po mojej kuracji . Lek zakupiony został u nas w polskiej aptece ,firma ABBOTT ,data wazn. 2012r. e-mail: ann_1984@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 129386454
spadaj ztymi linkamio o tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 157157157157
hmmm też mam coś nie tak z metabolizmem. Obliczyłam, że potrzebuję 2200kcal. A że na kalorie i zywienie zwracam uwage, wiec wiem, przy jakiej ich ilośći, jak zachowuje się moje ciało. I wygląda to następująco: >1500 tyję 900-1500 bez zmian 500-900 chudnę baaaardzo wolno 0,5kg/m-c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na zmniejszenie apetytu zastosowalam produkt ultraslim ze strony http://dla-kobiet.jimdo.com/ pomoglo i dodatkowo schudlam 8 kg ora przyspieszylam metabolizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem jak to sie stalo ale zjadlam kawalek lososia, troche gotowanej marchewki i brokuly i jestem tak zapchana ze nie moge oddychac, a kiedys to bym zjadla tone frytek, wielki chicken burger, onion ringsy...masakra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adipex Retard 15 mg. Lek jest oryginalny zakupiony w czeskiej aptece (mieszkam niedaleko granicy). Wysyłka z opcją sprawdzenia zawartości. Kontakt: alowi@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majmanas
To samo miałam - szczególnie przy słodyczach. Przez nie tyłam i nie bardzo umiałam sobie z tym poradzić. Dopiero kiedy na 3 miesiące wprowadziłam foreverslim, jakoś apetyt mi przeminął, ale co najlepsze - całkowicie rzuciłam słodycze, od dawna ich nie jadam i mam nadzieję, że już nigdy więcej się nie pojawią w moim życiu. To one niszczyły mi zdrowie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka55
witam . ja mam podobnyproblem tylko u mnie to jest tak że nie ruszam się zbyt dużo , a co 1,5 h od posiłku najcześciej jest to jakaś kanapka głośno burczy mi w brzuchu. I bardzo się tego wstydze i często jem , a chciałabym schudnąć , ale w szkole to jest ciężko bo zazwyczaj jest cicho i wtedy słychac było by tylko mój brzuch... POMOOCYY!!!!!! co ja mam zrobić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie ze względu na to że za każdym razem na diecie dopadały mnie napady głodu nigdy żadnej diety nie skończyłam.Teraz jest inaczej łykam dwa razy dziennie Foreverslim i skończyły się napady głodu chęć sięgania po słodycze jest zerowa.Tym razem dieta przynosi efekty.Już schudłam 9 kg a do wyznaczonego celu jeszcze 4 kg.I tym razem musi mi się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgosia34
Zaczęłam strasznie tyć jak urodziłam dziecko 6 lat temu. Drastycznie przybywało mi wagi i byłam załamana. Próbowałam różnych ćwiczeń takie jak basen, fitness i rower. Jednak nie miałam na to czasu bo wiecie jak to jest z małym dzieckiem. Nie dawało to efektu jaki chciałam osiągnąć, ale do czasu. Wertowałam różne fora w poszukiwaniu jakiegoś preparatu i znalazłam. Nazywa się Therma Cuts i kupiłam go na stronie http://chudne-szybko.pl/ postanowiłam zaryzykować i spróbowałam. Aktualnie schudłam 7 kilo i teraz moja waga mnie satysfakcjonuje. Teraz już trzymam wagę i nie dopuszczę się do takiego stanu jak kiedyś :) Polecam wszystkim ten suplement, tylko uważajcie na podróbki bo w internecie takich pełno. Podaję Wam sprawdzony sposób przeze mnie. Aha i możecie produkt przetestować przez miesiąc jednak ja polecam kupić na 3 miesiące, wyjdzie taniej a ja niestety przepłaciłam. Jednak i tak jestem zadowolona że schudłam. Pozdrawiam Małgosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amellllaa
Od 3 lat walczyłam z zrzuceniem zbędnych kilogramów. Ile ja się natrułam dietami to sami moi bliscy wiedzą. Kupowałam w sklepach przeróżne produkty, które proponowali dietetycy. Po pewnym czasie dostałam uczulenia już na myśl o ciągłym odchudzaniu się. Zaczęłam brać tabletki African Mango. Pewnie wiele osób pomyśli, że tabletki niszczą żołądek - owszem zgadzam się ale nie te, które powstały na bazie naturalnych składników. Ale do rzeczy. Efekt był widoczny po 2 miesiącach. Traciłam na wadze mało aleeee, tabletki zahamowały mój apetyt, nawet po ich odstawieniu czułam, że jem mniej :) kupiłam je na stronie producenta http://nplink.net/UWZ6JuyF .Ale szczerze zapraszam na moja opinie na moim blogu: https://jakzmniejszycapetyt.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOlencia
U mnie suplement który naprawdę się spisał to Foreverslim.Dzięki niemu w ciągu trzech miesięcy udało mi sie schudnąć sporo kilogramów.A najważniejsze jest to że w składzie tych tabletek znajdują się tylko naturalne składniki,żadnej chemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanka
u mnie udalo się ograniczyć apetyt dzięki tabletkom z zieloną kawą i chromem a ten jak wiadomo zmniejsza apetyt na słodycze a to z nimi miałam największy problem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaem1
anka a co to za tabletki konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi apetyt zmniejszył się drastycznie przsy stosowaniu tabletek Slimcea..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie korzystajcie ze środków na zmniejszenie łaknienia, bo odbije się to na Was drastycznie. Najpierw wykonajcie test zbilansowania diety www.dietomat.pl/strona/dziennik-kalorii - a potem zapraszam na czat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanka
to były tabletki iqgreen, wszystko masz u nich na stronie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×