Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gwiazdka.z.nieba20

Ślub cywilny.

Polecane posty

Gość gwiazdka.z.nieba20

Chcielibyśmy wraz z chłopakiem wziaść ślub cywilny. Nie było zaręczyn, nie planujemy większego przyjęcia, tylko skromne w domu na góra 20 osób. Co o tym sądzicie? Zaręczyny , wesele , większe przyjęcie planujemy przy kościelnym. Czy tak wypada? Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość óóóóóóp
podnosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszkakula
A co to znaczy "wypada"? To Wasz dzień i ma być po Waszemu. Myśmy mieli zaręczyny tylko we dwoje, ślub cywilny, potem podwieczorek w restauracji dla bliższej rodziny, a na koniec imprezkę w pubie dla przyjaciół. Było ekstra:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też tak miałam
dlaczego miałoby nie wypadać?? Tylko że u nas były zaręczyny ale nie takie z imprezą. Byliśmy sami nad jeziorem i mąż mi się oświadczył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka.z.nieba20
No tak bez zaręczyn i czy rodzina nie będzie rozpowiadać na prawo i lewo że było za skromnie :o hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszkakula
niech rozpowiada. W dupie to miałam. U nas jedna babcia i wujek męża się pogniewali, ale uznaliśmy, że to ich problem. Jeśli ważniejsze dla nich jest wesele od naszego dobrego samopoczucia w dniu naszego ślubu, to sorry :-p Ale spoko, po niedługim czasie im przeszło:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wypada....po co
bierzecie cywilny, skoro planujeciekoscielny?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam mały problem. Jestem z moim narzeczonym od prawie 3 lat. Planujemy razem ślub i wogole. Ja sie jeszcze ucze, zostaly mi 2 lata w liceum. On chce wziasc slub za rok. Ja tez chce, ale moi rodzice są takiego zdania że jak się bierze ślub to powinno się razem mieszkać. Mogłabym zamieszkać z nim, ale on mieszka z ojcem i bratem. Mają 2 małe pokoje (ojciec ma jeden i brat z moim narzeczonym drugi) Nie wyobrażam sobie cisnąć się w jednym pokoju w 3. A po za tym nie rzuce szkoły żeby iść do pracy, a boje się że nie utrzymamy się z jego wypłaty. Kocham go i chce z nim żyć, chce urodzić mu dzieci ale jeszcze nie teraz. Pomóżcie co robić. Jak mam mu wytłumaczyć że to nie jest pora na ślub cywilny. Z góry dziękuje za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutaa
dziecinada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juli 89 to nie jest pora na żadne ślub póki co. Jesteście za młodzi i nie macie warunków. Po cholerę wam ślub tak wcześnie? Poużywajcie sobie życia w narzeczeństwie. A narzeczony nie może cie do niczego zmuszać. ślub to nie jest kaprys a decyzja na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my tak mielismy bo tak
chcielismy. Przez mysl by mi nie przeszło,ze nie wypada. Nikt sie nie obraził. Poza tym bardzo czesto imprezujemy i jestesmy goscinni, wiec jeszcze jedna impreza, w dodtku kłoptliwa i kosztowna nas nie kreciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Miarka - Jest o mnie bardzooo zazdrosny. Ostatnio byłam na imprezie sama i jakiś koleś do mnie kręcił.C hce wziść ślub żeby już nikt mnie mu nie odebrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×