Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pasta colgate

Szansa dla prawiczków - Katolickie dziewczyny

Polecane posty

Gość pan prawiczek 20 pare lat
anonimowa 87 ale ja dbam o siebie i nie wygladam jak chlopak z oazy. silownia i tatuaze to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" pan prawiczek 20 pare lat anonimowa 87 ale ja dbam o siebie i nie wygladam jak chlopak z oazy. silownia i tatuaze to podstawa " Tatuaże są dla tych co nie chcą długo pociągnać:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan prawiczek 20 pare lat
a co maja tatuaze do dlugosci zycia? anonimowa87 chcemy dziewczyne co idzie do lozka z milosci, ale do slubu nie chcemy czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łał nie wiedziałam że
wybór wyznania uzależnia się od własnej atrakcyjności. Czyli rozumiem, że każda brzydka dziewczyna jest katoliczką a nie jest nią żadna atrakcyjna dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan prawiczek 20 pare lat
katoliczki przewaznie nie sa zbyt rozrywkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimowa87
pan prawiczek 20 pare lat: Katoliczka katoliczce nierówna, przejdź się na spotkanie jakiejś wspólnoty zamiast teoretyzować. Skoro masz dwadzieścia parę lat to już pewnie szukałeś sobie dziewczyny we wszystkich "standardowych" miejscach, skoro nie znalazłeś to możesz poeksperymentować ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan prawiczek 20 pare lat
nie jestem katolikiem, ale dziewice faktycznie bym wolal. co do nastolatek - w glowie im przewaznie pierdoly, a ja mysle o powaznym zyciu. dziewczyne jednak zamierzam szukac dopiero jak zrobie prawo jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan prawiczek 20 pare lat
animowa87 zrozum, ze jesli sie chce miec fajna kobiete, to najpierw trzeba w siebie zainwestowac i cos osiagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan prawiczek 20 pare lat
amant a jak sie robi tatuaz raz w zyciu czy cos to przeciez nie zaszkodzi. rownie dobrze mozna powiedziec, ze jak sie zje hamburgera czy kole wypije to sie szybciej umrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pan prawiczek 20 pare lat amant a jak sie robi tatuaz raz w zyciu czy cos to przeciez nie zaszkodzi. rownie dobrze mozna powiedziec, ze jak sie zje hamburgera czy kole wypije to sie szybciej umrze " Ja nie jestem pewien nawet czy kiedyś hamburgera łyknałem:P.A jeżeli kola jest odpowiednia to raczej nie zaszkodzi:classic_cool:. "poganiacz klawiszy portal randkowy dla wierzących http://zapisanisobie.pl/start.php " Tu nie jest reklama byle randek ale o tym jak poderwać katoli:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimek1986
a ci "prawiczkowie" to bzykaja na lewo i prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan prawiczek 20 pare lat
cola to sama chemia, podobnie jak masowe piwa, soki i wszystko co w sklepach. nie sadze by dziaranie sie raz zaszkodzilo bardziej niz codzienne jedzenie zarcia z chemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poganiacz klawiszy
jak poderwać na swietego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan prawiczek 20 pare lat
protestantki sie rowno pruja, jak zwykle lachony, nie maja nic z moralnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan prawiczek 20 pare lat
ale zone bys pewnie chcial miec porzadna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szeryf gg 4820101
Ehh po co mu żona..? Ja bardzo chętnie reflektowałbym na żonę:D, odpowiedzialną, roztropną i wierną, która potrafiłaby zająć się domem i wiedziała by co to znaczy być dobrą matką. (i oczywiście odpłacę jej tym samym;) ) .. Tylko szkoda, że w obecnych czasach ojcowie nie przekazują synom zasad, nie tłumaczą czym jest męski honor i szacunek dla kobiety. Skoro faceci reflektują głównie na kobiety bez wartości pijący dające itp. to takich jest najwięcej (popyt wzmaga podaż) i to samo w drugą strone Ładne (nie zawsze jest szmatą, bo jest taka zła, często bywa że jest naiwna), "lecą na" przystojniaków umiejących podrywać i oczarowywać a potem się dziwią że on fagas i kobieciarz. Kobiety z nadmiarem kilogramów, czy o niezbyt ciekawej urodzie- nie są poddawane takim próbom, dlatego szczególnie cenię ładne kobiety, które są zarazem mądre i wiedzą że jak jakiś fagas świetnie podrywa to raczej się tego przed lustrem nie nauczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbvcxbvc
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi1983
Witam, szukam chłopaków, którzy ze względów religijnych dochowuja czystości przedmałżeskiej. Chodzi o program TV. Zainteresowane osoby proszę o kontakt, pod numerem tel. 660-764-210

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmarynie mój
polecam zdecydowanie kontakt z katolickimi dziewczynami. szczególnie prawikom. przy nich poczujecie się nieco pewniej i bardziej wartościowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mówią że w internecie tylko gimbaza, dewianci itp...:) Dzięki za ten portal ZS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzzzzzzz
zzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×