Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pasta colgate

Szansa dla prawiczków - Katolickie dziewczyny

Polecane posty

Gość gość
Jestem katolikiem jak 90%Polaków a miałem kiedyś dziewczynę która nawet nie była ochrzczona byliśmy razem ponad 5 lat i teraz z perspektywy czasu żałuję tego związku to był demon nie kobieta wykorzystała mnie i zostawiła po tym jak wyremontowałem jej cały dom teraz widzę że miała ze mnie darmowego robola. Każdemu bym odrodził poganina jako partnera życiowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha, tak należy postępować ze zdewociałymi katolami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łowca pogan
Poganie dobrzy są do poganiania bydła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chrześcijanie... ale CI NAPRAWDĘ wierzący w Boga to ludzie na których można liczyć nawet w NAJGORSZYCH sytuacjach życiowych. Ci co atakują chrześcijan jako przykłady przywołują ZŁYCH LUDZI którzy SAMI siebie nazywają "chrześcijanami/katolikami"... ich czynie nie świadczą od nich... i niestety dla ludzi o słabej psychice ich "zły przykład" jest dla nich wystarczający by odrzucić chrześcijaństwo jako takie... Poganie zapominają że chrześcijaństwo to wyznanie wiary w Boga który przyszedł na ten świat DLA przede wszystkim GRZESZNIKÓW...ale tych CO CHCĄ SIEBIE ZMIENIĆ Na lepsze i swoje życie... szukałem żony wiele lat...znalazłem głęboko wierzącą katoliczkę...jesteśmy małżeństwem od 7 lat... TO NALPESZA DECYZJA w moim życiu... znalazłem ją w KATOLICKIM PORTALI RANDKOWYM(choć wcześniej szukałem wszędzie). Naprawdę polecam Wam portal ZAPSIANISOBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marola098
Polecam żele erotyczne potęgujące doznanie ja kupuje tutaj www.sexish.pl świetny sklep polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powyżej link do bloga "PRZEPIS NA MAŁŻEŃSTWO. BÓG MA NAJLEPSZY." kolejna osoba znalazła męża w chrześcijańskim serwisie http://ZapisaniSobie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja popieram gościa, który wpisał się parę miesięcy temu (2016.07.05 ). To że ktoś nazywa się chrześcijaninem nie znaczy od razu że jest złym człowiekiem. Znam wielu, którzy tak o sobie mówią i są dobrymi ludźmi. Więc nie ma co się zrażać tylko dlatego, że ktoś deklaruje że jest wierzący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę ŹLI ludzie raczej rzadko nazywają się chrześcijanami ;) zwykle widać że to chrześcijanie bo poświęcają się dla innych i generalnie szanują innych(co nie oznacza że dają się wykorzystywać jak osoba powyżej pisząca o kobiecie-demonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój był czysty i ja cnotliwa mamy dwoje dzieci. Chore jest to u tych katolickich kobiet że od intymności są wszyscy a nie mąż ciemnota! Mój mąż jest zawsze przy każdym badaniu ginekologicznym cipki i uczestniczył przy porodach intymność to ja i MĄŻ nie ja wszyscy poza męża. Pytałam czy koleżanka uprawia z mężem seks typu lodzik, minetka czy analek. Powiedziała że mam nie mówić bo to grzech i jest zgorszona a mąż ją nie widział nigdy na go a mają troje dzieci. Ginekologowi wypija cipkę bez obecności męża bo by się z gorszy ciemno gród! Ani ja ani mąż nie chciał by używanego towaru czyli by nie był prawiczkiem czy cnotką. Mówiłam że to mąż jest od intymności żony bo nawet Św Józef był przy narodzinach Jezusa! !! A co do ginekologów to może trafić na takiego ginekologa. ..To był wstrząs. Nie tak miało wyglądać badanie, które i tak do przyjemnych nie należy. Ona - na fotelu ginekologicznym z rozchylonymi nogami, on - stojący pomiędzy nimi w opuszczonych spodniach. Czytaj więcej: http://www.poranny.pl/magazyn/art/5393042,badanie-u-ginekologa-lekarz-rozpial-rozporek ..Ona mówiła że chodzi do kościoła to może być. A to nawet księża są pedofilami ona mówi byłaś przy tym jak ksiądz uprawiał seks ? Ciemnota w tych nie których katolicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój był czysty i ja cnotliwa mamy dwoje dzieci. Chore jest to u tych katolickich kobiet że od intymności są wszyscy a nie mąż ciemnota! Mój mąż jest zawsze przy każdym badaniu ginekologicznym cipki i uczestniczył przy porodach intymność to ja i MĄŻ nie ja wszyscy poza męża. Pytałam czy koleżanka uprawia z mężem seks typu lodzik, minetka czy analek. Powiedziała że mam nie mówić bo to grzech i jest zgorszona a mąż ją nie widział nigdy na go a mają troje dzieci. Ginekologowi wypija cipkę bez obecności męża bo by się z gorszy ciemno gród! Ani ja ani mąż nie chciał by używanego towaru czyli by nie był prawiczkiem czy cnotką. Mówiłam że to mąż jest od intymności żony bo nawet Św Józef był przy narodzinach Jezusa! !! A co do ginekologów to może trafić na takiego ginekologa. ..To był wstrząs. Nie tak miało wyglądać badanie, które i tak do przyjemnych nie należy. Ona - na fotelu ginekologicznym z rozchylonymi nogami, on - stojący pomiędzy nimi w opuszczonych spodniach. Czytaj więcej: http://www.poranny.pl/magazyn/art/5393042,badanie-u-ginekologa-lekarz-rozpial-rozporek ..Ona mówiła że chodzi do kościoła to może być. A to nawet księża są pedofilami ona mówi byłaś przy tym jak ksiądz uprawiał seks ? Ciemnota w tych nie których katolicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja jestem tym od kobiety demona a ten powyżej to zboczeniec od ginekologa ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ecclesia de Eucharistia
A ja jestem katolikiem i nie wyobrażam sobie iść do łóżka z dziewczyną przed ślubem. Czystość to normalność i odwrotnie. Gdyby dziewczyna nie była zwolenniczką takiego rozwiązania to byłby to problem, ale bardziej dla niej. Dla katolików to normalna sprawa i normalne jest, że idą do ślubu w wieku 27-29 lat i oboje są przed inicjacją seksualną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×