Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RedCherry

DEPILACJA LASEROWA ŁÓDŹ - SUPER SPRAWA - a Wy jakie macie doświadczenia?

Polecane posty

Ja osobiście nie korzystałem, ale moja dziewczyna owszem. Dokładnie korzystała z : www.laserglamour.pl i naprawdę to super sprawa, a do tego jaki efekt :3 Naprawdę warto to zrobić i że tak powiem mieć problem z głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukając depilacji laserowej w Łodzi, Laser Glamour był wyborem najkorzystniejszym. Przychodząc tam ze znajomymi (również kolegami) można uzyskać różne rabaty, a depilacja jest w miarę skuteczna, czasem trzeba cierpliwości, lecz i tak warto. Więcej: http://www.laserglamour.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata26aa
Sama byłam na zabiegu depilacji laserowej powiem Wam że jak dla mnie to u nich jest najlepiej i w sumie najtaniej w całej Łodzi http://www.laserglamour.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona34lodz
Sama byłam w Laser Glamour ;) Mają dużo promocji możecie same sprawdzić na ich stronce www.laserglamour.pl Depilowałam ręce i łydki, musiałam powtórzyć 3 razy i do dnia dzisiejszego nie mam już owłosienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylenka22
Zgadzam się, w Laser Glamour mają swietne promocje ;) będąc w Łodzi warto się do nich wybrac :) ja sama mam do Łodzi ok. 40km i tak się czaję, żeby iść na depilację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robią te zabiegi w Bio-Salonie w Łodzi na ul. Piotrkowskiej 182, wszystko ok, na miejscu jest lekarz, bardzo profesjonalnie i bezpiecznie. Salon zajmuje się już medycyną estetyczna od 20 lat, jest calkiem znany i poważany, poza tym w salonie bardzo ładnie, kulturalnie i profesjonalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Chcę pójść na zabieg depilacji laserowej po raz pierwszy. Zdecydowałam się zacząć od pach. Widzę, że sporo osób poleca salon www.laserglamour.pl . Obejrzałam ich stronkę i widzę, że jest możliwość uzyskania rabatu dla osoby poleconej i polecającej. Czy ktoś chciałby mnie polecić w tym gabinecie? Jeśli tak, proszę o info na maila: eumo@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liza Kowalska
No myślę, że mamy się czym pochwalić w zakresie depilacji laserowej w Łodzi:). Ja też chodzę na zabiegi do gabinetu Laser Glamour i muszę przyznać, że jestem w pełni zadowolona. Bez bólu, bez stresu, wszystko w bardzo miłej atmosferze. Na takie zabiegi jak http://www.laserglamour.pl/index.php/zabiegi-depilacji-laserowej-w-lodzi/laser-light-sheer-duet-lodz.html aż chce się chodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga79
Koleżanka poleciła mi salon świat kobiet przy ulicy tymienieckiego, mają tam nowoczesny laser diament stream , robiłam sobie bikini i nogi i jestem zadowolona zaplacilam 550 zł ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy laser diodowy jest w gabinecie Estetica belleza na Sienkiewicza. Na razie zrobiłam tylko próbę laserową, bo chciałam sprawdzić jak na mnie zadziała i wypadły mi w tym miejscu włosy, Jakaś nowa bezbolesna technologia i potwierdzam, że nie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monuka
Potwierdzam byłam w salonie Świat Kobiet i trafiłam na promocję, zabieg bezbolesny i skuteczny, robiłam depilację nóg, polecam www.swiatkobiet.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdowalala
Któraś z Was tutaj o bikini w Laser Glamour w Łodzi, ja robiłam tam ten zabieg http://www.laserglamour.pl Dość konkretnie wstydziłam się na początku, ale pani która "działa" laserem bardzo profesjonalnie do tego podchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
Ja mam zamiar zapisać się niedługo na depilację laserową do tego salonu kosmetycznego http://www.vicihair.pl/ Już dawno marzy mi się ten zabieg ale nie miałam za bardzo kasy. W końcu jednak udało mi się odłożyć potrzebną sumę i po nowym roku chyba się zapiszę. Teraz używam depilatora ale szczerze go nie znoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej2828
Witam wszystkich na forum Widzę, że sporo osób korzysta z depilacji laserowej w http://www.laserglamour.pl/. Mówię osób, ale tak na dobrą sprawę mam na myśli Panie. Mam do Was pytanie, czy spotkałyście w tym gabinecie depilacji Laser Glamour jakiegoś faceta? Wiem, że w ofercie mają zabiegi także dla mężczyzn, ale jestem dość nieśmiałą osobą i chciałbym Was zapytać, jak tam po kwestii męskiej depilacji podchodzą. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie informacje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie Andrzeju, w naszym salonie (http://depilatorium.pl/) Panowie też są częstymi Klientami. Specjalizujemy się w depilacji laserowej i dysponujemy najnowszym i najskuteczniejszym laserem dostępnym obecnie na rynku. Wszystkie zabiegi są umawiane na konkretne godziny, więc jest zapewniona pełna dyskrecja. Jeśli maiłby Pan pytania, zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam zabiegi depilacji laserowej w 3 różnych salonach i powiem szczerze, że najbardziej moje oczekiwania spełnił laser w Esteticabelleza. Pod względem skuteczności i całokształtu obsługi. Jeszcze chyba jest ta promocja z której korzystałam, bo widzę na ich stronie: http://www.esteticabelleza.pl/oferta,14.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingrid271
W ubiegłym roku zdecydowałam się na depilację laserową w Laser Glamour w Łodzi i przyznam szczerze, że efekt końcowy jest lepszy niż się spodziewałam. Od 3 miesięcy żadnego nowego włoska, a w http://www.laserglamour.pl/ byłam tylko dwa razy. Teraz zastanawiam się nad takim zabiegiem jak mikrodermabrazja diamentowa. Miałyście może z nią do czynienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotaF
Depilowałam się w kilku salonach i nawet dałam się nabrać na IPL. Oczywiście okazało się że IPL to nie laser, no ale kto z nas nie błądzi? Ostatecznie koleżanka poleciła mi Salon Viviean. Nie mam zamiaru rozpływać się nad ich podejściem do klienta i tego co robią bo obsługa merytoryczna jest na mega poziomie, reszta idzie w parze oczywiście. Zaskoczyło mnie to, iż po wywiadzie okazało się że nie powinnam się teraz poddawać depilacji laserowej bo istnieje szereg przeciwwskazań. Jakoś wcześniej, tego nikt mi nie powiedział tylko na leżankę i depilujemy, wszystko byle klienta dorwać i skasować. A tu niespodzianka Pani z Salonu Viviean kazała mi najpierw dokończyć kurację, ponieważ w lekach jakie zażywałam było coś co mogło spowodować komplikacje zdrowotne w kontakcie z laserem. Tak czy inaczej było szereg przeciwwskazań, dlaczego nikt wcześniej tego nie wykrył ? Może to kwestia odpowiedniego wywiadu i wiedzy w tym temacie, a może to ludzka pazerność, nie oceniam. Nawiasem mówiąc trochę mnie to zdenerwowało i podziękowałam za takie załatwianie klienta, który chce usługi a nie może jej dostać. Wyszłam wkurzona i dopiero w domu po przemyśleniu zorientowałam się że właściwie to dla mojego dobra odmówiono mi zabiegu. Za kilka dni odrobinkę zawstydzona zadzwoniłam i podając się za fikcyjną osobę znowu zaczęłam dopytywać o problemy mnie dotyczące, jednak jako że osoba po tamtej stronie telefonu chyba mnie nie skojarzyła, to udało mi się otrzymać wskazania, co i w jakiej kolejności powinnam zrobić by móc poddać się zabiegowi depilacji laserowej. No i to było jakieś 14 miesięcy temu. Po wyleczeniu dyskwalifikujących mnie dolegliwości i odstawieniu lekarstw, poddałam się depilacji, pachy ,nogi, bikini i inne. I co się okazało? Nagle depilacja laserowa okazała się skuteczna i teraz po kilku seriach zabiegów po włosach zostało tylko mdłe wspomnienie. Tak to czasem wygląda jak ktoś wie co robi to to zrobi, szkoda że wcześniej nie trafiłam do Viviean bo oszczędziłabym sobie sporego wydatku w innych salonach które zamiast mnie depilować to mnie goliły ale z kasy. Z czystym sumieniem polecam Salon Viviean. http://viviean.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia586
polecam depilacje w la cliique a ul legionów 61 Robiłam pachy i nogi .naprawdę nic nie boli, zabieg wykonany profesjonalnie i szybki efekt.Depilacja jest na wszystkie typy włosa. U mnie zadziałała a blond włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście mogę polecić salon Vici w Krakowie. Mają jeden z najnowocześniejszych laserów, Light Sheer Duet. Zabiegi przeprowadzane tym laserem są zupełnie bezbolesne. Ceny konkurencyjne, a przy okazji na ich stronie można pobrać vouchery zniżkowe na pierwsze zabiegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam depilację woskową , nie boli tak jak się mogło wydawać :) Po takim zabiegu można spokojnie dzwonić do http://wsstudio.pl/fotograf-na-wesele i sobie jakąś przedweselną sesję urządzić co nie ? Nawet nie koniecznie musi być ślub i wesele przecież żeby takie sesje robić, każda okazja jest dobra. Nawet taka, że po prostu chcemy sobie jakieś nowe dobre zdjęcia wrzucić na portale społecznościowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam dobre doświadczenia. Depilację miałam robioną w Skarabeuszu, wiec wszystko poszło zgodnie z oczekiwaniami. Profesjonalne przygotowanie i intymna atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laserglamur ☺ jestem w trakcie robienia pach a potem bikini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, czy ktoś, kto wykonuje depilację w LaserGlamour w Łodzi chciałby mnie polecić? oboje mielibysmy wtedy zniżkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja polecal salon la cliniqu na legionow naprawde bez bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Łodzi jest studio urody na ul. Niciarnianej 9 niedaleko przychodni Widzew. Byłam na 3 zabiegach depilacji, został ostatni :) Bardzo fajne miejsce, miła obsługa, ceny są w porządku i sprzęt mają dobry, a nawet powiedziałabym bardzo dobry! Nic nie bolało, trwało naprawdę krótko a efekt widoczny jest po pierwszym zabiegu. Naprawdę szczerze polecam ten gabinet i sprzęt na jakim pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Łodzi jest studio urody na ul. Niciarnianej 9 niedaleko przychodni Widzew. Byłam na 3 zabiegach depilacji, został ostatni :) Bardzo fajne miejsce, miła obsługa, ceny są w porządku i sprzęt mają dobry, a nawet powiedziałabym bardzo dobry! Nic nie bolało, trwało naprawdę krótko a efekt widoczny jest po pierwszym zabiegu. Naprawdę szczerze polecam ten gabinet i sprzęt na jakim pracują. Mają też dogodne godziny otwarcia więc można się zapisać bez problemu. A czasem zdarzają się promocje i bony rabatowe więc można skorzystać i trochę taniej zapłacić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kla123gość
Najlepszy obecnie laser do trwałego usuwania owłośienia to Vectus Palomar medyczny laser diodowy .Vectus jest udoskonaloną wersją starszegoLight sheera .wykonuje się nim mniej zabiegów niż ligh sheerem jest silniejszy ponieważ ma czytnik skóry który ustawia parametry dla danej osoby a nie na czuja .ma resurfacing fotonów w głowicy co powoduje że 30%energi po odbiciu się od skóry ponownie do niej wraca ma największą końcówkę zabiegową więc zabiegi są bardzo szybkie i przede wszystkim dokładniejsze bo małą końcówką w light sheer trzeba pracować z dużą zakładką a light sheer duet zostawia ząbki na skórze ponieważ ma energię skupioną w 6 punktach na głowicy duża głowica light sheer duet w niektórych polach nie ma energii wystarczy poczytać badania na stronach amerykańskich gdzie są zdjęcia na 82 ochotnikach gdzie jedna pacha była wykonywana light sheerem. Druga wektus generalnie light sheerem trzeba wykońać średnio 2 zabiegi więcej. A o pseudolaserze Mediostar lepiej nie wsponinać bo nie usuwa włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×