Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RedCherry

DEPILACJA LASEROWA ŁÓDŹ - SUPER SPRAWA - a Wy jakie macie doświadczenia?

Polecane posty

Gość Kla123
Druga pacha Vectusem była wykonywana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio skorzystałam z fajnej oferty na depilacje laserowa varsus. Depilacje miałam już 2 razy i naprawde włosów jest znacząco mniej.Polecam fajny salonik z miłymi dziewczynami z fajnymi promocjami w Łodzi Este Clinic napiotrkowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Londuninka
Hej, wiem ze krązy wiele mitów zwiazanych z depilacja laserowa, ale jako kosmetolog wiem ze zalezy to głównie od tego ze wiele osob mysli depilacje laserowa z depilacja lampa IPL (jest ti zupelnie co innego, wiele salonow naciaga kientow, wmawiajac im ze jets to to samo - a kuszac niska cena, poniewaz zabiegi IPL-em sa o wiele tansze - jednak potrzebne jest o wiele wiecej zabiegow, a i tak nie uzyskamy 100% efektu). Po drugie wiele osob mysli ze wystarczy zrobic ok 3 zabiegi depilacji laserowej - to błedne myslenie - aby naprawde pozbyc sie wloskow nalezy wykonac min 6 zab. Chodzi o to ze laser działa tylko na wloski znajdujace sie w fazie wzrostu (anagenu), dlatego tez zabiegi trzeba powtarzac cyklicznie co ok 6 tyg aby "wybic" wszystkie mieszki wlosowe. Nie narzekajmy na niezadowalajace efekty, kiedy nie wybierzemy wszytskich zabiegow. Polecam Wam goraco laser diodowy Lightsheer duet lub desier - to teraz najnowoczesniejszy sprzet ktory dodatkowo minimalizuje praktycznie do 0 odczucia bolowe - czuje sie tylko takie uszczypniecie w miejscu "strzału" swiatlem lasera. Dodatkowo jets to najbardziej znany i renomowany sprzet, ktoremu zaufało juz baaardzoo wiele klientow, ktorzy po serii zabiegow sa jak najbardziej zadowoleni. Jesli sie wahacie, to polecam zajrzce na str : www.depilacja.pl , tam sa wszelkie info na temat depilacji laserowej, a po wypelnieniu formularza mozna takze zapisac sie na 1 zupelnie darmowy zabieg na okolice pach - zbey zobaczyc jak dziala i jak wyglada:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgggosia88
z tego co słyszę i widzę po sobie to laser jest ważny i musi być to diodowy ale również osoba, która go robi musi mieć duże doświadczenie w temacie i dopiero jak trafiłam do doświadczonego szkoleniowca depilacji laserowej p. Dybowskiej w Manufakturze to dowiedziałam się rzeczy o których nie miałam wcześniej pojęcia ! Wcześniej kupiłam 3 zabiegi na gruponie i wywaliłam kasę, a pachy już nigdy nie będą dobrze zrobione, bo ktoś je potraktował zbyt niska energia na starcie a u p. Ani po próbie miałam zabiegi zrobione bardzo mocna energia ale i efekt na bikini jest mega !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam depilacje w Este clinik -naprawdę jestem zadowolona fajna lokalizacja ,miła obsługa-super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc, jest moze ktos kto chcialby polecic , jesli chodzi o depilacje laserowa ? ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111qq
Hej. Czy ktoś mógłby polecić jakiś dobry/ sprawdzony salon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGaba
Ta wiosna będzie dla mnie wyjątkowa. Depilacja laserowa w Laser Glamour oszczędza mój czas spędzany na goleniu. Polecam każdej kobiecie, która szanuje swój czas i ceni wysoką jakość usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMartyna
Laser Glamour to dobrze wydane pieniądze. Polecam nie tylko Łodzianom. Warto przyjechać tam również z okolic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również polecam Laser Glamour. To nie jest mój pierwszy gabinet, w którym miałam depilację laserową i mogę w 100% polecić właśnie to miejsce. Sama konsultacja trwała u nich dłużej niż zabieg depilacji laserowej łydek w innym miejscu (na tym samym urządzeniu). Zabiegi są wykonywane dokładnie a miejsca depilowane są dodatkowo chłodzone - co bardzo pomaga. Jedynym minusem są dostępne terminy - popołudniowe mają często zajęte i trzeba się zapisywać ze sporym wyprzedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowlona
Hej dziewczyny. Od paru lat intensywnie śledziłam wątki dotyczące depilacji , a w międzyczasie oczywiście stosowałam różne domowe sposoby na tzw. gładkie nogi, a więc depilator ( bardzo czasochłonne u mnie to wystarczało na tydzień potem i tak włosy odrastały i co najgorsze zaczęły bardzo wrastać ), próbowałam robić nawet pastę cukrową ( zdarty naskórek krótkich włosów i tak nie zbiera), depilacja woskiem u kosmetyczki( wyrzucone pieniądze bardzo krótki efekt i do kolejnej trzeba zapuszczać włosy żeby wosk je złapał). W końcu zdecydowałam się na laser VECTUS w Łodzi w " Depilatorium" na Piotrkowskiej, jestem po 5 zabiegach minął rok od ostatniego i poprostu cud. Mam tylko jakieś pojedyńcze, cienkie włoski średnio widoczne , w końcu nie zastanawiam się czy założyć spodenki bo może nogi nieogolone. Pójdę jeszcze na jeden zabieg za jakiś czas aby dokończyć dzieła . Z mojego doświadczenia mogę poradzić Wam abyście się nawet nie zastanawiały koszt 5 zabiegów po 320 zł całe nogi i w końcu gładkość o jakiej marzyłam od zawsze. Teraz reklamują depilator Philipsa , a to jest nic innego jak IPL, kosztuje ok. 2000 zł, a to tylko trochę lepszy depilator, nie usunie na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna9090
Ostatnio robiłam zabieg na nogi w salonie Zgoła Włoski laserem VECTUS i akurat trafiłam na rabaty. Stresowałam się przed tym pierwszym zabiegiem, ale jak wszedłam do salonu to uspokoiłam się po rozmowie z kosmetyczką, było widać że zna się dobrze na tym temacie. Zabieg w cale nie był bolesny jak się obawiałam. Generalnie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wykonuję depilację w Salonie Zgoła Włoski w Łodzi. Jestem po drugim zabiegu i widzę, że połowy włosów już nie mam. Depilacja jest praktycznie bezbolesna i szybka. Polecam każdemu, kto ma problem z wrastającymi włoskami i ich ilością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina 84
Witam, Chciałabym polecić salon Laser Glamour przy ul. Podrzecznej w Łodzi, zabiegi depilacji laserowej są wykonywane za pomocą lasera Light Sheer Duet, zabiegi sa wykonywane bardzo dokładnie, panie są wykwalifikowane, uprzejme i sympatyczne, jeśli ktoś chciałby skorzystać z mojego polecenia i zyskać zniżkę w wys. 50 zl , to prosiłabym napisac do mnie na maila switezianka02@interia.pl Zapraszam serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Słuchajcie! Mogę polecić Salon Depilacji ,,Laserowej Zgoła Włoski’’ z Łodzi. Mam niski próg bólu, a tu beztresowo, miło i cenowo super. Mają fajne rabaty okolicznościowe. Ja skorzystałam ze zniżki na Dzień Kobiet. Dziękuję personelowi za super efekt i polecam wszystkim!

Dziewczyny, tu macie link salonu: https://zgolawloski.pl

I widzę, że mają promkę - minus 25% na pierwszy zabieg!;)

UWAGA! Na hasło DR01 macie 10% rabatu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×