Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

yelllow

15 kg w dół!

Polecane posty

gruba_Nadia przestań nawet tak nie mów :) Będziesz laska szybciej niż ja ;) Klaudia-> ja mam 172

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Nadia, na pewno sobie kupie. Moja babcia mówi że mam włosy "jak mysz na cipce":D wiec sie przyda A z wiekszej wagi szybciej sie chudnie wiec niedługo bedziemy na równi:) Ktos tu tak kiedys tez tak napisał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kad
gruba_Nadia hmmm wszystko dobrze ale.... bulka z serem ? radzilabm ograniczyc pieczywo i ser ?? mam nadzieje tylko ze nei zolty ;) lepiej zjesc moim zdaniem np. jajecznice I bulka mysle ciemna ??;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak tak chwalicie to ja też sobie kupię Moje włosy też nie należą do najpiękniejszych a paznokcie są łamliwe. Czasem jestem bardzo blada mama mówi że wręcz anemicznie wyglądam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buleczke jem ciemna, ok 120 kcal i serek bialy do tego - ok 40 kcal :)... niestety pracuje wysilkowo w szklarni i dzwigam, naprawde mam duzo ruchu dodatkowo cwicze i naprawde padlabym jakbym od rana nie zjadla czegos "ciezszego"... ale uwierz przez 4 godziny to spale:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kad
Sara Ty masz 172 i chcesz 50 a ja mam 162 i chce 48 hmmmm :D nie za malo ? ale to tez zalezy od budowy racja :) Ty masz 13 a ja 7kg jak to zrzucic :(( A co do tego ze sie szybciej chudnie to prawda ;D Wlosy tak samo mam w oklepanym stanie kiedys mialam takie ladne a teraz.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znalazłam sposób na ruch w domu. Aerobik z filmikami. Ale jakos nie moge sie przemóc. Nie nadążam, myle sie i czuje sie jak debil:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kad
aha gruba_Nadia jak tak to rozumiem sniadanie to podstawa :D myslalam ze jasna bulka z zoltym serem :P a bleeh mam cos do zoltego sera bo chociaz faktycznie dobry to glupii tuczacy bardzo :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cala reszte dnia naprawde jem warzywka i jak widzisz na drugie sniadanie owoc - weglowodany na to zeby miec energie do konca dnia :)... czasami rano zjem tez platki fit z mlekiem , po prostu ograniczam sie do 200kcal... a pokrzywke naprawde polecam!! jest naprawde dobra!:) i pomagaaa, ja wlosy mialam lamliwe a teraz sa grubsze i takie hmmm... mocniejsze!:_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no może i racja, nawet nie pomyslałam ze moze byc bardziej tuczacy niz biały. aj durna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kad
ja jutro zamierzam albo nic nie zjesc i cwiczyc albo zjesc jajecznice rano pozniej zjem warzywa na patelnie jak nie bede mogla wytrzymac i z jablko jakies ale zobaczymy w jakiej bede formie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kad, a może jesli chcesz juz tak rygorystycznie to spróbuj diety 10-dniowej lub kopenhaskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kad
bylam na kopenhaskiej 2x raz schudlam z 56 do 53 ale to bylam na niej kilka dni pozniej w 2 tygodnie mialam jojo i wazylam nawet 61 ale to przez wlasna glupote bo rzucilam sie strasznie na zarcie.... ;/ a drugi raz z 59 schudlam pare kg ale nie wiem dokladnie ile i utrzymalam to :) polecam dla wytrwalych i dla madrych ta diete hmmm nie wiem czy na nia isc straszne katujsze i szczerze wole nic nie jesc niz wpierniczac ten befsztyk albo szpinak bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kad
ale mamy teraz motywacje :D musimy schudnac do sylwka :D ! jaki cel sobie stawiacie do tego czasu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie stawiam celu bo się pewnie rozczaruję.. Marzenie to byłoby 55kg łał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kad
moje marzenie to 50... ale pewnie tez sie rozczaruje.. ahh 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kad
pa Sara ;* ja na szczescie jestem chora i mam wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce do studniówki 66! nie wiem jak ale zrobie to... jeszcze święta po drodze... co do amerykańskiej próbowałam - i owszem schudłam 4kg w 5 dni, ale potem przytyłam 8 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×