Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

baska.es

Otworzyłam sklepik, gdzie go ubezpieczyć????

Polecane posty

Mały jest, sama nie dam rady ze wszystkim, chciałbym bezpieczniej się czuć i go jakoś ubezpieczyć, tylko nie wiem gdzie? :( Poradźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrftwrf
Jakim cudem otworzyąłs sklepik gdy sama nie potrafisz podjac decyzje gdzie ubezpieczyc sie przed włamaniem i roznymi losowymi zdarzeniami. Musisz poznac wszyskie oferty ubezpieczyczieli i wtedy dojdziesz do wniosku ktora oferta jest korzystniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafulin
Co się dziwisz tyle teraz jest tych ubezpieczycieli zeby wybrac odpowiedniego to trzeba sie poglowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrftwrf
rafulin owszem,trzeba sie zastanowic,ale nie na kafe tylko na str.ubezpieczycieli.Przeczytac wszystkei oferty i wybrac ktorąś.Przeciez nikt z kafeteriuszy tego za autorke nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co -
chcesz ubezpieczyć ? -towar ,urżadzenia ,szyby , od pożaru ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głownie chodzi mi o jakieś zorganizowanie pomocy w przypadku konieczności wymiany zamków po kradzieży z włamaniem, czy uszkodzenia szyb. Cos takiego z czym sama nie mogłabym poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrftwrf
baska.es zorganizowanie pomocy...na pewno jeszcze mile widziana darmowa pomoc :-) Kobieto ,jak zapłacisz,to odpowiednia osoba zajmie sie tym i nawet palcem nie bedziesz musiała ruszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pezetju
Zgloś sie do PZU, oni cos odpowiedniego wynajda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubezpieczyć zawsze warto, przecież jak go zaleje, albo zdarzy się kradzież, albo jeszcze coś innego, to chyba warto być ubezpieczonym, nie? :) Ale z tego co się orientuję mało osób ubezpiecza takie małe firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie chce pewnie darmowej pomocy, choćby sie przydała, jak ktoś ma to proszę, ale jak ktoś jednoosobowo prowadzi firmę, wiadomo każda przerwa uderza ich po kieszeni, a wtedy fajnie jest jak ubezpieczyciel zorganizuje ci pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alesandra06
W sumie macie racje.Najlepiej jest nie kusic losu i jednak posatwic na dobra oferte ubezpieczeniowa. Ja pewnie jak i inni, tylko mysle ze jak ktos zakłada 2 osobowa firme to nie bierze pod uwage ubezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No podobno, nawet teraz zniżka jest 30% na pakiet, a oferta jest tak dopasowana, ze każdy coś znajdzie dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, trochę czasu minęło i zdążyłam się zorientować w tym pakiecie Doradca, rzeczywiście są duże zniżki, ale chyba tylko do końca roku, zakres ubezpieczenia obejmuje dużo ryzyk, także sie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja tam wole wydać kilka groszy i sie ubezpieczyć w sumie to i przy okazji całą rodzinkę mozna ubezpieczyc nawet pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzzanna8
Dziewczyny właśnie o tym piszą, czy to jeszcze coś innego jest? Bo generalnie to słyszałam, że taki jest wybór pakietów, ze każdy coś dla siebie najodpowiedniejszego znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzzanna8
No rzeczywiście można sobie dobierać pakiety , dla mnie ten Partner by chyba pasował, ale ten drugi jest teraz 30% tańszy, to może się skuszę, dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena89
zdeycydowanie to powinna byc pierwsza rzecz jaka powinnas zrobic.Koniecznie ubezpieczyc swój sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jeżeli temat jest jeszcze aktualny to proponuję porozglądać się po firmach ubezpieczeniowych za pakietem dla małych i średnich przedsiębiorstw, prawie każdy ubezpieczyciel taki ma. Jeżeli chodzi o natychmiastową wymianę zamków po włamaniu to moim zdaniem podpada to pod usługę assistance, wiem że jest coś takiego przy ubezpieczaniu domów i mieszkań, jak jest w wypadku firm – nie mam pewności. Jeżeli chcesz to daj znać na gg: 3086492. Ubezpieczenia to mój zawód, siedzę w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×