Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Permanentna

Makijaż permanentny brwi metodą piórkową- warto???

Polecane posty

Zdecydowałam się na makijaż permanentny metodą piórkową inaczej microblading i jestem zachwycona efektem .Szczerze polecam to rozwiązanie , bo jest niezwykle praktyczne. Poprostu na brwi nie muszę zwracać uwagi i cały czas dobrze wyglądają.Ponieważ jestem z Poznania to brałam pod uwagę kilka renomowanych salonów i zdecydowałam się na gabinet Pani Katarzyna Kukla ponieważ jest to miejsce sprawdzone .Mogę tylko potwierdzić ,że makijaż mam wykonany bardzo dobrze, a zabieg nie był bardzo bolesny.Na stronie brwi -idealne.pl znajdziecie więcej informacji, ale zapisać można się tylko telefonicznie. 509 120 220

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka

Makijaż permanentny jest rozwiązaniem bardzo wygodnym. Dzięki niemu nie musimy spędzać długich godzin przed lustrem. Ja póki co zdecydowałam się na makijaż permanentny brwi i powiek u pana Krzysztofa Majerskiego w Vici Clinic. Efekt jest wow, sama jestem zaskoczona, że tak dobrze to wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Panią Martę Czerkawską Burgs. Makijaż wykonywany przez nią jest idealny i nie ma się do czego przyczepić! Brwi wyglądają naturalnie przy czym poprawia wygląd twarzy. Poza tym w Enklawie Institute której właścicielką jest Pani Marta  wykonywałam również zabiegi na twarz i z całego serca polecam wszystkim zabieg laserowy DVL dzięki któremu pozbyłam się licznych zmarszczek oraz struktura mojej skóry znacznie się polepszyła. Uwielbiam tam wracać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×