Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paluszki beskidzkie

strój Camaieu na topie

Polecane posty

Gość paluszki beskidzkie

Dziewczyny!! Musicie mi pomoc. Zaczelam prace w Camaieu (moja 1 praca w odziezowce) i kierowniczka zazyczyla sobie zebym skompletowala dla niej ubranie (podejrzewam ze chce mnie sprawdzic, moj gust, czy znam ostatnie trendy itp). Maja byc to rzecz jasna ciuchy Camaieu z naszego sklepu. Zaznaczyla ze nie nosi spodnic, jesli juz to sukienki i raczej eleganckie. Widze ze lubi czerń i beż, w tych kolorach zreszta jest jej ladnie. Ale nie chcialabym sie do nich ograniczac zeby nie bylo ze zgapilam ciuchy ktore nosi na codzien. Przegladalam ciuchy na sklepie i szczerze mowiac nic mi nie przychodzi do glowy, jakos nic mi nie pasuje ale nie moge sie tym kierowac bo to maja byc ciuchy dla niej ehhh. Moze moglybyscie mi cos podpowiedziec, moze znacie sie na trendach Camaieu albo nawet tam pracujecie?? fajnie gdybyscie wyslaly mi jakies zdjecia z przykladowymi zestawieniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cały strój z jednego sklepu
? Co za wiocha... I to jeszcze z Camaieu - tam się nie da zebrać całego kompletnego stroju :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paluszki beskidzkie
no wiem :/ kicha. ale musze to zadanie wykonac niestety :( moge jedynie tak skombinowac zeby bylo to zestawienie zlozone z malej ilosci ubran ale jednoczesnie efektywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paluszki beskidzkie
myslalam zeby skompletowac cos w odcieniach czerni i szarosci. chyba beda to najbezpieczniejsze kolory. ale nie wiem czy kierowniczka nie oceni tego jako "niewykorzystanie potencjalu ubran Camaieu" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paluszki beskidzkie
i mysle tez zeby bylo to cos klasycznego, bezpiecznego, zebym przypadkiem nie wpakowala sie w tarapaty za bardzo kombinujac z modą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paluszki beskidzkie
nie ;P ja jestem bardziej na zachod ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paluszki beskidzkie
dodam jeszcze, ze kierowniczka jest brunetką o ciemnych oczach (chyba brazowych ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paluszki beskidzkie
dziewczyny help ;( ja naprawde potrzebuje pomocy, pewnie jutro kierowniczka zapyta mnie co skompletowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiga
czarne rajstopy wysoki den, buty na obcasie , zakryte palce, sukienka, na to kardigan odpiety + pasek w pasie koniecznmie grubszy + szal na szyje tez raczej wiekszy kolorystyka beze czernie moze byc zlamane granatem ( sukienka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiga
getry kozaki drapowane, dluzsza koszula, lekko podwiniete rekawy na to kamizelka badz kardigan moze byc z pasem koniecznie szal + duza torba kolorystyka dopwolna, teraz wszystko jest modne, z reszta za duzego wyboru nie masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paluszki beskidzkie
oiga, super dzieki! ;)) ta pierwsza propozycja mi sie podoba :) ale czekam tez na inne zestawy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×