Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marina fetamina

Brak kurtki na zimę...

Polecane posty

Gość Marina fetamina

Czy u was w mieście jest to samo? Już tyle razy chodziłam i nic. Albo krótkie kurtki ze ściągaczami, albo pikowane z paskami... Chciałabym jakiś ciepły płaszcz, do połowy tyłka (albo nawet za), o jednolitym kolorze z paskiem i przede wszystkim z kapturem (straszny ze mnie zmarźluk). Jak tak dalej pójdzie, to calą zimę przechodzę w cienkiej jesiennej kurtce:o. Po prostu w tym roku tragedia jezeli chodzi o kurtki (w rozsądnej cenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to samo... Wszystko jest zaledwie na cienkiej podszewce i do tego kosztuje w granicach 300zl :o. No bez jaj, nie dam tyle za kurtkę w której i tak będę marznąć. Tak więc cały czas bezskutecznie poszukuję czegoś ciepłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marina fetamina
Mam nadzieję, że jeszcze coś nowego dojdzie na zimę, może do grudnia będzie lepszy wybór, ale szczerze mówiąc- wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedaje na Allegro plaszczyk Monnari (cieply, dlugi, z kapturem) od 149zl licytacja. Zapraszam. albo welniany, cieply plaszcz firmy Modena (kiedys bardzo znana polska firma, oglosili upadlosc ale jakosc pierwsza) od 99zl a niezniszczony. zapraszam. a wiem ze w sklepach to sam cienki badziew od stowy w gore a chodzic sie w tym zima nie da bo zimno. | | v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia951
Co roku to samo - w sieciówkach tylko cienki badziew, bez ocieplenia i bez kaptura. Dotąd chodziłam w pikowanym płaszczu puchowym, ale mam 23 lata zaczęłam pracę i bezskutecznie szukam wełnianego ciepłego płaszcza z kapturem. Czy ktoś ma namiary gdzie można to kupić, help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Ja mam z Carry długą, zakrywającą wszystko kurtkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×