Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klaras

Jakie mebelki dla maluszka? mamy wspólny pokój

Polecane posty

Gość aaa beaba. znam ale ona nie
jest chyba dostepna w polsce, tylko w niektorych krajach ue. jest to firma francuska z tego co pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treee........
no ja kupilam we francji ... ale moze na All albo na EBay mozna znalezc...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaras
juz patrzyłam i czesc rzeczy zmiesci sie w tym moim segmencie. mam jeszcze taka komode na rózne pierdoły i tak mysle ze wyrzyce z niej wszystko to zmieszczą sie pieluszki czy cos tam. postaram sie tez kupic takie łózeczko z szufladą na dole. mam nadzieje ze troche miejsca uda mi sie wygospodarowac. sonia myslac w ten sposób mogłabym zdecydowac sie na dziecko po 40stce. a to trzeba studia skonczyc, a to znalezc prace, a to kupic samochód, mieszkanie, pozniej znowu cos wypadnie i co? nie mam zamiaru odkładac macierzynstwa w nieskonczonosc, a jestem zdania ze dziecko w niczym nie przeszkadza. jak juz pisałam jestesmy w trakcie budowy wiec starszy dzieciaczek juz napewno nie bedzie się z nami cisnął, a kilku miesiecznemu maluchowi tak naprawde wszystko jedno czy jest w 50metrowym pokoju czy w dwunasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linum
Polecam stronę z doskonałymi łóżkami piętrowymi i nie tylko. www.lozkapietrowe.com W asortymencie także łóżka dwupoziomowe oraz pojedyncze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skrzynia fajnym pomysłem, żeby schować w nią pościel koło łóżka czy zabawki. Widziałam na ich stronie, że można dokupić poduszki na skrzynie i zrobić z niej siedzisko, Adriatka Ty masz taką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mam taką komodę. Narazie służy na nasze rzeczy, ale niedługo jak maleństwo podrośnie to w skrzyni będą składowane zabawki, wtedy będzie miała łatwy dostęp. Niestety w naszym przypadku nie będziemy mogli pozwolić sobie na zabawki walające się między nogami, bo zwyczjnie nie będzie jak przejśc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka Dietetyk
Witam, jestem studentką Dietetyki i pisząc pracę magisterską, zbieram ankiety od mam dzieci w wieku około 1,5-2 lata. Ankieta jest anonimowa a jej wypełnienie potrwa kilka minut. Zebrane dane bardzo mi pomogą w napisaniu pracy. Bardo bardzo proszę o wypełnienie :) http://www.ankietka.pl/ankieta/178356/wplywu-zywienia-i-stylu-zycia-kobiety-w-ciazy-na-maseurodzeniowa-i-zdrowie-dziecka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia33

Mi bardzo podobają się pinio meble https://mifili.pl/57-pinio . Piękne są, porządnie wykonane i cena bardzo dobra. Posłużą na bardzo długo, takie meble warto kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×