Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzo smutna mama

Chcę mieć drugie dziecko a mnie nie stać

Polecane posty

Gość Takajednaona

Ja chyba nie mam wyboru. Mam w tym roku 35 lat policystyczne jajniki niedoczynnosc tarczycy. Mam juz 1 dziecko ma 2 i pol roku.budujemy dom ale nas nie stac na skonczenie. Brakuje nam ok 70 tys. Nie wiem czy pograzac siw kredytem. Jakbysmy mieli drugie o ile w ogole bym zaszla z takimi chorobami i w takim stresie... to juz kredyt by nas dobil.

Mieszkamy w 1 pokoju u rodzicow z siostra i babciami. My z mezem i dzieckiem w 1 pokoju. Na caly dom jest 1 lazienka i na dole tylko wc. 1 kuchnia brak zmywarki.

Co wy na to? Zamienilybyscie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W Afryce klepią na potęgę i się nie martwią tylko realizują swoje plany, mimo że nie mają co włożyć do garnka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A mnie stać ale nie mogę zajść 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hdgdg
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

W Afryce klepią na potęgę i się nie martwią tylko realizują swoje plany, mimo że nie mają co włożyć do garnka.

Oni nie realizują swoich planów tylko ich wiedzą o antykoncepcji jest znikoma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość Takajednaona napisał:

Ja chyba nie mam wyboru. Mam w tym roku 35 lat policystyczne jajniki niedoczynnosc tarczycy. Mam juz 1 dziecko ma 2 i pol roku.budujemy dom ale nas nie stac na skonczenie. Brakuje nam ok 70 tys. Nie wiem czy pograzac siw kredytem. Jakbysmy mieli drugie o ile w ogole bym zaszla z takimi chorobami i w takim stresie... to juz kredyt by nas dobil.

Mieszkamy w 1 pokoju u rodzicow z siostra i babciami. My z mezem i dzieckiem w 1 pokoju. Na caly dom jest 1 lazienka i na dole tylko wc. 1 kuchnia brak zmywarki.

Co wy na to? Zamienilybyscie sie?

W takiej sytuacji nie miałabym nawet jednego dziecka. Wy w ogóle myśleliście czym innym niż genitaliami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

A mnie by było stać i na pięcioro, a nie chcę żadnego. I to jest wspaniałe, jestem szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×