Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gdzie ta milosc

milosc z wzajemnoscia

Polecane posty

Gość gdzie ta milosc

jak to sie dzieje ze ludzie zakochuja sie z wzajemnoscia? mam 20 lat i nigdy nikogo nie mialam zawsze gdy sie zakochuje to ta osoba nie zwraca na mnie uwagi (chyba ze zwraca, ale tego nie okazuje, tak jak ja, bo jestem niesmiala) a jak ktos we mnie sie zakocha to ja wtedy do niej nic nie czuje... czy milosc z wzajemnoscia jest dla wszystkich? kazdego gdzies czeka ta druga polowka? bo juz trace wiare i nadzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ta milosc
nie marudze tylko pytam;) fakt jestem mloda, ale tego nie przezylam i chce wiedziec na czym to polega, jak to sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszasz
wydaje mi sie, ze najpierw zakochuje sie jedna osoba a potem sta sie zeby ta druga odwzajenila jej milosc. i wydaje i sie, ze kazdy na kogos trafi tylko kwestia tego co z tym zrobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku chyba nigdy nie ma miłości...wtedy zawsze jest tylko zauroczenie, oczami, włosami, szeptem cudnych słów ukochanej splecionej ramionami z ukochanym... sam już nie wiem, kiedyś myślałem, że dopiero w szarości codziennej rodzi się prawdziwa miłość...bo wiesz, wydaje mi się, że gdy jest możliwe kochać partnera na równi za jego zalety jak przede wszystkim wady - to się chyba liczy...chyba ważniejsze w życiu są czyny od słów...chyba w życiu ważniejsze jest czuć się potrzebnym tej drugiej stronie, bo choć czułe słówka i "przytulanki" mogą być miłe...nie wiem, ale chyba nie one są tu najważniejsze. wiesz miłość jest dla wszystkich, ale ta wytęskniona...poprostu najnaj, jest jedyna i ja przynajniej już na siłę nie szukam..zaczekam, a może gdzieś serduszko miłe memu czeka - by obydwa się złączyły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jja w to nie wierzę
ok może wielu to spotyka, ale chyba nie dla każdego miłość z wzajemnością jest pisana. poza tym nie wierzę też w miłóść na całe życie. po paru latach to musi być już tylko przyzwyczajenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mam 20 lat i nigdy nikogo nie mialam" czy Ty siebie słyszysz? to nie jest powód do rozpaczy, ocknij się! masz dużo czasu. proponuję cieszyć się młodością i wolnością. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ta milosc
kurcze nie rozpaczam przeciez:) tylko zastanawiam sie skoro do tej pory nie zdarzylo mi sie chociazby drobne zauroczenie z obu stron, coby nie mowic o zakochaniu, to zastanawia mnie czy milosc jest dla kazdego, moze sa osoby starsze ktore tego nie doswiadczyly nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sernikbabcialinki
tak, ja mam 22 lata i nie doświadczyłam miłosci/zakochania/związku jeszcze nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sernikbabcialinki
aha , a odpowiem jeszcze na pytanie : "gdzie ta miłość?" WSZĘDZIE wokół ;D Musisz mieć oczy szeroko otwarte i poznawać ludzi. Im szybciej Ci się to znudzi tym lepiej. Bo znajdziesz dopiero wtedy, gdy przestaniesz szukać. :P :) serio powodzenia :) ( ja nie szukam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ta milosc
ja tez nie szukam i wydaje mi sie ze ona mnie tez nie bardzo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×