Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bylem na basenie

wczoraj bylem na basenie

Polecane posty

Gość bylem na basenie

i po raz pierwszy dostalem bardzo silnej erekcji,a myslalem ze mam juz to za soba! Byla tam matka z dwojgiem dzieci,jedno z nich dziewczyna tak na oko 14 lat ale moge sie mylic,nie dosc ze byla rozwinieta fizycznie ponad wiek ale sie zastanawiam kto jej pomogl wybrac ten stroj? Nie dosc ze przeswitywal to jakos tak dziwnie podkreslal wszystkie walory ciala.No i wlasnie....wyraznie bylo widac jaka miala fryzurke ale tez jak duzego motylka!Nie wiedzialem ze w tak mlodym wieku mozna byc juz tak zbudowanym.Nie mam nic przeciwko motylkom,widok byl super.Niech mnie ktos oswieci czy to normalne w tym wieku...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale w czyim wieku
jej czy twoim???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małrycy Pływak Żabką
unikaj basenów wybieraj kaczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassssia
sama jak miałam 16 lat jak byłam na basenie pożyczyłam sobie od koleżanki stroj w takim cielistym kolorze i az się dziwiłam co mi sie tak przyglądali ale jak zobaczyłam sie w lustrze to o mało nie zesłabłam bo po namoczeniu tego stroju w wodzie wyglądałam jakbym nic na sobie nie miała:O a cycki miałam juz wtedy dośc duze ale motylka nie miałam wtedy i nie mam teraz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaa______
Jedno pytanie - masz kobietę / jesteś w związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam kobiete ale nie
jestem w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj maja maja tak
widzialem przypadkiem moja siostre......ma szczescie ze jest siostra! tez nie wiedzialem ze malolaty nosza takie cuda w majtach!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×