Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wolnaa jak sikorkaaaaaaaaaaaaa

Reakcja faceta na zakonczenie zwiazku?

Polecane posty

Gość wolnaa jak sikorkaaaaaaaaaaaaa

Nie jestem szczesliwa z moim factem.Dlugo myslalam nad zakonczeniem zwiazku.Moj facet zle mnie traktuje.Olewal mnie, umawiam sie na spotkania i nie przychodzil.Oklamywal mnie.Przyszedl do mnie wczoraj po dzien wczesniej imprezce powiedzialam dosc ze to koniec.Ze nie pozowle na takie traktowanie i ze to jest koniec.Patrzyl na mnie zdzwiony , zaczal sie kajac przedemna prosil o wybaczenie a ja bylam nie ugieta.Pytal sie czy dam mu szanse powiedzialam ze nie to jest definitywny koniec.Zaczal plakac przepraszac ze juz nigdy tak nie zrobi ze nie pozwoli mi odejsc.Gdyby wiedziaal ze chce odejsc zrobilby mi dziecko.A ja osmieszasz sie tylko.I kazalam mu wyjsc z domu.Wylaczylam telefon.Wlaczylam rana bo musze miec aktywny w dzien telefon.A pelno telefonow i smsow od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo i co z tego
ty mu wybaczysz a on nadal bedzie to samo robil :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolnaa jak sikorkaaaaaaaaaaaaa
Nie wybacze juz.Za duzo rady wybaczalam i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ąri
On się nie zmieni !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shdfgjthbkjnl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Sa niestety takie typy osob ze dopoki nie dostana porzadnego kopa w dupe to nic do nich nie dociera :o .... Nie rozumiem tego ze ktos olewa druga osobe,przeciaga strune jak tylko moze a jak ta juz ma dosc to nagle wielkie zdziwienie :o Widac porzadnie musial Ci zajsc za skore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolnaa jak sikorkaaaaaaaaaaaaa
OKlamywal mnie , oszukiwal.W ciagu 2 tyg. az 4 razy mnie olal, umowil sie na spotkanie i nie przyszedl bo poszedl pic z kolega/ kolegami.Zapomnial o moich urodzinach.Zadzwonil rano z zyczeniami i mowil ze popoludniu bedzie ale nie przyszedl i wylaczyl telefon.Wtedy powiedzialam dosc.I na 2 dzien to zakonczylam czyli wczoraj.Caly czas wydzwania i pisze ze przeprasza.Ze zrobi wszystko zebym do niego wrocila.Ze sie zmieni bo mnie bardzo kocha.Ze wie ze zle robil i bardzo zaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to Ty wczoraj (przedwczoraj) pozakładałaś topiki o swojej sytuacji, to gratuluję "męskiej" decyzji - dobrze zrobiłaś. :) Musisz się szanować, bo inaczej inni nie będę Cię szanowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolnaa jak sikorkaaaaaaaaaaaaa
tak zakladalam wczesniej topik.Podjelam decyzje,zakonczylam ten chory zwiazek.Byl teraz u mnie dzwonil domofonem , odebralam i mowi ze ze to on.A ja ze to pomylka nie znam nikogo takiego.Odlozylam sluchawke zey nie dzwonil i wylaczylam telefon.Mam juz go dosc. Do niego niedociera ze to koniec.A co myslal jak mi tak robil jak mnie tak traktowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon123
dziewdzyno- gratulacje, tylko nie wracaj do niego,, to jest szczyt chamstwa jak sie zachowywal w stosunku do ciebie- takze nie wracaj!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak trzymać. Dzięki takiemu Twojemu zachowaniu ten facet dostanie porządną nauczkę i być może w przyszłości już będzie się zachowywał znacznie lepiej wobec kolejnej dziewczyny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amingora
myślał,że mu wszytko wolno.dobrze zrobiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolnaa jak sikorkaaaaaaaaaaaaa
Serce jednak boli.Troszke stal pod blokeim ale wkoncu poszedl. Potem napisal ze jest mu bardzo przykro ze niewierze ze sie zmieni i niecche dac mu szansy. A ja ze swoja szanse dostal i to nie jedna ale niepotrafil tego uszanowac.I ze nie wroce do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pić musi

inna go wzieła na pewno, nic nie stracił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×