Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jaty

po prostu milego dnia

Polecane posty

Wczoraj miałam mały potop. Włączyłam dopiero telewizor i przeraziłam się. Coś strasznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmienili właśnie prognozę pogody na mniej optymistyczną:( Jak dalej tak pójdzie, nigdzie nie pojadę:( Albo pojadę i od rana będę tutaj klikać, o ile uda się tam znaleźć internet:o Zbliża się kolejna burza, nie wiem czy nie wyłączę zaraz kompa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niczym stary moher z wypiekami oglądam teraz wszystkie prognozy:D Może nie będzie źle, jadę w połowie tygodnia. Grzmi nadal, ale daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkryłam, że można słuchać książek na mp3. Rewelacja. Oglądam telewizję, piszę na forum i słucham. Naczelniku a czemu to Twoj wieczór jest nie teges?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum, jeszcze wróciłam, bo mnie Twój poprzedni post zaintrygował. napisz coś więcej, mam kogoś bliskiego, kto powoli traci wzrok, już niestety nie czyta. Rozwiń ten temat z mp3, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak to się fachowo nazywa ale są książki czytane w postać pliku mp3. Wrzuciś to trzeba do jakiegoś odtwarzacza i słuchasz jak piosenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milego, fajnego, suchego, slonecznego,moczenia Twego pociagajacego tyleczka w sloncu i slonej wodzie nad Baltykiem np. w Sopocie lub gdziekolwiek indziej Jak wroce to zapraszam nad morze do mnie. Tu jest pieknie. Oprocz plazy i wody 1001 innych atrakcji. Przede wszystkim ja jako ta najwieksza. hehe Jesli czytasz biblie i traktujesz ja powaznie to obecne anomalia nie sa niczym dziwnym. Pozdrowienia sloneczny teatrzyku. Jedz ostroznie gdyz nasze drogi nie sa bezpieczne. Wracaj opalona i wymoczona. Ahoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ jestem jeszcze na miejscu! W połowie tygodnia pojadę "gdziekolwiek indziej":) Szukam świętego spokoju, Sopot nie w tym roku. Ale piękną laurkę mi napisałeś. Zobacz, jak nie "ryczysz" sama poezja sączy się spod Twoich palców:D Dziękuję za tak miłe słowa i chociaż nie skorzystam z zaproszenia, miło było je dostać. Co do tysiąc pierwszej atrakcji, jaką niewątpliwie jesteś - na pewno sporo tracę, lecz przecież nie można mieć wszystkiego. Zbyt wiele mam do stracenia:) http://www.youtube.com/watch?v=hYgNp-5tGWI Biblię traktuję poważnie, ale jej nie czytuję. Mam to szczęście, że śpię spokojnie gdy pada deszcz, czego wszystkim życzę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Ty zasypiasz to ja staram sie cos dzialac w sferze zawodowej, nie jest latwo trzymac w rekach caly dzien kilof pneumatyczny. Mozliwe ze na jakis czas znikne, gdyz bedziemy kopac na wyspie bez netu. Jak idzie Tobie w firmie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)🖐️ Zapomniałam, że siedzisz na antypodach. Walcząc ze snem grałam Ci do poduszki, a Ty przy młocie nie słyszałeś nawet:D U mnie w pracy jest teraz martwy sezon, z czystym sumieniem opuszczam posterunek. Spotkamy się po wakacjach. Pozdrawiam, życzę słońca i...... (w miejsce kropek wpisz swoje życzenie) http://www.youtube.com/watch?v=WEf4We4OdC8&feature=related 👄👄👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy*
Witaj Nimfa:) A dlaczego smucisz się od poniedziałku? Tak sobie, czy może coś sie stało? Nasypię Ci gorącego popcornu, trunków nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popcorn ❤️ dzięki to moze mnie przytulisz jaszcze... doła mam i nie wiem co dalej... ps. mam zimne piwo :) i szampana (ciepego) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3. zmykam, musze jeszcze na juto do pracy parę papierów przygotowac:( i jeszcze plan B obmyslec pa pozdrowienia dla reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy*
Przytulam. Na ciepłego szampana się chyba skuszę:D Przepraszam, ale rtochę biegania mam jeszcze i tak z doskoku tu zaglądam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×