Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jaty

po prostu milego dnia

Polecane posty

I jak się tu nie obrazic?:D Dałeś ciała Filip:D piosenkę wkleiłam, bo z niej wzięłam cytat, a że dzieci z sobą nie mamy to przecież wielkie szczęście nasze:) Nie rozchorowałam się jednak, ale bardziej na siebie uważam, nie myję już głowy co rano. Z tamtych czasów pamiętam dwie rzeczy: jak poszłam po kawę na kartki, zamiast wódki, a przez tłumek kolejkowy przeleciał szmer sensacji, że zamiast flaszki kawę biorę(znaczy Frajerka) A to było dla mojej mamy:D:D:D I drugi raz jak przypadkowo będąc na jakiejś wsi zauważyłam ulubioną nalewkę wiśniową- takie wiśnie w sosie alkoholowym. A pani mi nie sprzedała, bo nie taka godzina. Do dzisiaj rzuca mnie na samą myśl o tym:o kaleczyła nas ta komuna na każdym kroku:( Miłego leniuchowania życzę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zaglądałam. Tylko za pazuchę, ale też nic:D O 16 z minutami wczoraj miał być jakiś wpis i nie ma go Dzisiaj jestem padnięta, dowiedziałam się, że ponad dwa lata dodatkowo mam czekać na emeryturę:( Nie piszę pracować, bo to inna sprawa. Mam czekać na emeryturę o prawie 3 lata dłużej:( I najnowszy dowcip: Gierek: pomożecie? Tusk: dożyjecie? A ja i tak się cieszę, że nie 7 dodatkowych lat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli dobrze zrozumialem zasady tej ustawy ktora nawet jeszcze nie jest napisana , a co dopiero uchwalona, to Ciebie to nie obejmie pisalem zebys wycierala zdrapke myszka, myslalem ze zrobilas to i dlatego wyrzucilem juz ta zdrapke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok po prostu starzejemy sie hihi, wszyscy !!! nic sie nie martw o wiek emerytalny, wczoraj troche sie tym zainteresowalem i czekaja Cie max. 3 lata dodatkowej pracy, a pan posel Klopotek powiedzial ze jego reka nie podniesie sie w glosowaniu nad przymusowymi 7-oma latami dla kobiet. Bedzie dobrze, chyba ze sprawdza sie czarne mysli ministra Rostowskiego o wojnie. Tu juz dawno podniesli wiek emerytalny lecz mnie nie obejmuje bo , primo - jestem za stary i scundo - ci co robia mlotem pneumatycznym ida nawet wczesniej na emeryture. Jaki mamy wplyw na to co sie stanie, musimy zadbac aby ci co maja najwiecej mieli jeszcze wiecej. Otworze wieczorem Twoja dzialke czerwonego i za Twoje zdrowko. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie wiadomo skąd przyjdzie wsparcie.Fajnie napisałeś, dzięki👄 Reforma ma być wdrażana za dwa lata, tym bardziej trudno będzie mnie dopaść, a te dwa z hakiem biorę na klatę:classic_cool: Nad resztą jeszcze nie myślałam, nie było dziś czasu, ale ja sobie to umiejscowię. I nie żal się, że nic nie wiesz, bo wiesz, że w dorzeczu mieszkam. Imię podałam Ci wtedy, gdy wszystkie laski chciały jechać na wakacje, nie dziwię się , że przeoczyłeś:D Zobacz;) Dobranoc, muszę kłaść się wcześniej, bo ostatnio do fabryki się spóźniam, a to widać w moim portfelu:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie teraz cos swita w glowce lubie takie powiesci i film kostiumowe, ladne przestan spozniac sie do fabryki, chodz wczesniej do lozka - spac !!! fajnie jest pouczac, jesli ja teraz nie wyjde to tez sie spoznie pozdrowienia W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha , prawdopodobnie wszystko skonczy sie tak ze zakonczysz, jak zechcesz, majac 65 hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zamiaru pracować do 65. Lubię sobie pospać, poklikać, mam masę pięknych filmów do obejrzenia, bo całe życie odkładam je na potem. Chciałabym położyć się z książką i trawić ją słowo po słowie...Mama powiedziała mi jakiś czas temu, żebym się nie przeliczyła, bo mogę stracić wzrok itd...Aż strach się bać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo Cie przepraszam, wzialem Cie za mezczyzne hihi, naturalnie mialem na mysli 60, a jesli masz tyle wspanialych planow to moze nastapi to duzo wczesniej, czyli juz niebawem ja nie mam tez ochoty do 65, chyba ze wylacznie to co uwielbiam robic i na zupelnym luzie, mlot odpada - juz mi sie nie chce dlatego olalem prace w dniu dzisiejszym i ide z psami na dlugi spacer po plazy, az one pozadnie sie zmecza, a pozniej do Krzysia jest o czym pogadac przy bialym, Europa sie rozpada, a wlasciwie to juz dawno to nastapilo, ludzka chciwosc nie ma granic moje marzenie to skromna chalupka daleko od tego chaosu, moze Alaska hihi z czytaniem i oczami tez mialem kiedys takie mysli jak Twoja mamusia, ale przestalem tak myslec bo od pewnego czasu mysle tylko dobrze o moim zyciu, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przegladam wiadomosci gieldowe, zupelna masakra popaprane agencje ratingowe dyktuja warunki calym gospodarkom, co za bzdura moze jednak trzeba sie ruszyc do fabryki i napychac te kieszenie ktore sa juz wypchane nie, psy juz uslyszaly haslo i czekaja pod drzwiami okropnie sie dzisiaj rozgadalem hej, hej, hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie dzisiaj jestem w pracy, mam przerwę obiadową. Planuję remoncik na wiosnę, trochę kasy by nie zaszkodziło:) "...moze nastapi to duzo wczesniej, czyli juz niebawem" eee? To zdaje Ci się że ile ja mam lat? :D Niebawem w tym wypadku oznacza lat kilkanaście:p 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekałam, ale wiem, że masz inny rytm. Mam doła, przechodzę przez najczarniejszy czas swojego życia. To trwa nie od dziś, boli mnie, że się po prostu przyzwyczaiłam, że wychodząc ze szpitala próbuję normalnie funkcjonować:( Wiesz, nawet to mnie boli, że nie mam córki i nie doczekam się nigdy choćby tego, co dostaje dziś ode mnie mama:( Coś ostatnio do syna ględziłam o eutanazji dla paliatywnych(w sensie: ja kiedyś) Wiem, że przynudzam, sorry. Ale ja się ogarnę, dzisiaj mam słąby dzień:( A4 moja trasa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, na chwile musze wyjechac, ale doskonale Cie rozumie pozdrowienia , glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche wypilem i nie moge trafic do domu, po prostu pomylilem adresy co teraz bedzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111111
www.seksoownie.y0.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co dalej ?
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto pyta?
"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie nikt...
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto pyta?
to nie pogadasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie nikt...
pewnie nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto pyta?
Zaloguj się na czarno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto pyta?
Do potem, praca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×