Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jaty

po prostu milego dnia

Polecane posty

wlasciwie to wpadlem na bardzo krotko, aby powiedziec ze znikam na bardzo dlugo choc pozostaje w Europie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze leciec powodzenia i duzo wytrwalosci pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stres był z życia wzięty. Żadna temperatura nie zepsuje mi humoru:) Lecisz znów? Leć Jaty leć. Podobno komunikacja lotnicza należy do najbezpieczniejszych:) Buziaki na drogę i życzę powodzenia:)🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moj Teatrzyku, w Walentynki Twoja sympatia byla cal dzien w drodze w ogole jestem duzo w drodze dlatego nie bywam tutaj ani nigdzie indziej ostatnio zagladnalem bo zatesknilem za kims pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem polega na tym ze chyba zbyt czesto mysle o Tobie nasz poprzedni cel podrozy, czyli Afryka nie wchodzi obecnie w gre zapraszam do siebie do Europy, jest tez morze i plaza nie musi byc upalnie, bedzie cieplo jak sie wtulimy w siebie wsiadaj i jedz, czekam caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps czy te walentynkowe kwiaty ktore poslalem kurierem jeszcze nie doszly ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grecja obecnie nie jest przyjemnym miejscem lubie spokoj na plazy podczas "spacerow" z laska sliczna laseczka taka jak Ty chetnie pokoloruje Twoj swiat na plazy i w kazdym innym miejscu calusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sobota, piekne slonce, spokojne morze, psy biegajace po plazy kogos brak jednak wlasnie wrocilem z dlugiego spaceru, psy padniete a ja zrobie kawe i otworze czerwone na zdrowie, Twoje zdrowie slodkie caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mało się odzywam, bo łamie mnie jakieś przeziębienie. Nie chcę Cię zarazić:D Winko czerwone bardzo lubię, ale teraz zmuszam się do picia gorącego piwa. Przydałoby się wygrzać na jakimś ciepłym piasku w dobrym towarzystwie👄 Jeżeli nie w Grecji to gdzie? Dobrej nocy. Nie nadaję się do niczego dzisiaj:o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuruj sie , ja mam okropny mlyn i dzisiaj nie moge myslec o cieplym piasku jutro zabiore Cie na Costa Brava odezwe sie jak troche sie rozluzni pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bukiet gozdzikow jest juz w drodze powodzenia i szczescia w milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za pamięć. 🌻 Zawsze jesteś taki szarmancki. Postawiłam na komodzie, ale jak i się kot do nich dobierze, nie ręczę za siebie. Goździki...Jak za dawnych czasów:) Miło, że pomyślałeś o mnie dzisiaj👄👄👄 Czuj się wycałowany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Perla to ja jaty staram sie aby bylo Ci przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Casablance niepokoje i rozruchy najspokojniej jest teraz na zimnej polnocy ja mam dosc blisko, mam Cie odebrac czy spotkamy sie gdzies w drodze ? jesli w ogole chcesz tam jechac Szwecja lub Norwegia albo Baltyk lub wyspy na Morzu Polncnym Nowa Zelandia w tym roku nie wchodzi w rachube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee..aa..hm.. Ja chyba poczekam jednak na cieplejszą porę. Bo na mrozie ruszam się jak wóz z węglem: kurtki, czapy, szaliki. A latem w słońcu- inna bajka. Rozkwitnę przy winie czerwonym pod gwiazdami na plażach południa. Ech, rozmarzyłam się:) Jak zawsze z Tobą. Proszę o ujęcie mnie w letnim grafiku wypraw wirtualnych, raz kozie śmierć:D 🌻🌻🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×