Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość orlando bloom

shemale - co o tym sądzicie?

Polecane posty

Gość orlando bloom

pytanie jak w temacie... co sądzicie o shemale i czy u nas w Polsce można spotkać??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafar16
no niestety przyznam sie tutaj ze jak w necie na takie patre to mam nie raz na nie i tak wieksza ochote niz na jadnego maszkarona nawet w 100% płuci damskiej, bo cy by nie mowic gdyby nie ten fiut co czesto zajebiste "dupeczki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orlando bloom
tylko na filmach te "przerobione" laseczki to z reguły meksykanki są. i one ślicznie wygladaja. a jak raz widziałem filmik na podrywacze.pl z taka suczką made in poland to widać od razu że to facio jest. czyli jednym słowem polska jak zwykle 300 lat świetlnych za mórzynami jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahaaaaaa
3000 pln za noc??? chyba oszaleli oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Minia26
shemale to pedały, to są faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Minia26
pedał który bierze kobiece chormony robi się shemale (shemale = transseksualiści) .to są ścierwa, wybryki natury z rozjebanym mózgiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bym chciała skrzyżowanie diabła z bazyliszkiem hehe szemale koń by się uśmiał babofiut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Minia26
shemale w wersji męskiej robi się z lesbijki biorącej testosteron i wycina cycki. taka lesbijka bardzo przypomina faceta, goli się i goli się na cipie :D facet z cipą, nie mogę haah. co za pojebani ludzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Minia26
tylko na filmach te "przerobione" laseczki to z reguły meksykanki są. i one ślicznie wygladaja. a jak raz widziałem filmik na podrywacze.pl z taka suczką made in poland to widać od razu że to facio jest. czyli jednym słowem polska jak zwykle 300 lat świetlnych za mórzynami jest.... dalej się będziesz podniecał pedałami pojebie ? aha ty z tych "nowoczesnych" którzy są 300 lat do przodu :D pewnie w imię nowoczesności ruchasz owce na łące :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Minia26
ciekawe kiedy pedały (shemale) zaczną się leczyć eutanazję ? to będzie krok w nowoczesność na miarę 21 wieku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos, kto taki temat zakłada, zdrowy nie jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z zycia wiem, ze
jasne ze są shemale w Polsce, wejdx na czat sa pod takim nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inaczej M
Jestem facetem ale bardzo mnie podniecają kobiety z penisem. Oglądam je często i masturbuje się. Chciałbym z taką uprawiać seks zrobiłbym co tylko by chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inaczej M
Nie jestem gejem ale w tych wzajemnych pieszczotach z shemalką puściłbym wodze fantazji byłbym uległy nawet do zaspokojenia jej swoimi ustami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewnie że tak !!!!!!!
Ja tam bym po paru piwach wyrąbał sexy transkę jak burą sukę !!! Taka przynajmniej by nie marudziła że nie chce analka ! Bo na bank można by ją/go ładować po same jaja ! A zazwyczaj są zgrabne i bardzo sexy ubrane w zajefajnych szpileczkach !!!!! W sumie uważam lepiej wygrzmocić shemalkę niż być gejem i rąbać owłosionych facetów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gumowy Joe.
Shemalki są sexi i tylko takie wyszukuję i rżnę w dupska do upadłego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis kolooookkkk
Ostatnio będąc w Holandii pojechaliśmy z kumplami do Amsterka i przyciołem sobie Transka łoooo ludzie co za rozkosz !!!!!! A loda to takiego odjebala że myślałem że zwariuję :-) a anal zero problemu do samego dna pakowałem swoje 18 cm Super polecam wszystkim !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sjdjxbvsshh
Analek gwarantowany ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inaczej M
Z taką młodziutką shemalką której dopiero odrastają piersi chciałbym poszaleć. Masował bym jej małe piersi a z podniecenia obciągnął bym jej młodego penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fhdkjrkfjhfskhakjs
Dziś wyrucham sobie sexy Shemalkę aż mi kutas spuchnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusi skupi pupi
Tylko gdzie sobie taką suczkę znaleźć o to jest pytanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polsce ? To dziki kraj i wszysto jest tu możliwe. Ale po co zaraz szukać po Polsce. Na forume szybciej znajdziesz. :) Piszesz jak do dziewczyny a tu nagle okazuje się że mu fajka wisi :O I co takiemu zrobisz, nie można mu nawet przypierdolić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałamproroczysen chyba masz zdrowy odpał. :O Skoro imię Boga wzywasz na daremno. Już ręce opadają od tych pojebańców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Już ręce opadają od tych pojebańców" No nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samier43212s
nie tylo ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dnaldjjrbfidbcb
No w sumie masz rację Nowy w Mieście że nawet nie można przypierdolić Transce bo i za co ? W sumie w Amsterku takie "laski" to normalka tylko Polska to taki dziki zachód :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wooowwwwww
Ale sunia chętnie Cię zrucham bardziej niż jakiegoś kaszalota z motylicą miedzy nogami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shemalki są spoko, chociaż fakt faktem u nas w kraju raczej się nie ujawniają. No chyba że w Ruchu Palikota. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×