Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muguete83

BARDZO ruchliwe dziecko - nawet w 37 tygodniu

Polecane posty

Witam Mój problem jest trochę dziwny, gdyż pewnie większość z was martwi się czymś zupełnie odwrotnym. Moja córcia jest strasznie ruchliwa!!!!!! Wierci się, kopie, przeciąga cały czas, czy to noc czy dzień. Wali mnie całymi seriami, nie mam chwili spokoju:(. Zaczęłam już nawet pić melisę na noc bo tak wariowała że nie było szans na spanie. To już 37 tydzień a ona nadal kopie prawie non stop! Czy któraś z was ma podobny problem? Dodam że nie mam za dużo wód płodowych a dziecko jest takie od kiedy tylko pamiętam, nie jest owiniętę pępowiną. Boję się że jej jest tam w środku niedobrze :( Zarówno rodzina męża jak i moja jest z natury bardzo spokojna, więc nie wiem skąd wzięła się ta mała bokserka. Zaczynam bać się, że ma jakieś ADHD:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marianna z Jankiem warzyła zupkę z chrzankiem :P co do tematu to moja z kolei jest ciepłą kluchą bo w dzień prawie w ogóle się nie rusza a to chyba gorzej. Ciesz się że ją czujesz i się nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj synek szalal
w brzuchu a teraz ma 4 mies i jest tak samo ruchliwy... az sie boje co to bedzie jak zacznie raczkowac albo chodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też szalał dniami i nocami w brzuchu, nawet noc przed porodem nawet nie spałam bo tak kopał:) wszyscy mi mówili że jak sie urodzi to tez mi da popalić a tu nic synek byl i jest nadal aniolkiem przez pierwsze trzy miesiące spał i ajdl mo i sie załatwiał, teraz też szaleje, ale nie jakoś żeby byl nie dobry, jest poprostu dzieckiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjdhldg
Mój synek ma teraz 3 i pół roku i wszedzie go pełno. Gdy byłam z nim w ciaży, był bardzo ruchliwy i właściwie nic się nie zmieniło. Nie mam ADHD, po prostu ma taki temperament. Swoją droga fajnie jest mieć ruchliwe dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo dobrze ze dzieko sie rusza , i nie ma to nic wspolnego z tym ze bedzie zywe tez po porodzie :) , pozatym kazdy ruch dziecka , tupu dotkniecie raczka noska tworzy nowe zawiazki w mozgu , czkawka tez jest dobrym sygnalem , sa badania na to ze dzieci ktore mialy czkawke zadziej rodza sie niedotlenione , wiec nie martw sie a ciesz :) moj synek byl bradzo ruchliwy , brzuszek po takim kopaniu byl az obolaly :) , teraz to zdrowy i bardzo madry 3 latek a w brzuszku szaleje kolejny synus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pocieszenie:) 🌻 Ona naprawdę jest szalenie rozbrykana. Całymi dniami mi brzuch faluje i nie ma ani jednoego dnia żeby odpoczywała. Ostatnio na KTG położna mnie zapytała, czy liczę ruchy bo na tym etapie ciąży już powinnam:) Dosłownie parsknęłam śmiechem:P Powiedziałam, że obawiam się że nie umiem do tylu liczyć;) Niestety jest w tym wiele prawdy. Naprawdę bałam się że mnie zamęczy po porodzie, ale dałyście mi nadzieję że może jednak nie będzie tak źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×