Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmmmmmmmm

dziewczyny, gdzie kupujecie proszek JELP dla dzieci

Polecane posty

Gość chmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmmmmmmmm
trzeba jechać do jakiegoś Tesco czy gdzieś? w aptekachi zwykłych drogeriach nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupowąłm w realu lub selgrosie były promocje moze rossmann w aptece to zabulisz jak choelra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno maja zwykłe drogeria ja używałm tez dzidziuś tez super ale dopiero go wprowadziłam pózniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmmmmmmmm
dzięki, myszka :) widzę, że na allegro JELP też jest, ale nie opłaca się kupować ze względu na koszty wysyłki (połowa ceny proszku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmmmmmmmm
poważnie? w lidlu?:) właśnie dziś wieczorem się tam wybierałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jak duże masz dziecko
? Bo jak nie jest już ani noworodkiem, ani miesięczniakiem, to pierz w zwykłym delikatnym płynie (Perła, Perwoll itp.). Wielu ludzi nie kupuje proszków dla dzieci, a dzieciom wcale nic się złego nie dzieje po praniu w zwykłych środkach piorących. W niektórych krajach EU (dużo zamożniejszych od Polski) nawet nie są takie specjalne proszki dostępne w sprzedaży. Ludzie piorą w zwykłych, a ich dzieci zdrowo się chowają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmmmmmmmm
hihi, ja nie mam jeszcze dziecka:) ale spodziewam się, i to już niedługo :) - za kilka tygodni :) i chciałam uprać i uprasować wszystkie ciuszki do szpitala i na potem :) a dla takiego niemowlaczka to chyba Jelp jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez sie spodziewam
dla mnie lovela jest za kwiatowa dusi mnei ten zapach mysle nad dzidziusiem albo jelpem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie spodziewacie to lepiej
na poczatek płatki mydlane. Ja wszystko w loveli wyprałam i mąż musiał prać w płatkach i suszyć suszarką jak ja byłam w szpitalu bo młode tak wysypało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmmmmmmmm
w końcu mąż pojechał do tego lidla ale nie było tam Jelpa :( kupił w końcu w jakiejś drogerii za 34 złote!!!ale drożyzna :o ale pani w drogerii powiedziała, że ten proszek to tak na pierwsze 2 tyg a potem juz przechodzić można na o połowę tańszego np. dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja papaja
Może wysypało ci dziecko po mleku z piersi , a nie po proszku do prania - może się jakiś ciast i innych słodyczy najadłaś po po porodzie i skąd wysypka. Ja prałam w zwykłym Vizirze, czy czymś tam i skóra była super. Absolutnie nic się nie działo. Zresztą to prawda z tymi proszkami, np. w UK nigdzie nie dostaniesz takich proszków dla dzieci, a jednak jakoś się one rodzą i jakoś im rodzice robią to pranie, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam Lovelle do białego i tez wysypało dziecko. Wcześniej prałam w Lovelli do koloru i bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Intermarche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariolaR
a niemieckich proszków probowaliscie? dobre są baaardzo. http://sklepzproszkami.pl - polecam stornkę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doraznie
Cześć wszystkim, Od jakiegoś czasu działa już oficjalny sklep marki JELP: https://sklep.jelp.pl , więc moim zdaniem nie ma co kombinować tylko kupować bezpośrednio ;-) W ofercie też pakiety wyprawkowe i promocyjne. W sklepach stacjonarnych raczej tego nie znajdziecie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×