Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakompleksiona kobieta

zakompleksiona

Polecane posty

Gość zakompleksiona kobieta

jak wyleczyć się z kompleksów? mam 75B czyli małe piersi, mam tylko 160 cm wzrostu a przez to krótkie nogi płaską pupę bioder nie mam czyli nie są takie wycięte włosy takie byle jakie cienkie i rzadkie ( co prawda zawsze ułożone) po mimo wieki już nie nastoletniego moja cera jest taka sobie mieszana i trudno z nią dojść do ładu(syfów nie mam ale nie jest taka gładziudka jak u innych kobiet) jedynie co mi się podoba to to,że mam śniadą karnację i nie muszę chodzić na solarkę w zimę wydaje mi się,że jestem mało kobieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam kompleks
Witamin i mineralów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
Uszy do góry Po pierwsze piersi 70-75 B to nie są małe piersi tylko dla duzej ilości facetów "wsam raz" Po drugie wielu facetom podobaja sie niższe dziewczyny takze sie nie marte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za duzo tvn style
i kolorowych pisemek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakompleksiona kobieta
a do tego wydaje mi się że we wszystkim wyglądam jak w worku bo w tym samym stroju inna wygląda ponętnie a ja jakos tak wsiowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygladasz tak - jak sie czujes
Jak sle zle czujesz, to i w sukni slubnej bedziesz "zle wygladac".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z takimi koleksami to nie ma
To niemozliwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuck_tycznie wygladasz
nie ciekawie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka że bez zdjęcia ciężko to ocenić, bo nie wiadomo jak się te elementy komponują. Cycki 75B może duże nie są, ale małe też nie - dobrze pasują do ręki, i w tym rozmiarze rzadko bywają obwisłe (choć zdarzają się i takie egzemplarze). Ciemna karnacja generalnie in plus w tym wypadku. Poza tym nie wiadomo czy autorka tematu nie ma zaniżonej samooceny, i wtedy nawet zgrabny tyłek będzie "płaski", a biodra "nie takie wcięte" Co do nóg - dziewczyna może być wysoka i też mieć krótkie nogi ;) To zależy nie tylko od wzrostu, ale też od proporcji dł. nóg/dł. reszty ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no pizdonurek
ty to normalnie juz wiesz wszystko,brakuje cie tylko na macierzynskim!!!odpowiadasz na kazdy temat i zawsze dobrze.... dlatego podales swoj adres zeby laski ci pisaly jaki ty zajebisty jestes i wszychwiedzacy!!!!!!!! podaj jeszcze nazwisko i adres......patafianie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Misiek_
Z tymi kompleksami to przesada. Nie odbiegasz od średniej krajowej w tym zakresie co opisałaś. Myślę że wcale nie jesteś mało kobieca. A teraz najważniejsze - wzrok masz jeszcze dobry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ty to normalnie juz wiesz wszystko,brakuje cie tylko na macierzynskim!!!odpowiadasz na kazdy temat i zawsze dobrze.... dlatego podales swoj adres zeby laski ci pisaly jaki ty zaj**isty jestes i wszychwiedzacy!!!!!!!! podaj jeszcze nazwisko i adres......patafianie....." Jak masz jakiś problem ze sobą to się do specjalisty zgłoś. Co do maila - nie mierz wszystkich swoją miarką :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co podajesz
???? widocznie czekasz na to..... napisz jeszcze cos madrego.....no....znawco od 7 bolesci...:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chuj Ci do tego po co podaję. A co do znawców od 7 boleści, to właśnie Ty wyglądasz mi na kogoś kogo cała wiedza pochodzi ze źródeł typu "bo tata tak mówił", "bo wujek tak powiedział", "bo koledzy tak mówią", "bo wszyscy tak mówią" - jednym słowem po co myśleć i analizować, skoro można jak baran iść za większością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz sie pokaze zaczerniony
nick typu : niunia pizdonurka.... tak jak juz jest niunia blokersa.... jaka zenada.....daj sobie dziecko spokoj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowieku, jak jesteś srustrowany(a), to zwal sobie konia/zrób palcówkę (niepotrzebne skreślić) i przestań mędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to wez opisz jak zwalic
bo jestes wujek dobra rada.....wszystko wiesz najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa, napisz o co Ci biega i przestań pierdolić smętki bo to się nudne robi. Fora dyskusyjne są od tego żeby właśnie dyskutować, a nie dopierdalać się nie wiadomo do czego. Kolejny jebany prawdziwy polaczek się znalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest polaczek
???? wytlumacz mi to tak dokladnie jak roznice miedzy penisem ze skora i bez...wujaszku!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, znalazł się biedny obrzezany frustrat, który żył w przeświadczeniu że jego penis jest super-hiper, zanim jogo poglądy nie runęły po przeczytaniu tematu na forum. Skoro tak tutaj przewidujesz że zaraz pojawi się czarny nick "niunia pizdonurka", to idę o zakład że spora część kobiet piszących na pomarańczowo jakie to obrzezane penisy są super to tak naprawdę Twoja sprawka. Jak to mówią: "człowiek który dobrze sypia nie podejrzewa innych o bezsenność" Co do penisów to nie uważam że lepsze są z napletkiem a obrzezane gorsze czy na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak szuka się modelu idealnej istoty ludzkiej w postaci kobiecego ciała, tak alternatywna forma brzydoty, również się pojawia. :D Pohamujcie swoją pychę posiadania wszystkiego, czy to piękne czy brzydkie. Istnieje tylko dobro i zło, do tego różnie interpretowane. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakompleksiona kobieta
fajnie tylko czemu inne maja urode , kształty, i do tego talent a ja nie mam nic.smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś tam w sobie masz. Na bank i jestem gotowy dać za to swoją, powiedzmy rękę. :D :P Ale jak sama w to nie uwierzysz to przynajmniej miej tą świadomość że.... przez ciebie ktoś nie ma kuurwa ręki :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiodacy
Jedno jest pewne nie to ładne co ładna a co sie komu podoba ... z opisu wynika że mnie akurat przypadłby wygląd do gustu ... no moze trochę piersi mogły być mniejsze :) więc po co się zamartwiac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krótka piłka z mojej strony
A ja powiem tak... Troche brzmisz jak moja ex... Tez miala totalne kompleksy a tak naprawde byla sliczniutkim malutkim moim skarbkiem poza którym świata nie widziałem. Tak wiec nie martw sie autorko,napewno znajdziesz jeszcze swoje szczeście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×