Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mysia44

Noce i Dnie

Polecane posty

Co racja, to racja :D No to, zeby nie byc goloslowna, niezbyt lubie watek o dzieciach Niechcicow; - Agnisia, ''odebrala'' rodzenstwu cala przebojowosc, inteligencje i zdecydowanie i te niezle atuty przelala potem na lewackie przekonania, rewolucyjne zapedy, idee... Moze nie o to walczyla ale dorastalam w systemie o ktory ona walczyla. :( - Tomaszek.. Mysle, ze nawet gdyby Bogumil rozgami uczyl go rozumu to i tak by to niewiele zmienilo. Po prostu te typy tak maja :D - Emilka, sliczna mala egoistka. To naprawde piguleczka, nie wiem czy jest sens rozpisywac sie o rzeczach powszechnie wiadomych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lubiłam Bogumiła, bo to był dobry i pracowity człowiek. Basię też, ale również mnie denerwowała. Najpiękniejsza scena filmu jak ten młody elegancki mężczyzna wszedł do wody i zbierał kwiaty. Miłość była piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopi:Bo prosicie to dam, a prawować sie bedzie ze mna chcieli to i ten złamany patyk dostaniecie..albo i co gorsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po jagusi po ojcu przypadło 6 mórg i wy Macieju dejcie 6 ... -6--powiadacie..moje najlepsze pole... - aJagusia we wsi nie najlepsza.. -takoż mnie otumaniliście ze niczego nie jesem w stanie wam odmówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodził kiedy Kuba do lasu -przecie, ze z dworu wiedza ze chodziłem. -a ze strzelby kuba umie strzelać - a juści ze psia jucha nie było lepszego -za sałą sarne u mnie kuba dostanie całego rubla a za ptaszki co to kuba do ksiedza je nosił ...dostanie śtyry półkwaterki i bółke i śledź:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmbnmknm
jak dla mnie to pan Ceglarski był najwafniejszym bochaterem zawsze mił jakąś dobrą radę.No i był oddanym przyjacielem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muouilli
najfajniejszy odcinek to odcinek 10 wtedy Bogumił odchodzi z serbinowa i zostaje oszukany na place

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioskakaka
nawet dzisiaj skończyłam oglądać "Noce i Dnie" ale mi się nie podobało trochę nudnawa historyjka.Ale najbardziej z bohaterów to podobał mi się Anzelm,przystojny był.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfnjgdjgnjkd
odcinek 10 najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111111115656
kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjjjjjjjjjjjjjj
jklllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxx1x1x11x1x1x1x11xx11xx11xx
Wątek z Agnieszką jest dziadowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życie Barbary przypomina moje.
Jestem dokładnie taka. A mój Mąż .... Stara się żeby mi niczego nie brakowało a ja? Eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogumił miał dobre serce, kochał Basię, dzieci, ziemię, ona kochała wcześniej kogoś innego, ale po latach zrozumiała, że życie z mężem miała piękne, poczuła miłość wielką kiedy jego nie będzie , tęsknota zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie może jak nazywa się ta melodia z końca drugiego odcinka (śmierć Teresy). Jest piękna, a ja nie mogę nigdzie jej znaleźć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×