Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 20 kilo za dużo

Zawzięłam się i schudnę w końcu 20 kg kto ze mną????

Polecane posty

:(:( fuj szkoła! ale dasz rade i szybko weekend minie :):) ja chyba dzis tez nie pocwicze bo mnie strasznie brzuch i ten kark boli :( takze weeekend sobie daruje i na nowo od poniedzialku:) a tez mam rybke :P robie w piekarniku z ziołami i do tego surówke z białej kapusty , tylko musze z niej wygrzebać ta marchewe.niestety była tylko z marchewką :p odezwe się jeszcze za godzinke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Ja dzisiaj za karę dla siebie proponuję głodówkę , może i nie zdrowe ale na wadze jest 200 gram więcej :( aż mnie serce boli z tego powodu już nie będę taka głupia :( no nic mówi się trudno! Zaraz zrobię 7 dzień aerobicznej potem ćwiczenia! Mam wrażenie ,że moje mięśnie spuchły bo mam więcej w pasie ciekawe kiedy to się normuje... Mam czasami tak dosyć ,że nic mi się nie chce ! Z synkiem już dużo lepiej! Cosmo idziesz na solar? Ja nie wiem czy dam dzisiaj radę! najwyżej pójdę jutro :) smutno mi z tego powodu ,że mam taka słabą mobilizację! Mąż mówi ,żebym się nie przejmowała bo to 200 gram więcej to od tego ,że nie byłam 3 dni w ubikacji! Taaaa a w pasie opona od TIRA!!! :( Wczoraj doszłam do 120 brzuchków dzisiaj zrobie 150 wieczorem oprócz aerobicznej ! Biegałam pół godziny więc dzisiaj 40 minut pobiegam i rowerek godzinę! Muszę dać radę! idę zdołowana bo Was zarażę tym świnstwowym dołem! buźka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj dziunia dziunia- no co Ty opowiadasz? na wadze mozesz iec wiecej z powodu ćwiczeń!!! mięsnie Ci sie wyrabiają a wcale nie dlatego ze grubniesz bo napewno chudniesz:) przestań sie dołowac:) kup sobie cos na poprawe humoru:) ja tak robie i mi pomaga... a na solarek idę jutro zas na 10 a potem juz 1 w tygodniu bo boje sie ze mi skórka zejdzie pzez to czerwone:( ale dzis już zeszło:) STOP DOŁOM!!!!!!!!! GŁOWY DO GÓRY I BRNIEMY PRZEZ TO!!!!!! za niedlugo bedziemy jak nowe:) wyobrazcie sobie nasze nowe ciałka na andrzejki czy sylwestra,mmmmm móc włożyc to na co ma się ochote:):) tak tak:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojawia się jakies urzadzanie ogrodów.. cosmo moje slonko nie pomyslalam o tym!!!!!!!,ze miesnie!!! :P Czesław Skwarek ze mnie :P Nie mogę się zmotywować :P jeszcze sie okazalo ,ze się rabnelam sie w aerobicznej i robiłam wiecej powtorzen niz trzeba mam nadzieje , ze to nie zaszkodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dobra jest!!!!!!!!!!!!!!!! bynajmiej sie dziołcha nie przejmuje :p ale ja bym na jej miejscu dla włanego zdrowia coś ze soba zrobiła... no napewno diunia masz to od miesni...jestem tego 100% pewna:P ja jestem tak zmobilizowana ze nie ma bata nie popuszcze:P do tego nakupiłam sobie pare ciuszków i te solarium heheheh :):) a Ty mi sie tu nie dołuj tylko ,,smile,, i jedziemy dalej:D nie ma co sie poddawac ! :):) buziol na pocieszenie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nic nie jadłam dzisiaj!!! wypilam jedną kawę i tyle...będę pić wodę! Kara to kara , nie ćwiczyłam jeszcze bo mój bąbelek znów ma problemy :( juz myslalam , ze sie skończyło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis cos nie mialam czasu pisac bo moja niunia dzis wogule nie chciala spac!Dziewczynki dzis zrobilam sobie pyszna zupke:)Ugotowalam chyba wszytkie wazywa jakie mialam pod reka(mrozonki) dodalam 1 kostke rosolowa dla smaku po ugotowaniu ja zmiksowalam.BYLA PYSZNA!A co najwazniejsze pojadlam sobie jak malo kiedy.Normalnie to polowe z tych wazyw bym nie tknela a tak zjadlam je wszystkie bo byly zmiksowane:)POLECAM zypka jeszcze zostala mi na jutro na obiadek:)mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem złaaaa!!!!!!!!! czekam na ta paczke i dzisiaj zaś tego pacana kuriera nie było 😠 😡 zawsze musze na wszystko czekac! zaraz sobie zjem salatke z pomidorka,bom głodna juz:P:P dziunka- wydaje mi sie ze na SB schabowe sa zabronione??? ogolnie wieprzowina albo mi sie zdaje? takze jeziorko chyba nie powinna go szamac,ale nie wiem:o dajcie no jakis pomysl na łobiad jutro? :) mam pustke w glowie a piersiami z kurczaka juz sie dławie,rybe dzis jadlam:o boli mnie głowa:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmo 🖐️ nie, nie zjem tego schabowego.. :P Jestem po 30 min. cwiczen na rowerku, za jakas godzinke lub dwie znowu 30 min. Mozesz sobie cosmo zrobic sznycla z sałatka warzywna np kapusta pomidorki zodkiewka,papryka polac oliwa z oliwek, i masz naprawde pyszna sałatke..( a kapuste zmiksowac w takim urzadzeniu zapomniałam jak sie zwie) ale naprawde wychodzi przepyszna sałatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ci cosmo zabije ćwieka teraz :D jest schab wołowy , drobiowy , cielęcy i wieprzowy !!! :) he he wiem bo uwiebiam gotować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no to nie wiedziałam :) :P ja nie cierpie gotowac bo nie mam dla kogo:(:( a jak juz sie za cos zabiore to zawsze cos spiepsze:p a ja zaraz wybywam i bede rankiem:) trzymajcie sie kochane :*:* do jutrenka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam gotowac praktycznie wszystko umiem i takie wymyślane rzeczy z pieczeniem u mnie gorzej...ale jakoś daje radę :P Nie zjadłam dzisiaj nic! i już nie zjem :) jestem z siebie zadowolona zaraz poćwiczę :) Dam radę! MUSZĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeziorko nie obraz sie
kochana ale osoby ,które mają wiecej do zrzucenia może im tak lecieć waga , dużo wody moglas miec zatrzymane w sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale będziesz laseczka
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×