Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 20 kilo za dużo

Zawzięłam się i schudnę w końcu 20 kg kto ze mną????

Polecane posty

no własnie dziurulka :P:P dorotko- SB to : outh Beach (nazywana czasem dietą Plaż Południa) to dieta wymyślona przez amerykańskiego kardiologa, dra Arthura Agatsona. Dieta to tutaj w zasadzie słowo nieprecyzyje, gdyż South Beach jest docelowo sposobem odżywiania na całe życie, a nie kilkutygodniową głodówką, która pozwala szybko zrzucić kilka kilogramów, często z krótkotrwałym efektem i szkodą dla zdrowia. Głównym założeniem South Beach nie jest ograniczenie spożywania posiłków, lecz wyelimiowanie z diety złych, wysoko przetworzonych węglowodanów (np. makaronów, białego pieczywa) oraz tłuszczów nasyconych, na rzecz pokarmów zawierających białka, węglowodany złożone i tłuszcze nienasycone (oliwa z oliwek, olej rzepakowy). Jedną z głównych zalet tej diety jest bezpieczeństwo stosowania i jej korzystny wpływ na twoje zdrowie. W South Beach nie trzeba liczyć kalorii ani odmierzać porcji, je się po prostu zalecane produkty. Dieta jest podzielona na trzy fazy. Pierwsza trwa 2 tygodnie, wymaga najwięcej dyscypliny i wysiłku. W tym czasie organizm odzwyczaja się od złych nawyków żywieniowych, rezygnujemy z takich rzeczy jak: słodycze, owoce, pieczywo, ziemniaki. W tym czasie możesz schudnąć nawet 6kg! Druga jest już dłuższa i mniej restrykcyjna, pojawiają się nowe dozwolone produkty (np. owoce). Jej czas każdy dobiera indywidualnie. No i w końcu etap trzeci, mniejmy nadzieję, że już na zawsze. Jesteśmy szczuplejsi, zdrowsi, organizm przywyknął do zdrowego stylu życia, a ty nauczyłaś się tak komponować menu, że możesz jeść wszystko... byle z umiarem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota23
hmm widze ze wiekszosc z nas zaczela dietki od poniedzialku!Ciekawe jakie beda efekty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazywana bardziej sposobem na zdrowe zycie niz dieta najlepiej sie trzymac 2 tyg restrykcyjnie bez chleba ogolnie pieczywa ziemniakow maki pszennej i innych mąk makaronow ryzu kasz kukurydzy burakow marchewki owocow i sokow slodyczy alkoholu tlustego jedzenia je sie za to wiele innych rzeczy i nie trzeba liczyc kalorii chudnie sie okolo 6 kg przez pierwsze 2 tyg pozniej ciut wolniej ale tez dosyc szybko bez efektu jojo ale trzeba wyjsc z diety stabilizacyjnie super dieta mase rzeczy mozna jesc przeczytaj kilka stron do tylu jest spis :) stron jest niewiele mozesz nadrobic jak masz czas?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja milion diet stosowalam i na tej czuje sie najlepiej mż na mnie nie działa a 1000 kcal to nie dla mnie bo zaczynam zanizac do 300 a potem jem tonami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota23
wlasnie zaczynam jesc obiadek.Rybka bez panierki i buraczki z chrzanem mniam mniam-i co wazne malo kaloryczne a zdrowe:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam za duzo w pasie musze poporostu ograniczyc węgle ,żeby schudnąć bo wtedy mi leci glownie z pasa a inaczej nie bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota23
no ja tez nie jem tego co wypisalas chociaz zastanawiam sie czemu nie mona jesc marchewki i burakow.Przeciez to jest zdrowe a malo kaloryczne.Z reguly warzywa mozna jesc w kazdej diecie-tak mi sie przynajmniej wydaje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziuńka-mam to samo z tymi węglami:o mi wszystko osiada niestety na brzuszek i boczki sie robią:( marzy mi się taki płaski brzuszek:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pycha :) Ja sobie pomidorowa ugotowałam chudziuśką :) będę miala na dwa dni :) Kupiłam też makaron sojowy na jutro dzisiaj już nie mam miejsca pije 2 litry wody dziennie i nie jestem głodna wcale , miałam pić aqua slim na zmniejszenie apetytu ale nie trzeba :) poprostu już skurczył mi się żołądek . Cosmo idziesz na solar dzisiaj? Ja ide na 10 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmo- sama niewiem :)) juz mam obsesje na punkcie jedzenia i wagi:)) najchcętniej to zyła bym samym powietrzem:)) krzywe zwierciadło:P kupiłam sobie własnie 1,5 kg mandarynek wiec mam co zjesc na podwieczorek a kolacja niewiem:(( wiem przynajmniej ze na jutro na obiad zrobie sobie rybke tylko kurcze mam problem bo nie chcem jej smażyc a znowu nie moge upiec w piekarniku bo zepsuł mi sie ostatnio i jest w naprawie:(( co polecicie????? macie jakies sposoby?????? 🌼co ja pisze napewno macie bo jestescie nie zastapione kochane dziewczynki:))🌼 czekam az mi jedzonko ulozy sie w żołądku i zaraz biore sie za następna partie cwiczen:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko bo mąją wysoki Indeks glikemiczny i podwyzszaja cukier we krwi a wtedy się ma apetyt i nie spala się tak tkanka jak trzeba a jak sie nie je wegli przez te dwa tyg wtedy cukier sie stabilizuje i organizm pobiera energie z tluszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasniew marchewce i burakach jest wysoki IG:(( Szkoda bo bardzo lubie te buraczyska:)):)) Dorota a jak robisz te buraczyska z chrzanem??? A tak przy okazji to smacznego :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie marchew i buraki maja wysoki poziom IG:(( Szkoda bo robie te buraczyska:)) Dorota a jak robisz te buraczyska z chrzanem?? A tak przy okazji to Smacznego kobitko:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziuńka - siedzisz w moich myslach?? :P wybieram sie na solara ale wieczorkiem tak ok.20 :):) standardowo na 10 minut.ostatnio mialam czerwony tyłek i spalony dekolt ale o dziwo ładnie zbrązowiało...troche. mariczka- powietrzem się nie da hehe:) a tak serio to naprawde mało jesz i zdrowo:) w ogole smacznego! wszystkim :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariczko tak duzo owocow tez nie mozna bo są zdradliwe niestety! Fruktoza cukier owocowy w duzych ilosciach tez nie pozwala schudnąć. Fakt lepsze to niz owoce ale przy diecie owoce trzeba tez ograniczac najlepiej jesc je na czczo i rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jaką masz mariczko dietę ale tyle mandarynek to blisko 500 kcal Jak jadlam duzo mandarynek w ciazy lekarz powiedzial przytyjesz to tez cukier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziurulka moja kochana pewnie ze wiem ze owocki tez trzeba ograniczac!! ale w ramach podwieczorku ( i czegos slodszego) zjem sobie ze 3:)) a reszte to wszamrze moj ukochany zanim sie obejrze:)) Cosmo- nie jem mało:(( no co ty:))jak by podliczyc to troche kal by wyszlo:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariczka ćwikle sie robi banał :) gotujesz buraczki czekasz az ostygną dodajesz chrzan tarty ze sloiczka i masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariczka- to jak ja dzis zjadlam : 2 jajka sadzone bukiet kalafioru surówki na potege z czerwonej kapusty a Ty: udko gotowane 1/3 ryzu i 2 male ogorki to wydaje mi sie ze wyjdzie na to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa hahahahha to pewnie , ze jedz na zdrowie :) ide obrac ziemniaczki dla rodzinki bo oni pozno jedza ZW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz kosmo:)) ale tylko liczysz obiadek a co z sniadankiem i 2sn??:)) Kochana tylko sie wydaje ze malo a wcale tak nie jest:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i chyba bede musiała ja usmarzyc na kropelce oliwy bo innego wyboru nie widze:(( oczywiscie bez panierki:)) Kurcze ja musze przynajmniej miec jadlospis zaplanowany na caly przyszly dzien bo innaczej jem co pod reke wpadnie:)) a na to nie moge sobie pozwolic:)) Zjadłam prze chwila obiad a juz sie martwie co jutro zjem czyli za ok 24 h:)):)):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota23
wiem ze najlepsze sa domowej roboty buraczki ale ja kupuje w sloiczku.Czytam na etykiecie ile maja kalorii i weglowodanow sa bardzo malo kaloryczne a przy tym smaczne i zdrowe.Wiadomo ze nie zjadam ich nie wiadomo ile.Taka lyzke stolowa do fileta z ryby.Obiadek mniam mniam-polecam.A na brzuszek polecam 6 weidera tylko trzeba wytrzymac do konca ja jestem dopiero na 3 dniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziurulka 3 mandaryni to 500kal??? czy mowisz o calym moim zakupie czyli 1,5kg???? nie zmaierzam tyle zjesc!!! zjem tylko 2-3 a reszta dla mojego:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sniadanie jem tylko raz...:o o drugim zapominam w ogóle. a kolacja to same pomidory ogórki i twarożki . wszystko układam na duzzzzzym talerzu i szamam...moze i jest tego duzo ale przypuscmy ze na tym talerzu moglby byc np.hamburger czy pizza...wiadomo ze to co my jemy to jest juz chyba szczyt sukcesu :) takze wydaje mi sie ze mimo tego iz mozliwe ze ujest duzo to jest najzdrowiej jak sie da i najmniej kaloryczne:P:P tak sobie mysle...jak widze co jedza moje funfele to nie umie ogarnac tego oczami..w zasadzie to niedawno i ja tak jadlam... przeszlysmy na zdrowe jedzonko i wydaje mi sie ze ilosc jedzenia jest odpowiednia :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jest najgorsze... ze jestem przed okresem i czuje sie jak balonik.:(:( przed okresem nie bede sie wazyc bo wiem ze 2 kg jest zawsze wiecej wiec nawet nie wchodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×