Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 20 kilo za dużo

Zawzięłam się i schudnę w końcu 20 kg kto ze mną????

Polecane posty

dziunia no chyba tak ale nie wiem z czego ten łeb mnie boli:p juz troche lepiej bo wziełam tabletki ale jeszcze troche pulsuje...:( a na jaki kolorek farbowałaś??? gdzie jest reszta? co to ma być??? wakacje sobie zsrobily czy jak hehe :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pół godziny na rowerku , 20 minut na hula iiiiii synuś się zbudził :) Ale później skończę resztę :) pół godziny biegania , aerobiczna 6 weidera i może jeszcze pokręcę chwilę :) tak z 15 minut :) Czasami robię jeszcze wieczorkiem 100 brzuszków :) Ale się zawzięłam :) Dieta dzień 9 ćwiczenia dzień 11 Ciekawe co jeziorko dzisiaj jadła:) Tabelke uaktualnimy jednak w poniedziałek czy chcecie dzisiaj? Ja na obiad zjadłam maleńką galaretkę z kurczaka z chudego rosołku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorek :) Na średni brąz nałożyłam mahoń CASTING LOREAL i braz tez CASTING a był , ładny wyszedl podoba mi sie taki ognisty braz ale nie rudy tak sie blyszczy jak świeża skorupka kasztana :) niedługo założymy maila to pokażę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooo hahahaha a ja przeczytałam tylko post u góry cosmo i myslalam , ze na dole nic nie ma :) PIęknieeeeeeee Jezioreczko!!!! tak trzymac :) Ciasto zjesz jak ładnie wyjdziesz z diety i bedziesz trzymac wage :) wymarzona , zjesz ciasto i na spacerek :P spalisz i po sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniłabym sobie stopkę bo jest już minus 4 cm i minus 2 kg ale..poczekam do soboty jak mi więcej spadnie będzie to ładnie wyglądać w stopce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak grzeszyłam a mimo tego cm leciały i gramy tez :P bo o kg na razie nie mowimy , cwiczenia sa rewelacyjne !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli chcesz , zeby tluszcz jaki masz teraz zamienic w miesnie i zeby nogi zostaly takie jak są tyko twarde ubite a nie smukle , szczuple jezdzisz na obicazeniu jezeli chcesz smukle nogi wyszczuplone jezdzisz na zerowym albo na jedynce i pedalujesz 5 minut szybko na max na zmiane z 5 minut srednia szybkość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to szalejesz kochana :D Ja bym chciała mieć takiego mega kopa dla mnie to już dużo ,że ćwiczę :P regularnie.. Może mi się uda wytrwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zjadłam kabanosy :( wiem ze nie wolno ale nie mialam na nic innego ochoty:( trudno:( i dostałam wkoncu ten okres:o wreszcccie!!! zaraz robie abs :) jeziorko-no nareszcie cos zjadłaś porzadnego:p tak trzymac:) dziunia-ja marze o rudym ale wole nie eksperymentowac zwlaszcza ze ja mam czarne i nie wyszloby z tego nic ciekawego tylko kupa smiechu hehehe:) ja juz sie nie moge doczekac w sumie az zalozymy tego maila i was wkoncu zobaxcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja własnie nie chciałam rudego :) taki fajny wyszedł :) zobaczycie niedługo :) Kabanoska jak od czasu do czasu zjesz nic sie takiego nie stanie lepsze to niż ciastko :) czy chippsy :))))) Jeziorko znam rózne ćwiczenia bo regularnie kupowalam Shape z ćwiczeniami ale nie chce mi się ich cwiczyc albo nie mam czasu.. Jade zaraz do domku i zrobię resztę ćwiczeń bo u rodziców nie bardzo miałam czas. Buziolki odezwe się z domku:) Marcelinki pewnie już z nami nie ma a dorotko Ty jesteś? Mamy skromne grono ale prężne :P Mariczka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane:)) Nie mogłam wcześniej napisać bo od rana siedzialam w kuchni bo robilam siostrze na imieniny jedzonko i ciasta - bo mnie poprosiła wiec nie moglam jej odmówić:)) ale plecy mnie tak bola ze cholera.... Wczoraj nie cwiczyłam bo mialam gości i pozno poszli:(( Dziurulka dziekuje za kwiatuszka👄 ja ciagle jestem:)) Ja tam uwazam ze lepiej jak jest mniej osób które trzymaja sie razem niz jakis huragan na forum- gdzie nie wiadomo co i jak :))mam nadzieje ze wiecie o co mi chodziło:)) odezwe sie wieczorkiem, buziolllleeee🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już w domku :) Byłam w Empiku po gazetki kupilam sobie JOY a i super linię :) zaraz będę czytać. Nic mi się nie chce a mam jeszcze ćwiczyć aerobiczną , jakoś dam radę :) Cieszę się Mariczka ,że jesteś :) pewnie ,że lepiej bo jak jest sajgon jakiś wielki to wtedy ludzie nie wiedzą co u kogo tylko jakieś ogólne oblężenie :p zw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo hallo kobitki:) pobudddkkkkaaaa!!!!!!! wiem wiem wariatka ze mnie juz wstałam i nie moge juz zasnąć:o ale niestety trzeba wstawac :D mariczka - no juz myslalam ze nas zostawilas:( hehe nawet sie nie waz!!!!!!!!! :P wczoraj musialam isc szybko na urodziny od mojego miska dziadka :o nie chcialo mi sie bo wiedzialam ze bedzie sterta żarła ale na całe szczescie moj chcial isc szybko do domu bo nie przepada za tym dziadkiem i ta babcia wiec wypilismy po piwku i wio do domu:):) w sobote bede miala wycisk fizyczny az sie boje.siostra sie wkoncu przeprowadza tu obok mnie i bedzie sajgon ,noszenie , rozpakowywanie uffff :o co do tego ze nas mniej to tez uwazam ze lepiej.:P szkoda tylko ze marce;linka nam uciekła ale mam nadzieje ze mimo to walczy i sie nie poddaje...i ze czasem cos napisze skoro pewnie nie ma czasu tu siedziec i pisac. na sniadanko mam 2 jajka na twardo i szynka z pomidorem,na obiad pierś (na oliwie) duszone z pora i przyprawa chińską mniam mniam....na kolacje wiadomo....nic co sprawi ze moj brzuch bedzie wielkości kuli ziemskie...o matko co ja pisze ....stanowczo za wczesnie wstalam:D:D buziaki czekam na was kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×