Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 20 kilo za dużo

Zawzięłam się i schudnę w końcu 20 kg kto ze mną????

Polecane posty

teraz was opuszczę - musze troche posprzatać, pozniej fryzjer, mam kilka rzeczy do załatwienia w centrum wiec musze wsiąść w tramwaj i pojechać, popołudniu mój maż wróci z pracy i wybieram się na zakupy - musze sie zaopatrzyć w cos na tę naszę dietę :) nie wiem czy dzisiaj sie jeszcze pojawię może uda mi się wieczorem ale to się zobaczy miłego dnia wam życzę i duzo samozaparcia tak żeby wytrwać i to jeszcze w dobrym humorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczynki!!! właśnie wróciłam sobie z zakupów:)) kupiłam co mi tam bylo potrzebne do dietki:)) Nawet nie zdawałam sobie sprawy ze za troszkę niz miesiąc będą świata:)) no i sylwester:)) w sklepach juz pełno ozdób świątecznych itp. muzyczka świąteczna:)) dziś tez miałam umówiona wizytę u fryzjera ale koooowaaa nie podje bo muszę przypilnować maluszka siostry:(( a tak na nią czekałam- no cóż takie jest życie trzeba sobie pomagać - w końcu po to sie ma rodzinę:)) a wy jak sie trzymacie??? u mnie z dietka super- nawet nie przepuszczalam ze z taka łatwością będę się wyrzekała różnych smakołyków:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wrocilam z zakupow i solariuma :):) ale nic nie widac nawet heheh to fakt w sklepach juz sie zaczelo ze swiatecznymi pierdólkami. ja co prawda jestem maniaczką takich pierdółek ale nic nie kupiłam bo jeszcze za wczesnie :) nakupiłam twarożków,warzyw,chudych szyneczek a zaraz robie piersi z kurczaczka po chińsku...:) zakupy mnie wykonczyly i chyba się położe zanim sie wezme za obiad...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Hula zaliczone na razie 15 minut i pół godziny rowerka :) Maluch zupkę dostał zaraz wybieramy się na spacerniaka :) Fotelik przyszedł :) resztę paczek odbierze mama. Wróćę zrobie ziemniaczki dla reszty rodziny i poćwiczę jeszcze . Na solar wybieram się dzisiaj tak samo jak cosmo. Idę na brązujące no! a co! :p będę lachon! :P na razie białam jak kreda :P i nie lachon :P Mariczka nie bój boba fryzjer nie ucieknie :D a ile ma maluszek??? starszy czy młodszy niż mój? Widzę ,że w miaare stały skład się trzyma niedługo zrobimy maila :) AAaaaaa dziewuszki hahaha spaliłam sobie prostownicę tz. nie takie ha ha ale wywaliło korki w całym domu i zrobiło tylko fuuuukkkk i zaśmierdziało spalonym kablem a to taka fajna do loków ehhh!!! :( i zostalo mi jedno pasmo proste nawinelam na walek ale to od spodu nie będzie widać ,że inne ! Buziam :* lecę się podmalować i spacerować marszem raz , raz , raz , raz ktoś pomyśli szalona mamuśka :P 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe dziurulka no szkoda tej prostownicy.moze da sie ja naprawic? spaceruj spaceruj...ja póki co tez nie lachon haha bardziej jak jakis ajlen :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej cosmo a co ile będziesz chodzić ja tak myślę na razie co 2 dzień a jak już będzie widać to co 3 a pozniej dwa razy w tyg dla utrzymania efektu bo to nie naturalnie w zimie tak nagle być bardzo opalonym :P co nie :P? Z jakich miast jesteście??? U nas 25 listopada otwarcie galerii pewnie też światecznie będzie w niej :D a ja może kupię coś w rozmiarze 38 na razie :P może juz coś będzie ok na mnie :) a 21 listopada otwarcie w Krakowie najwiekszej jak dotychczas galerii BONARKA CITY CENTER tez się wybiore jak odloze pieniazki :) buziaaa lecim na Szczecin :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziurulka- narazie co 2 dni bo u nas sa nowe lampy na tym solarium koło mnie i nie chce przesadzac .potem w miarę jak juz jakis efekt bedzie to 1 w tygodniu albo nawet co 2 tygodnie. musze sie tez z mobilizowac co do cwiczen ale zza nic w swiecie nie nawidze :o ja jestem z Gliwic. nie mam pojecia co sie stało z Jeziorkiem...wczoraj zawalila ale mam nadzieje ze sie nie poddala? oby...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziurulka-Maluszek siostry ma 2,5 latka-taki mały bombel:)) cosmo- tak ona jest w szkole pisala kiedys:))na pewno sie odezwie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja dopiero co ze szkkoly wylazla..:O Zapomniałam sobie wziasc cos do jedzenia i nie jadłam nic od rana , a teraz sobie zrobiłam jajecznice ogórek i pieczarki marynowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po spacerku , koncze robic obiadek dla familii :) mój niuniu ma 8 miesięcy :) zaraz zmykam na solarium jak to moj tata mowi do trumny:P i jade do mieszkanka i tam się do Was odezwe buziiii ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o a ja spałam jak zabita:P dopiero się obudziłam i głodna jak wilk ide wiec szpuncić przy garach. jeziorko-no zapomnialam calkiem o tej szkole :P a ja w marcu zostane ciocią :P:P chyba dobrą ciocią hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje🌻 Ja już w domku :) byłam w Empiku , chciałam sobie kupić jakąś książkę o odchudzaniu nawet o anoreksji ale nie bylo wszystko chyba już mam : Chuda Przeklinam Cię ciało Zaplecze Dieta(nie) życia Musze poszukać tytułów bo po tytułach nie mogłam nic znależć ani gość mi nie potrafił pomóc. Byłam w solarium na 10 minut. Kupiłam sobie DOVE serum ujęrdniające :) do brzucha i tyłka :) Cosmo ja miałam termin na 18 marca urodziłam wcześniaczka sporo wcześniej ale pod koniec 8 miesiąca wiec był w miarę dobrej kondycji .Miał anemie do 6 miesiaca ale wyszliśmy cało obydwoje. Ja 5 tygodni po porodzie miałam wycinany woreczek eh.. Dlatego dopiero teraz wzięłam się za siebie. Zaraz będę szukać jakiejś ludzkiej taniej prostownicy do loków..eh :P Chciałam zjeść paluszki słone ale pomyślałam o Was i mi się odechciało jestem z siebie dumna :) Buziunie jeszcze zajrzę :) Jak Wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;] Po zajeciach... jestem taka zmeczona,ale jeszcze lekcje odrobic i pocwiczyc troche..ehh.. NIE CHCE MI SIE!!!!!!!! :O :P Tak sie zastanawiam czy srek topiony moge zjesc.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz na jakiś czas ale rzadko najlepiej znajdz taki serek topiony np w ktoryms markecie wiekszym np carreffour lub tesco ich firmowy taki tani powinno pisac wytwór seropodobny to jest chudsze. Ja się tak baaaaaaaaardzo nie trzymalam i schudlam 10 kg w 5 tyg Jadlam np jajecznice na maselku doslownie 1/3 lyzeczki ale jadlam , pilam cole light kawe herbate nawet czasem troszke pasztetówki :P i Leciała waga!!! ale trzymaj sie w miare mozliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zjadłam sobie trzy łyzeczki serku tiopionego z plasterkiem wedliny, A tak w ogóle to dzisiaj tyle zjadłam: Jajecznice z 3 jajek z ogórkiem i pieczarkami marynowanymi (cały słoik :O (150 g) po jakiejs godzinie czy dwóch równiez jajecznice z 3 jajek i z ogorkiem i teraz ten topiony z wedlina.. Czy to duzo.? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie za duzo :) a dobre to w smaku?????? taka jajecznica tz mieszasz to z jajkami? Musisz poszukac przepisow :) jest masa takich dobrych ze zapominasz , ze jestes na diecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeziorko łabędzie
nie, nie mieszam :D poprostu biore ze słoiczna i gryze ogórka i tyle :P nie jest moze to najlepsze,ale co cóz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaaa hahaha a ja tak czytam :P Tylko uwazaj bo w takich sklepowych zalewach octowych jest cukier :) Mozesz ale też nie do przesady :) Zrob sobie np fasolke szparagowa , brokulka , kalafiorka , chudy bigosik na jakiejs chudej szyneczce , zupke fasolowa lub fasolke po bretonsku ja to mialam na kilka dni albo zupe ogorkowa , albo pomidorowke . Lubisz rybki ja sobie kupowalam makrele wedzona bo lubię :) sledzika albo pieczona jakas rybkę :) Lososia wedzonego ale nie za duzo bo zatrzymuje wode. Paste rybna sobie zrobilam i zjadlam sama :P wiem , ze mysli sie o chlebie ( w moim przypadku o kebabie) ale da sie jakos przezyc :) Ja przed chwilka ugryzlam kawaleczek wiejskiej ale małż mowi , ze chuda jest a sam robil wiec ufam mu :) ale to przed 21 jadlam a ide spac o polnocy wiec spoko . Pij duzo czerwonej herbatki !! I najwazniejsze jedz sniadania!!!!!!!!!!!!!!!!!! wtedy nie bedziesz miala napadow wilczego glodu! Jajka na twardo tez jadlam . MOja metodana ta diete bylo to , ze kupwoalam malutko a czesto mialam ochote pojsc do sklepu to szperalam az cos znajde! Na moją dietkę i z nowościa wracałam do domku :) Lubilam tez jogurt naturalny z kakalkiem deco moreno i slodzikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki:) wczoraj tak znikłam szybko bo musiałam jechac z siostra na jej mieszkanie.skonczyl sie remont wiec jest troche roboty a ze ona w ciązy to jej pomagam.. moja dietka na poziomie!!!! wczoraj ugryzłam tylko kawałek ciastka od mojego chlopaka bo naciskał...:( ale to nic jade dalej!!! na kolacje zjadlam sobie 3 plasterki szynki z serem fetą i ogóreczkiem.dziś na sniadanko zjadłam 2 jajka na dwardo z sałatka taką pyszną...prostą a pyszna.ogórek zielony z pomidorkiem zalewane sosem włoskim + feta...mmmmm zróbcie sobie polecam!!! na obiad nie wiem co? mam jeszcze te piersi ze wczoraj,moze je wszamam. dziuńka- mam nadzieje ze jak załozymy poczte to nam się pochwalisz maleńtwem?? :):) jeziorko- musisz trochę wzbogacic jadłospis...np.poszukaj jakis przepisów.musisz tez zaczac jesc mięsko...nie tylko jajka!!! sprobuj tez rybke tak jak Ci dziuńka razdzi.cos musisz dodawac to diety.a wazne zebys dodała jakies miesko i warzywa np.kalafior czy brokuły. no a teraz weszłam na wage i jest 55,bylo 56,moze to zsbyt wczesnie na wskakiwanie na wage ale jakos ja musze :P waze sie zawsze z rana na czczo a teraz juz jestem ppo sniadanku i kg mniej....wtedy tez mialam po 2 dniach kg mniej wiec widze ze dietka jest w sam raz dla mnie! czekam na was!!! buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam rybolki Tak coś nas malutko ale i w tak małym gronie można się trzymać :) U nas ciężka noc wychodzą zębiska tak smiesznie bo dolnych jedynkach wyszły małemu górne trójki :P tak biedny cierpi wstaje po kilka razy w nocy dzisiaj wstawał do niego mąż. Ja spałam jak zabita. Myślę co zjeść na śniadanie bo na razie jestem w łóżeczku i nic mi się nie chce , miałam jechać z mężem ale niuniek odsypia noc więc tata po mnie przyjedzie o 11 , więc moge jeszcze pół godzinki pospać. Więc zaraz się położę jeszcze. Pewnie ,że wyślę na maila chyba ,że będzie nas malutko to poprostu nie będziemy zakładać maila tylko na priv :) Idę się kimnąć będę później tradycyjnie między hula hopem a rowerkiem :) aerobiczna już zaliczona zaczyna być ciężko!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobitki🖐️ Ojjjjj wczoraj wieczorem sie nie odezwałam bo normalnie nie mialam sily... położyłam się do łóżka o godz 19.25 i nawet nie doczekalam 20 bo usnelam i spałam do dzis do 9.30 ale za to wyspalam sie za wszystkie czasy:)) wypoczęta jestem ja trzeba:)) wczoraj z dietka jak najbardziej oki:)) sama sobie sie dziwie ze idzie mi tak dobrze:)) Tylko mam problem z obiadami ....niewiem co mam sobie gotowac.... moze wy macie jakies pomysłówki???:)) jak cos to piszcie:)):)) Lece ogarnąć domek🖐️ nie długo zajrze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wczoraj juz nie zajrzałam do was bo bardzo poxno wrocila ale za to kupilam sobie grill elektryczny do beztluszczowego smazenia :) od razu mezowi zrobilam karkowke ale troche sucha byla :( za to caly tluszcz sie wytopil - nie uwierzycie ile tego wycieklo (jest taki specjalny pojemniczek na wysmazony tluszcz) - mam nadzieje ze przyzwyczaje sie do tego beztluszczowego jedzenia :) moja wczorajsza dietka: talez duszonych wazyw na sniadanie, obiad sok marchewkowo-grejpfrutowo-jabłkowy (nie miałam czasu nic wszamac) kolacja - jogurt (duza jabłkowa jogobella :( ) dzis postanowiłam ze przez cały dzien bede jadła tylko jabłka - maja duzo pektyn to pobudza prace jelit - zobaczymy czy mi sie uda cosmo ty juz kg w dól- ładnie :) ja jak wspomniałam na wage nie wchodze nie chce sie przerazic - przynajmniej na razie, gdy zobacze ze ubrania robia sie luzne to wskocze u mnie na razie efektow nie widac (no przynajmniej wizualnie) no ale ja jestem juz po 30 - nietety ale wtedy przemiana zwalnia i obawiam sie ze ja bede musiala na efekty poczekac nieco dluzej niz wy :( ;( buuu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już u rodziców :) Ugryzłam troszkę kiełbaski drobiowej i popijam kawuśkę z chudym mlekiem nie mam apetytu dzisiaj wcale. Ja już widzę różnicę w moim brzuchu po tych 4 dniach Aerobicznej szóstki :) a co będzie po 42 dniach ajjjj aż się boje myśleć tylko pierońsko trudne robiła któraś?? Podobno 42 dni i jest kaloryferek a ja nawet mi się decha nie marzy tylko nie chce mieć zwisa!!!A do tego rowerek , hula hop , spacery i dieta .Od jutra chciałabym zacząć biegać już mam przygotowane ubranie . Muszę tylko piosenki zgrać na MP3 i będę biegać sobie :) Chciałabym o 7 rano ale u mnie to awykonalne bo do rodziców się zbieram i dopiero o 9 30 będę mogła codziennie oprócz niedzieli. U mnie na obiad dzisiaj drób , pokrojona piers z kurczaka w sosie własnym bez mąki i śmietany z samą cebulką :) i jakaś sałatka :) Lecę kręcić buziaki niedługo wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×