Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sad Heart

ile trwała wysoka gorączka u waszych dzieci?

Polecane posty

Gość gość
Nie narzekamy u nas w domu na polski Multi Temp, dobrze zbudowany model z długo trzymającymi bateryjkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja 2 latka naszczescie nigdy nie miała wysokiej gorączki. 2 razy po 38 stopni może i to na niecały dzień. Ponad 39 stopni a nawet 40 to bardzo wysoka gorączka jak dla takiego malucha. Ja bym jechała z dzieckiem do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam nonContact niedawno, dobrze działa, nie mogę powiedzieć żeby się coś nie zgadzało z opisu na stronie sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nonContact dobrze mierzy, nie mam żadnych problemów tutaj z wynikami, jest dokładny, nie fałszuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadowolona jestem z kupna bezdotykowego Baby Temp dużo taki pomair ułatwia a już najbardziej przy moim synku który jeszcze roczku nie skońcyzł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo łatwiej można sobie poradzić z podczerwienią, ja mam model Baby Temp i tutaj pomiar mi zajmuje coś dwie, trzy sekundy, nieważne czy mierzę na skroni, czy sprawdzam nim temp powietrza pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam namówiona przez siorkę termometr Multi Temp niedawno i przy dziecku jest faktycznie niezastąpiony można sprwadzić gorączkę bez kontaktu urządzenia z ciałem maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam jakiś problemów z pomiarem na Noncontact od Geratherm, wyłapuje temp szybko na ciele i tak samo szybko na obiektach, nie ma różnicy między jednym pomiarem a drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezproblemowy jest nasz Multitemp super się z niego korzysta przy pomiarze temp ciała ale jak muszę mleko dziecku przygotować i podać to też sobie tym termometrem sprawdzam ile picie ma stopni żeby za gorącym czasem córy nie poczęstować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiem model nonContact przez to że ma podczerwień wbudowaną to nadaje się do gorączki i do zmierzenia temperatury gdziekolwiek indziej np. na butelce z mlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mocną podczerwień masz w Baby Temp, tutaj faktycznie mi się ten sygnał nie gubi, szybko nawiązuje kontakt z celem badania – ciałem, butelką z mlekiem itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezproblemowo można gorączkę zmierzyć modelem nonContact to jest podczerwieniowy sprzęt, także nie ma potrzeby żeby czujnik gdzieś podkładać pod pachę i w tym podobne miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie nam mierzy tempkę Mini Temp, używam przy gorączce ale jak trzeba zmierzyć jakieś picie dla dziecka typu mleko w butelce to też sobie mogę tutaj zdjąć tempkę podczerwienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doradzałabym termometr nonContact mierzy przez podczerwień zdalnie, także nie trzeba nigdzie czujnika sobie podkładać – pod pachę, w ustach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz Baby Temp jest bardzo fajnym termometrem, ma podczerwień, nie trzeba nigdzie urządzenia sobie podkładać, całe badanie jest na odległość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może się przydać w domu termometr z podczerwienią. Ja kupiłam Baby Temp, poza tym że mierzy gorączkę to też sprawdzi temp wody na kąpiel chociażby i wielu innych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie mam jakiś uwag czy zastrzeżeń do BabyTemp. Wyniki są dokładne a sam pomiar trwa może sekundę czy dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam w prezencie tradycyjny termometr Classic od syna niedawno. Korzysta mi się bardzo dobrze bo do tego cyfrowego co miałam wcześniej nie mogłam się w ogóle przyzwyczaić. Syn mówi że tutaj nie ma w składzie rtęci więc nawet jakby mi się rozbił to mogę spać spokojnie że się nie potruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno dużym atutem BabyTemp jest to że nie trzeba dziecka jakoś specjalnie ustawiać do badania a potem jeszcze kazać siedzieć w bezruchu przez długie minuty. Mało jakie dziecko ma taką cierpliwość że spokojnie siedzieć i czekać jak to było zawsze w przypadku termometrów rtęciowych gdzie badanie trwało nawet i kwadrans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak dla mnie też największą zaletą MultiTemp jest ta wielozadaniowość. Jeden mały termometr a kilka funkcji w tym też ma wbudowany zegarek co się potrafi przydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajną opcją jest stronka http://rankingtermometrow.pl/ żeby ocenić termometr (jeśli już się kupiło) albo żeby sprwadzić jak oceniają inni daną markę (jeśli dopiero planuje się kupić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda że Classic jest wyjątkowo bezproblemowy, sama sobie też go chwalę. Długo szukałam jakiegoś modelu analogowego i nie ma ich wcale za wiele w sprzedaży. Ten jest bezpieczny bezrtęciowy z wygodną czytelną podziałką przez co można sobie sczytać wynik w ciągu sekundy bez długiego wpatrywania się we wskaźnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowaliśmy niedawno BabyTemp i działa bez zastrzeżeń. Tak jak piszą w instrukcji i w opisach w sklepach – błyskawiczna podczerwień, samo badanie zajmuje sekundę. Wyniki zostają w pamięci, można sobie wrócić do starszych pomiarów i sprawdzić czy gorączka rośnie czy spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym poleciła MultiTemp. Dobra polska marka Sanity, długa gwarancja, proste w zrobieniu badanie, zajmuje moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiem zestaw termometr BabyTemp i kompres jeśli ma się dzieci pod opieką. Sami z żoną mamy dwójkę w różnym wieku, chorują permanentnie, jak nie zwykłe przeziębienie to angina, czy zapalenia płuc...Termometr mierzy ekspresowo, dokładnie, kompres łatwy w przygotowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jka często korzystacie z termometru BabyTemp? Jest wytrzymały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Mam   BabyTemp+kompres od paru dni i jak na razie wszystko działa prawidłowo. Solidna jakość, intuicyjna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamm
Dnia 27.12.2018 o 16:14, Gość marta napisał:

Mam   BabyTemp+kompres od paru dni i jak na razie wszystko działa prawidłowo. Solidna jakość, intuicyjna obsługa.

Nam też zestaw BabyTemp+kompres żelowy mini spisuje się bez zarzutu. Mamy taki pakiet co prawda dopiero od miesiąca ale wszystko robi wrarzenie bardzo solidnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka
Dnia 28.02.2019 o 13:00, Gość adamm napisał:

Nam też zestaw BabyTemp+kompres żelowy mini spisuje się bez zarzutu. Mamy taki pakiet co prawda dopiero od miesiąca ale wszystko robi wrarzenie bardzo solidnego.

Również plecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta

Dzień dobry. Ostatnio zamawiałam Multitemp i pierwsze odczucia po kilku pomiarach są bardzo ok. wyniki dokładne, podczerwień też się sprawdza, faktycznie łapie z odległość bez żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×